Şimdi Ara

SE k700i..sadece teknik sorunlar..hatalar... (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
1.769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: Mr.Blof

Bildiğim kadarıyla bt veya data kablosuyla firmware yüklemesi yapılamıyor.Ancak DSS-25 Masaüstü Standı varsa yapılabiliyor.O da bizde yok.Servisler ücretsiz yükleme yapıyormuş.DSS-25 Masaüstü Standı fiyatına da baktım 65 ytl civarıymış.Almaya değeceğini zannetmiyorum.
    quote:

Orjinalden alıntı: lastdeja

Sony Ericsson ın Türkiye sayfasından firmware güncellemesi yapan/yaptıran oldu mu? hangi versiyon yükleniyor acaba? bir de EMEA yüklemeleri firmware ile birlikte mi yapılıyor acaba bilen var mı?

arkadaşım sorduğum soruların cevabı değil bu yazdıkların..ve fiyat hariç o bilgiler bu topicte yazıldı zaten. fiyat da zaten bu konu içinde konuşulacak bir mesele değil. hangi servis ücretsiz yükleme yapıyor(muş)? ücretsiz yükleme yaptırdın mı ya da ücretsiz yükleme yaptıran birisi ile konuştun mu? dss-25 almaya değer mi değmez mi herkesin kendi bileceği birşey. ki zaten alalım mı değer mi diye birşey sormadım. ayrıca dss-25 syncstation(ya da deskstand) var bende. bu yüzden soruyorum zaten o sorduklarımı.

• Slm arkadaşlar,
    Benim telefonumda bir problem oluştu ve okuduğum kadarı ile kimse de böyle bir problem yok. Telefonum da bulunan resimler aniden yok oldu. Resim dosyasına giriyorum hiçbir resim yok, resim çekiyorum, çekiyor kaydediliyor diyor ve kaydediyor ancak ne resim dosyasında nede başka bir yerde yok

Bir gariplik daha ,telefonun şu andaki ekran arka plan resmi, resim dosyasın da kayıtlıydı , resimler yok uçmuş görünüyor ama ekran arka planında ki resim duruyor.

Bir de burda okuduklarımdan öğrendiğim kadarıyla yeni versiyon yüklemesi yapılıyormuş benim ki R2AE033, acaba yenisini yükletsem sorun hallolur mu?

Bilgisi olan ve yardımcı olabileceklere teşekkürler.

(Bu arada bazen joystick te de takılmalar oluyor.)
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.