Şimdi Ara

Seçiminiz ne olurdu... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
1.948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • o fiyata daha iyi otomobiller alınabilir bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: Coşkun Uçar

quote:

Orijinalden alıntı: shadowgeist

quote:

güvenilir kaynak mı?
    Bütün araçlara lpg takılabiliyor turbo motorlara dahil.
    Neyin kaynağı neyin güvenilrliği:)

Bizim araçlarda GDİ motor var ve henüz Hyundai bu motorlar için LPG takılması konusunda onay vermedi sanırım sizin konudan haberiniz yok her motora LPG uygulaması yapılamıyor...

sol üst köşeye bak hocam

şaka bir yana, linea yada clio'ya geçerseniz çok pişman olursunuz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi quadream -- 9 Kasım 2012; 20:21:54 >

• quote:

Orijinalden alıntı: IslakFasulye

Yuhh 46 bin lira linea mı?

Baz model Civic sedan veya Comfort düz vites HB Civic alınır o fiyata.

2. elleri hiç karıştırmıyorum, A4 e kadar yolu var.

Hocam söylediğiniz araçlar benzinli ve baz modelleri kıyaslamak yanlış olur benzinli araç alacak olduktan sonra kendi aracımı niye satayım...:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Casnecc

o fiyata daha iyi otomobiller alınabilir bence

Aynı fiyat aralığın da ve aynı özellikleri taşıyan başka ne önerebilirsiniz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: cafercan2633

Line alacağıma hyundai accent blue 1.6 dizel alırım. 128 beygir mi ne. güç istiyorsan al sana güç.

Hocam benim de ilk tercihim Blue idi ancak istediğim donanımda araç yok ve ayıptır söylemesi bi daha kolay kolay Hyundai'ye binmem yanlış fiyat politikaları yüzünden özellikle biz İX35 kullanıcıları çok mağdur olduk aynı otomobili 60 alan da var 56 ya alanda yazık günah değil'mi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: quadream

Üstadım Mercedes'den inip Skodaya bindiğim de oldu Tofaş'dan inip BMW'ye bindiğim de şartlar ne gerektiriyorsa ona uymalı diyorum, oğlanı evlendirdim 100 bin liranın üzerinde para harcadım (dünürle beraber ortak ev yapıyoruz rakam onun için yüksek oldu) şimdilik sıkıntıya girmemek için hesaplı davranmak zorundayım yarın öbürgün satarız köyden bi yer gene bineriz cip'e...:)
  • Fuarda iki aracı da inceledim.Linea'yı hiç beğenmedim ki eskisini de beğenmiyorum zaten.Yarın tekrar gidiyorum bir daha incelerim.Clio'yu detaylı inceleyememiştim başında 500 kişi vardı.Annem için bakıyorum bende.Eğer herşeyini tam olarak araştırmadıysanız yarın akşam detaylı bilgi verebilirim size.Ama ben bu iki araç arasında kalsam yüksek ihtimal Clio alırdım.Tekrar bir inceliyeyim araçları.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: IslakFasulye

Yuhh 46 bin lira linea mı?

Baz model Civic sedan veya Comfort düz vites HB Civic alınır o fiyata.

2. elleri hiç karıştırmıyorum, A4 e kadar yolu var.

Hocam söylediğiniz araçlar benzinli ve baz modelleri kıyaslamak yanlış olur benzinli araç alacak olduktan sonra kendi aracımı niye satayım...:)

Honda motoru LPG ye en uyumlu motorlardan biridir.
  • quote:

hocam onay verse kendisi takar zaten.
    onay vermeyen ve lpg takılan tomarla model var piyasamızda.
    Sıralı sistemler artık lpg ile ilgili sıkıntıları çözdü,bence siz hyundai'nin gelmesi zor görünen onayını beklemeden arabanızın lpg sini taktırın.
    Ayrıca lpg sistemleri garanti de veriyor artık.
  • bu iki araç arasından tabiki clio, ama arç bulabilrseniz eğer. Çok talep var deniyordu clio için ayrıca ithalat da var Bursa'dan
  • Üstad, ben Yeni Linea'yı öneririm.
    Accent Blue da filan bu donanımları bulamazsın. Geniş araç, süper.
    Güvenlik ve konfor donanımı ağzına kadar dolu. Seçiminizden pişman olmazsınız...
  • ix35 ten inip lineaya binmek insan psikolojisini nasıl etkiler bilmiyorum ama 46000 lirayı lineaya yatırmak cesaret ister.
  • quote:

quote:

Üstadım Mercedes'den inip Skodaya bindiğim de oldu Tofaş'dan inip BMW'ye bindiğim de şartlar ne gerektiriyorsa ona uymalı diyorum, oğlanı evlendirdim 100 bin liranın üzerinde para harcadım (dünürle beraber ortak ev yapıyoruz rakam onun için yüksek oldu) şimdilik sıkıntıya girmemek için hesaplı davranmak zorundayım yarın öbürgün satarız köyden bi yer gene bineriz cip'e...:)

hocam o zaman lpg işini araştırıp lpg taktırın... daha yeni aracınız satmayın yazık olur...

bu arada hayırlı olsun düğün. ben de yeni evli sayılırım, bilirim bu işleri zordur...

• Maddi durumum müsait olduğu sürece İx 35 den inip clio veya linea ya bineceğime belediye otobüsüne binerim daha iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadowgeist

quote:

hocam onay verse kendisi takar zaten.
    onay vermeyen ve lpg takılan tomarla model var piyasamızda.
    Sıralı sistemler artık lpg ile ilgili sıkıntıları çözdü,bence siz hyundai'nin gelmesi zor görünen onayını beklemeden arabanızın lpg sini taktırın.
    Ayrıca lpg sistemleri garanti de veriyor artık.

Sevgili dostum olay sıralı sistem deyip geçmekle olmuyor bakın Honda sahipleri bile uzun zamandır LPG takamıyordu araçlarına bunun yüzünden daha 1 senesini doldurmamış araçlarını satanlar var etrafımda BRC Honda için özel bir sistem geliştirdi ve sadece o sistem takılabiliyor ve Honda bunun için 3000 TL gibi bir para talep ediyor bu birinci konu Benim arabama gelince Türkiye de ilk çıktığından beri bu işi yapan sayılı fırmalardan birinin sahibi benim kankam takılacak gibi olsaydı beni geri çevirmez'di kendi elleriyle takardı ancak o bile GDİ motorlara LPG takmanın güvenli olmadığını söylüyor ayrıca zaten Hyunda'nin ustabaşısı da çok yakın arkadaşımdır o da tavsiye etmiyor LPG'nın sıcajklığını karşılıyamıyor diyor kapakda büyük sorun açabilir onarımı da 10 bin lirayı buluyor yani ben öle sağdan soldan kulaktan duyma laflarla hareken eden biri değilimdir ayrıca motor konusunda da oldukça deneyimliyimdir, 10larca İX 35 kullanıcısı sırf bu yüzden LPG taktıramıyor herkez beklemede ayrıca zaten böyle bir şeye müsade ederse oturur kendi takar neden başkalarına yedirsin bu işin ekmeğini dolayısıyla bu iş sadece sıralı sistem olmasıyla bitmiyor ha evet veriyor garantiyi 2 sene, benim aracım 5 sene garantili 2. senenin sonunda kapak patladı kim karşılıyacak 10 bin liralık masrafı ...

• ix35 ten sonra ne linea sı , clio su dacia duster bile daha iyi olur bence

düğün yapmışsınız yeni gördüm mesajı cliyo daha iyi olur lineadan daha iyidir bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeylerBeyi35 -- 9 Kasım 2012; 22:19:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Passenger

Üstad, ben Yeni Linea'yı öneririm.
    Accent Blue da filan bu donanımları bulamazsın. Geniş araç, süper.
    Güvenlik ve konfor donanımı ağzına kadar dolu. Seçiminizden pişman olmazsınız...

Hocam benim de ilk kararım Linea idi hatta test sürüşü yapmaya bile gittim ancak araç olmadığı için yapamadım hatta pazarlığına varıncaya kadar yaptım hatta ve hatta cebim de 1000 TL'li,k indirim kupunu bile duruyor hala ancak etrafımda'ki Linea kullanıcılarından hiç de hoş olmayan şeyler duydum bu da beni biraz da olsa Lineadan uzaklaştırdı maalesef
  • quote:

Orijinalden alıntı: LanciaDeltacı

Fuarda iki aracı da inceledim.Linea'yı hiç beğenmedim ki eskisini de beğenmiyorum zaten.Yarın tekrar gidiyorum bir daha incelerim.Clio'yu detaylı inceleyememiştim başında 500 kişi vardı.Annem için bakıyorum bende.Eğer herşeyini tam olarak araştırmadıysanız yarın akşam detaylı bilgi verebilirim size.Ama ben bu iki araç arasında kalsam yüksek ihtimal Clio alırdım.Tekrar bir inceliyeyim araçları.

Baya bi inceledim sayılır bence tek eksiği arka camların manuel olması ve cd çalar olmaması bunların haricinde donanım olarak pek eksiği yok gibi hatta fazlası bile var diyebilirim, söylentilere göre 2013 de gelecek olanlarda açılır tavan ve arka cam otm. olacakmış...
  • quote:

hocam o zaman lpg işini araştırıp lpg taktırın... daha yeni aracınız satmayın yazık olur...

bu arada hayırlı olsun düğün. ben de yeni evli sayılırım, bilirim bu işleri zordur...

Teşekkür ederim....(diğer mesajımdan alıntı yaptım hocam) Türkiye de ilk çıktığından beri bu işi yapan sayılı fırmalardan birinin sahibi benim kankam takılacak gibi olsaydı beni geri çevirmez'di kendi elleriyle takardı ancak o bile GDİ motorlara LPG takmanın güvenli olmadığını söylüyor ayrıca zaten Hyunda'nin ustabaşısı da çok yakın arkadaşımdır o da tavsiye etmiyor LPG'nın sıcajklığını karşılıyamıyor diyor kapakda büyük sorun açabilir onarımı da 10 bin lirayı buluyor yani ben öle sağdan soldan kulaktan duyma laflarla hareken eden biri değilimdir ayrıca motor konusunda da oldukça deneyimliyimdir, 10larca İX 35 kullanıcısı sırf bu yüzden LPG taktıramıyor...

• quote:

aslında takıp denemiş olan birinden bu konu ile ilgili bilgi alınabilir.
    yazık şahane aracınızdan vazgeçeceksiniz benzini için.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.