Şimdi Ara

Seçiminiz ne olurdu...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
1.948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 2011 model İX35 kullanıcısıyım, ancak hem aracım 2. yılını doldurdu hemde şartlar gereği dizel araca geçmem nedeniyle aracımı satıp yeni bir otomobil alma amacındayım, tüm seçenekleri eliyerek 2 araç arasında kaldım.
    1 - 1.6 dizel Linea liste fiyatı 46.500 - 1000 tl fuar kuponu
    2 - 1.5 dizel Clio 42.500
    Her iki aracında full donanımlısını almayı düşünüyorum ancak donanım olarak birbirlerine karşı bazı üstünlükleri var yani birinde cd çalar yok navi var gibi aslında çok önemli şeylerde değil ama tabi mide bulandırıyor, güç olarak Linea daha güçlü ancak Clio'nun yakıt ekonomisi daha iyi gibi teknik verilerde de farklar var, sizden ricam hangisini seçmeliyim neden...şimdiden teşekkürler.

• iki aracı da boşver. peugeot 301 1.6 hdi 92 bg en iyisi şu anda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: franchise83

iki aracı da boşver. peugeot 301 1.6 hdi 92 bg en iyisi şu anda.

Hocam fuar da inceledim aracı inan para verip alınacak araba değil oradaki herkez benimle aynı fikirdeydi hatta 306 sahibi bir beyfendi bile Clio'nun işçilik ve malzeme kalitesi bundan iyi dedi...
  • Bu iki araç arasından linea alınır.
  • Bravo 1.6 multijet düşünmez misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Coşkun Uçar

Arkadaşlar 2011 model İX35 kullanıcısıyım, ancak hem aracım 2. yılını doldurdu hemde şartlar gereği dizel araca geçmem nedeniyle aracımı satıp yeni bir otomobil alma amacındayım, tüm seçenekleri eliyerek 2 araç arasında kaldım.
    1 - 1.6 dizel Linea liste fiyatı 46.500 - 1000 tl fuar kuponu
    2 - 1.5 dizel Clio 42.500
    Her iki aracında full donanımlısını almayı düşünüyorum ancak donanım olarak birbirlerine karşı bazı üstünlükleri var yani birinde cd çalar yok navi var gibi aslında çok önemli şeylerde değil ama tabi mide bulandırıyor, güç olarak Linea daha güçlü ancak Clio'nun yakıt ekonomisi daha iyi gibi teknik verilerde de farklar var, sizden ricam hangisini seçmeliyim neden...şimdiden teşekkürler.

İX 35'in iç hacmi geniştir. Eğer sizin için sıkıntı olmayacaksa bu iç hacim ve bagaj hacmi, Clio tercih edilebilir. Şehiriçinde küçük araç kullanmak daha avantajlıdır diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shintai -- 9 Kasım 2012; 16:39:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 301 Rezil. Sakın bulaşma.

Linea & Clio arasında bence Clio. CD çalara takılma al bi küçük USB 8GB 20 liraya at içine 500 albüm, bak keyfine.
  • iki araç arasında clio tercihim olurdu ama

Skoda rapid veya yeni seat toledo düşünmez misiniz
    dizel fiyatı belli değil ama benzinlileri 35.000 civarından başlıyacakmış
    dizeli de sizin bütçenize yakın olur diye tahmin ediyorum

Seçiminiz ne olurdu...

picture sharing

Seçiminiz ne olurdu...

images

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi only-e30 -- 9 Kasım 2012; 16:59:21 >

• linea
  • En full Clio'da elektrikli arka camlar yok mu, yoksa ben mi yanlış görüyorum?

Zamanınız varsa Rapid ve Toledo'yu bekleyip bir görün derim.
  • Önerileriniz için teşekkürler arkadaşlar ama uzun zamandır araştırma içindeyim ve son kararım bu iki araçtan biri olacaktır sanırım şimdilik clio ağır basıyor ama tabi sizin görüşlerinizde önemli benim için...teşekkürler.
  • quote:

ix35im olsa en son düşüneceğim şey b sınıfı araba almak olur herhalde.
    Arabanıza lpg taktırın,keyfinizi kaçırmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadowgeist

quote:

ix35im olsa en son düşüneceğim şey b sınıfı araba almak olur herhalde.
    Arabanıza lpg taktırın,keyfinizi kaçırmayın.

Öneriniz için teşekkürler ancak henüz güvenilir kaynaklardan LPG için onay almış değilim dolayısıyla onay almadan takacağım LPG'nin ilerde çok daha fazla keyfimi kaçıracağını düşünüyorum hocam...
  • quote:

güvenilir kaynak mı?
    Bütün araçlara lpg takılabiliyor turbo motorlara dahil.
    Neyin kaynağı neyin güvenilrliği:)
  • Yuhh 46 bin lira linea mı?

Baz model Civic sedan veya Comfort düz vites HB Civic alınır o fiyata.

2. elleri hiç karıştırmıyorum, A4 e kadar yolu var.
  • İki aracıda test edin hangisini begendiyseniz onu alın...Hb mı sedan mı daha çok istiyorsunuz bu önemli...Clio'nun rakibi punto olabilir,Linea bazı kişiler kabul etmesede c sınıfı olarak geçiyor...Clio tasarım güzel görünsede arka camlarının manuel olması bendeki büyüyü bozdu...
  • hakkaten ya lineaya o para çok
  • Line alacağıma hyundai accent blue 1.6 dizel alırım. 128 beygir mi ne. güç istiyorsan al sana güç.
  • İkisi arasında LİNEA alırdım. Çünkü bagaj önemli benim için. Ve sedan arabalar HB'lere göre daha çok hoşuma gidiyor. Yeni Linea'da gayet hoş çizgilere sahip.
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadowgeist

quote:

güvenilir kaynak mı?
    Bütün araçlara lpg takılabiliyor turbo motorlara dahil.
    Neyin kaynağı neyin güvenilrliği:)

Bizim araçlarda GDİ motor var ve henüz Hyundai bu motorlar için LPG takılması konusunda onay vermedi sanırım sizin konudan haberiniz yok her motora LPG uygulaması yapılamıyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Coşkun Uçar -- 9 Kasım 2012; 20:16:52 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.