Şimdi Ara

Şefafmod Yeni başladım ilk hali...( Yeni Fotolar Eklendi ) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
2.097
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • karbey kardeş işte resimler

Kablo kalabalığı ve ağır bir toz kitlesi kasayı kötü gosteriyor farkındayım(foto makinasıda berbat biliyorum ) ama suan kasa bombos cunku içindeki sistem satıldı kasayı guzelce temizledim ve big water montajına hazır ondeki fan yerine tt-sıvı seviye indikatörü takacam tamda 8cm lik cuk oturacak ekstra olarakta tt- sıvı akım indikatörü takıcam geri kalanı standart big water arac gerecleri zaten 3 adet uv fan 2 yan kapaga 1 arkaya olmak uzere kasnın ustundeki fan yeri psu engelinden dolayı kullanım dışı ve nası olcak henuz kestiremedim ama kabloları saklıcam işte zor olan kısım bu dimi karbey baya zorlucak bizi

Şefafmod Yeni başladım ilk hali...( Yeni Fotolar Eklendi )

• oldum oalsı şefaf kasları sevmemişimdir...
    Ama güzel bi uğraş...hpş gözükmekte ama asla stackerıma değişmem...
  • Bende TT Tsunami'me değişmem ama can sıkıntısı işte zaten bu kasa modlandıktan sonra satılacak birazda para kazanalım ama demi
  • Dostlar kasada bir iki ufak değişiklikler yaptım. Bu arada fotografları neden birkaç tane aynı mesaj içinde yükleyemiyorum. Hersayfaya 1 resim yükleyebilirsiniz diyor.Ne olaki bu durum Hepinize kolay gelsin...

• ikinci fotograf

• üç off nasıl olacak biri anlatırmı bu işi yaw. Ne denediysem 1 fotograf diyor bu arka arkaya yükleme yapmıyor acaba fotograf bıyutundanmı ??

• bende stacker ini versen değişmem bu kasayı Abicim soğutma olayınıda çözünce tadından yenmiyo inanki. stackeri herzaman bulup alabilirsin ama bunu bulana kadar gbeğim çatladı valla. Bu arada Mavinin kadim dostu merte selamlar olsun. Yanı ben tavan ışığını sevmiyorum yıllardır soft ışık kullanıyorum şimdi kapıyorum ışıkları ayrı bir güzellik kardeşim. Elbette genişlik ve kullanım kolaylığı açısından büyük kasalar tercih olabilir ama bence bu göreceli bir kavram... Ben ( Şuan için tabii bunun keyfini yaşıyorum başka kasada görmüyor valla gözüm. Bu arada msn ye gelmedin bişey danışacaktım sana. Görüşürüz aslan...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karbey -- 30 Kasım 2005, 3:52:06 >

• hayırlı olsun , hoş duruyor.
  • karbey fanlara tek tek uv ring takmıssın cok sık durmus masa ustundeki ramlerinde super durmus hani OCZ power
  • ya ewt ramler çok karizmaymış.nerden buldun?bide onların resmini çekip koysana.boşta duruyolar galba.kullanmıyosan yolla bize.Kasada müthiş olmuş.gözlerimi alamıyorum.güle güle kullan.
  • ee bu gizli bir sır galiba..
    kasayı nerden buluruz :)
  • devlet sırrı.sölemezler
  • Abi hayırlı olsun yeni kasan.Demek ki o kasa ısınıyor diyenler kazma imiş
    Tamam Revoltec fanlarda hoş.Beleş alt ışık ise yıkılıyor
    Bu arada Dfi anakartınla bir resim koyda alemde şeklini görsünler.
    Ha unutmadan kadim dostun olmak güzel...
  • Kasa çok güzel olmuş fakat belirli aralıklar ile temizlenmez ise kasa içi toz olur.Fanların rengleri çok güzel secmişsin hele öndeki fanın önündeki() halka neon spr olmuş,kasanın birde tam olarak yandan cekip koyarsan iyi olur
    Son birşey daha foto makinası n marka?
  • Sevgili dostlarım hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Şu devlet sırrımı diyenler hariç Abi ben bu kasayı uzuuunca bir süre aradım yok yok yok sonunda Mavibilgisayarda arkadaşım var Mert beyler mavinin vitrininde bir süre sergilenmiş ve kaldırılmış döve döve satın aldım ellerinde başka yok yani çok üzgünüm keşke olsaydı sizede aracılık edip yardımım dokunsaydı. Kasanın modunu aslına bakarsanız bitirmiş değilim ama işlerden zaman buldukça ilgileneceğim işte yavaş yavaş yani..

Bu arada biri allah rızası için bu fotoları nasıl büyük olarak atacağımı bi sölesin yaw Tek tek küçük olmuyo yollayım arka arkaya millet yapıyo ama ben yapamadım bir türlü.

ZİW®O Dostum foto maiknesi Nikon D 70 Aynı zamanda foto çekiyorum doğa fotoları falan. Adres verirdim ama sanırım bir başka site adresi veremiyoz değilmi fotograf sitesi.

psy_dreams Dostum sadece öndeki fanda uv var diğerleri kendinden ledli fanlar ama inanın tereddüt ederek almıştım revoltek fan bunlar inanın benim çok hoşuma gittiler gayet performanslı ve şık duruyorlar tavsiye ediyorum mod culara. Fordculara değil sakın yanlış anlamyın haaa Mod culara
    Bu arada ramlar güzelde yatıyolar öle işte abi müzikle uğraştığım için patriot 2gb var mecburen gb yüksek olsun deedim. Bunlara yazık oldu satayım diyom kimse almıyo kötü bu ramlar diye

Hepinizi selamlıyorum. Değiştirdikçe ekledikçe çeker çeker yollarım.

• güzel olmuş abi... Eve gelir görürüm artık kasayı yakından amaaa ya bize yokmu
  • hacı cok gusel olmus yaw....
  • Evveeeeeeeetttt arkadaşlarım şeffaf kasa olayını nihayet çözdük gibi sanırım yarın stoklara girecekmiş. Tam garantiyr almadan yazmayayım. Almak isteyen olursa zaten buradan yazrım. Nihayet inandırdık getirdiler ....
  • kasada hafif pavyon havasi war. ustune bi kolonya yanada bi tuvalet kagidi asacak mod yapacaksin bomba olur. Ben de cok dusundum bu kasadan almayi ama , bu kdr isikli war benim arkadasin birinde. karanlikta cok hos gozukuyor ama oyun oynarken goz alio biraz. Konsantre namina bishi kalmio. Makina dedigin biraz delikanli olacak bune boyle isikli misikli, erkek adami bozar.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.