Şimdi Ara

Şefafmod Yeni başladım ilk hali...( Yeni Fotolar Eklendi ) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
2.097
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: komacan

kasada hafif pavyon havasi war. ustune bi kolonya yanada bi tuvalet kagidi asacak mod yapacaksin bomba olur. Ben de cok dusundum bu kasadan almayi ama , bu kdr isikli war benim arkadasin birinde. karanlikta cok hos gozukuyor ama oyun oynarken goz alio biraz. Konsantre namina bishi kalmio. Makina dedigin biraz delikanli olacak bune boyle isikli misikli, erkek adami bozar.

Vayyyy erkek neredeydin yaw çok bekledik seni nasıl olmalı erkek adamın pc kasası soralım siye ama tühki yaptıktan sonra çıkageldin çok üzüldük yaw. Ayrıca sen pavyon havası olan kasa sanırım görmemişsin kardeş. Konsantrsayon meseleside göreceli bir kavramdır benim huzur bulduğum ışıkta sen konsantre olamayabilirsin. Kusura bakma ben oyunda oynamam pek müzik çalışmnalarım için böle ışık altında çalışmak daha güzel olyor benim için kusura bakma yani. Erkek abi bu arada erkek adamın fanları,hdd si,ekran kartı nasıl olur onuda sölede kadi inanır abimizi arayıp ona sorarak rajatsız etmeyelim

Bırakın bu erkek adam olaylarını yaw. Erkeklik ne kasayla olur ne pcyle olur. Allaha şükür 32 yıldır adam gibi erkek gibi yaşadık dahada yaşarız... Yinede fikirlerin için eyvallah...

• Yaw ben senin bu kdar derin bi insan oldugunu bilseydim mizah la karisik elestiri yapmazdim. AFFOLA.
    canini birileri SIKTI galiba :) ters zamanina ters geldi. gulelim eglenelim biraz yani . Ama herkes farkli yaklasio bide sadece text oldugu icin farkli algilanmish olabilir.
    emege saygimiz sonsuz, sununda buda bi emek isi. Ellerine saglik. Yurdum insani hemen defansif, heran agresif, heran asabi yaw
    kasan hakkinda yazdiklarim seni bu kdar rahatsiz etmesin , cunku benim dusuncelerim yani onlar :). birileride begenmeyi versin yani :) herkesin zevki bir olcak deil. ama kesinlikle hakaret olarak algilanmasini istemem. INcittiysem tekrar cok ozur karbey.
  • quote:

Orjinalden alıntı: komacan

Yaw ben senin bu kdar derin bi insan oldugunu bilseydim mizah la karisik elestiri yapmazdim. AFFOLA.
    canini birileri SIKTI galiba :) ters zamanina ters geldi. gulelim eglenelim biraz yani . Ama herkes farkli yaklasio bide sadece text oldugu icin farkli algilanmish olabilir.
    emege saygimiz sonsuz, sununda buda bi emek isi. Ellerine saglik. Yurdum insani hemen defansif, heran agresif, heran asabi yaw
    kasan hakkinda yazdiklarim seni bu kdar rahatsiz etmesin , cunku benim dusuncelerim yani onlar :). birileride begenmeyi versin yani :) herkesin zevki bir olcak deil. ama kesinlikle hakaret olarak algilanmasini istemem. INcittiysem tekrar cok ozur karbey.

Yaw dostum bu sanırım birikim. Ben şu erkek adam meselesine biraz takıldım. Artık yeter abi bu nasıl bir erkek adammış yaw dedim yani. Yoksa elbette beğenen beğenmeyen olacak. Beğenmemek senin en doğal hissiyatın bunu nasıl engelleyebilir yada karşı çıkarım ancak işte dediğin gibi burada yazı ile ifade etme sıkıntısı olduğu için bazen hatlar karışabiliyor. Neyse önemi yok sanırım yeni üyesin aramıza hoşgeldin diyim bari

• Abi senin kasana laf söyleyeni allah taş eder
    Ne emeklerle ne savaşlarla toplandı o kasa.
    Unutmadan eğer kasayı eleştiren olursa yakarım kendimi
    Abi akşam Dfi uçtu galiba.Sende gelmedin bende uyudum kızma ha
    Bu arada kasa Mavi'nin showroom'unda var arkadaşlar...
  • Kasa çok sağlam olmuş yaw... Gerçekten çok klass duruyor tebrikler... Bu güne kadar böyle bir şeffaf kasa görmedim pekte sevmezdim ancak fikirlerim değişti
  • hocam kasa cok güzel olmus bende bu kasalşardan almayı dusunuyordum..

kablo olayı dedin gibi biraz problem olmuş ama bence cok güzel..
  • abi çok deli kasa yapmışın yaw...
  • bu kasayı nerden alırız fiyatı nerdir???
  • evet gercekten gusel olmus eline saglik bu arada psy olm getirsene kasayi madem bosaldi ici sistem havada duruyo zati bitmedi gitti benim kasa bi ara bitirelim zaman bulursak
  • quote:

Orjinalden alıntı: aydinaa

bu kasayı nerden alırız fiyatı nerdir???

Kardeşim ben bu kasayı bulana kadar öldüm öldüm dirildim yoktu tr de İstanbul ankara bursa bolu sormadık yer kalmadı Amaaaa şuan oda baskıyla zorla maviye getirttim bunuda oradan vitrinden almıştım daha doğrıusu zorla almıştım Mavibilgisayarda var diye biliyorum maltepe şubesini arayıp bir kontrol edin yinede kalmışmı diye bildiğim kadarıyla fazla gelmedi...Kolay gelsin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: karbey

quote:

Orjinalden alıntı: aydinaa

bu kasayı nerden alırız fiyatı nerdir???

Kardeşim ben bu kasayı bulana kadar öldüm öldüm dirildim yoktu tr de İstanbul ankara bursa bolu sormadık yer kalmadı Amaaaa şuan oda baskıyla zorla maviye getirttim bunuda oradan vitrinden almıştım daha doğrıusu zorla almıştım Mavibilgisayarda var diye biliyorum maltepe şubesini arayıp bir kontrol edin yinede kalmışmı diye bildiğim kadarıyla fazla gelmedi...Kolay gelsin.

saol ama fiyatını nedir???????????
  • fiyatı 82$+kdv, mavide teşhirde vardı bugün kasa peşinde gezinirken gördüm.... alıp almamak konusunda kararsızım bende...
    kararımı verirsem yarın alıcam ama almalımıyım aceba çizilme, toz toplama, kablo karışıklığından dolayı olan görüntü vede en önemlisi statik elektrik tehtidi beni düşündürüyor....
    napcaz şimdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tuggi -- 17 Aralık 2005, 23:03:14 >

• Bu kasalardan almak isteyen arkadaşlar ; iki adet şefaf akrilit kasa satılıktır.
    Sıfır,ambalajında.Yer İstanbul.Fiyat 100 ytl'dir.
  • Kasa tozlandıktan sonra nasıl görünüyor acaba ?? Toz engeleyen bir sistemi varmı ???
  • karbey@
    kasan çok güzel ellerine sağlık süper yapmışın.bişi söyliicem.kasa şeffa olduğundan hassasmı.yani bi vidayı biraz zorlasak kasada ufak çatlaklar oluşurmu??bide ben sanki bu kasanın aynını(mod u daha farklı)pcnet in bi sayısında görmüştüm.o güzel kasa bu olmalı heraldegerçekten güzel modlanıyor.tebrikler
  • quote:

Orjinalden alıntı: dikmenibo

karbey@
    kasan çok güzel ellerine sağlık süper yapmışın.bişi söyliicem.kasa şeffa olduğundan hassasmı.yani bi vidayı biraz zorlasak kasada ufak çatlaklar oluşurmu??bide ben sanki bu kasanın aynını(mod u daha farklı)pcnet in bi sayısında görmüştüm.o güzel kasa bu olmalı heraldegerçekten güzel modlanıyor.tebrikler

Sevgili dostum elbette aliminyum veya başka bir metalden yapılmış bir kasa kadar sağlam olduğu söylenemz yani ciddi kuvvet güç uygulanırsa hasar alabilecek bir kasa. Ancak ne için neden o kadar kuvvet uygulanır oda ayrı bir düşündürücü sebep. Ben vidaları ciddi ciddi sıktım ve bir problem yok. Biraz hafifte olsa oynuyor tutup salladığımızda kasa ancak sorun yaratır cinsten değil. Diğer arkadaşlarında belirttiği gibi bir tozlanma söz konusu ancak şuana kadar öyle rahatsız edici ve göze batan bir tozlanma olmadı henüz belki belki 3 veya 5 ayda bir elektrikli süpürge gibi birşeyle temizlenirse oda problem yaratmaz diye düşünüyorm. Kasayı kurduğum gibi kullanıyorum hiçbir sıkıntı yaşamadım yaşlamıyorum ( Tabi bu başkalarıda yaşamayacak anlamını taşımıyor ) Bilemem ben kendi yaşadıklarım ve yaptıklarımla değerlendiriyorum ve gerçekten haz aldım bu moddan değiştirmeyide düşünmüyorum uzunca bir müddet bu kasada bu modda karar kıldım. Gece lambaları kapatıp çok çok rahat ve zevkle izlediğim biz kasa oldu. Odamda tepe lambasını sevmiyorum loş ve farklı aydınlatmalar ararken kendi kendime iyi bir armağan oldu bu.

Hepinize selam ve sevgilerimi iletiyorum. Hoşçakalın...

• kasa süper ama sanki her tarafı şeffaf olun özelliği kalmamış
  • kasa güzel olmuşş elıne sağlık hacı fazla toz olmuyomu
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.