Şimdi Ara

///ŞEFFAF KASA EPİSODE\\\

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
2.572
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • artık kendi istediğiniz şekle sahip bir kasaya nasıl sahip olunur öğrendim. çizimlerini tamamlamakla uğraştığım tasarımlarım, çok yakında burada fotoğrafları ile beraber karşınızda olacak. şimdilik bir tane örnek çizim sunuyorum. tamamen şeffaf kasa ve istediğiniz şekillere ve grafiklere sahip olabilir. ve renklere. uv renklere kadar. aklınıza gelebilecek herşey. sadece ne istediğinize tam karar vermek gerekiyor. çünkü geri dönüşü olmayan bir karar ve vereceğiniz yüksek ücretin karşılığı olacak muhteşem, sadece size özel bir kasa. inanılmaz. reklam gibi oldu :P ehehehe

neyse uzatmadan bir çizim koyuyorum buraya.

• tasarımın çok güzel. peki nedir bu işin sırrı, kim yapıyor? malzeme ne?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tamarak

tasarımın çok güzel. peki nedir bu işin sırrı, kim yapıyor? malzeme ne?
    Plexi ve akrilikte istediğim şekilleri ve formları yapabiliyorum. ve her çeşit oyma, kabartma uygulayabiliyorum. Lazer teknolojisi işte......
    Tasarımlarınızı beklerim.

Malzeme olarak isterseniz akrilik siterseniz plexi kullanabiliyorum. ayrıca 10mm lik akrilik veya plexilerde 90 dereceye kadar bükme de yapılabiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şeffaf Kasa

Plexi ve akrilikte istediğim şekilleri ve formları yapabiliyorum. ve her çeşit oyma, kabartma uygulayabiliyorum. Lazer teknolojisi işte......
    Tasarımlarınızı beklerim.

Malzeme olarak isterseniz akrilik siterseniz plexi kullanabiliyorum. ayrıca 10mm lik akrilik veya plexilerde 90 dereceye kadar bükme de yapılabiliyor.

Alıntıları Göster
    maliyet nedir peki biraz tuzlu demissinde???
  • quote:

Orijinalden alıntı: mc.kork

maliyet nedir peki biraz tuzlu demissinde???

Alıntıları Göster
    aslında maliyet konusunda fikir verirsen bende hayvani ebatlarda istebileceğim sade ve geneli siyah olacak plexy kasamın siparişini verebilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: özgür deniz

aslında maliyet konusunda fikir verirsen bende hayvani ebatlarda istebileceğim sade ve geneli siyah olacak plexy kasamın siparişini verebilirim

Alıntıları Göster
    kabartmayı nasıl yapıyosun lazerle
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkin88

kabartmayı nasıl yapıyosun lazerle

Alıntıları Göster
    maaliyet ortalama bir tower atx kasa için 350 / 400 ytl civarında. istenen işçiliğe göre değişiyor.
    çünkü kesim yapılan plaka pahalı. ama maaliyeti düşürmek için malzemenin kalınlığını değiştirebiliriz.

lazerle kabartba istenen kalınlıktan fazla bir tabakada istenen şekil kalacak şekilde traşlanarak oluyor. bu fazla maaliyet çıkartır. ama gerçekten inanılmaz bir kasa olabilir. adını bile yazabilirsin üstüne. ayrıca açılan oyuklara sprey boya tekniği ile boyama da yapılabilir. yani yaratıcılıkta sınır yok arkadaşlar. yeterki hayal edin. daha fazla bilgi almak isteyenler pm atsın lütfen. reklam gibi oldu. firma ya da şirket falan değilim. yanlış anlaşılma olsun istemem.

• quote:

Orijinalden alıntı: özgür deniz

Alıntıları Göster
    shandalf@ - kasanın genelini siyah olsun istiyorsun ancak ana renkler sadece mavi, kırmızı, şeffaf, turuncu, fosforlu yeşil. ama istersen özel sipariş ile istediğin renk de getirilebilir. ortalama gidecek metre kare bilirsem daha kolay yardımcı olurum.

Kesitler, 2,3,4,5,6,8,10,12,15,20,40 mm. Plexi ve Akrilik için değerler bunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şeffaf Kasa -- 2 Şubat 2007; 13:35:46 >

• quote:

shandalf@ - kasanın genelini siyah olsun istiyorsun ancak ana renkler sadece mavi, kırmızı, şeffaf, turuncu, fosforlu yeşil. ama istersen özel sipariş ile istediğin renk de getirilebilir. ortalama gidecek metre kare bilirsem daha kolay yardımcı olurum.

Kesitler, 2,3,4,5,6,8,10,12,15,20,40 mm. Plexi ve Akrilik için değerler bunlar.

Alıntıları Göster
    hocam cok para ya o paraya lianli yapistiririm cok daha deli olur bence o paraya degmez ama insanlar zevk ugruna cok pAra harciyabilir tabi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mc.kork

hocam cok para ya o paraya lianli yapistiririm cok daha deli olur bence o paraya degmez ama insanlar zevk ugruna cok pAra harciyabilir tabi...

Alıntıları Göster
    Tasarım Süper

Ama Para ßakımında Çok Pahalı

• quote:

Orijinalden alıntı: Peçito

Tasarım Süper

Ama Para ßakımında Çok Pahalı

Alıntıları Göster
    valla ben yapacam kendime. tasarım da bu. bence değer. düşünsene takım taraftarıysan takımın armasında veya sevdiğin birşeyin şeklinde bir kasa. benim tasarım eski kasaya biraz sadık kalmak istediğim için böle olacak. ama sadece gitar figüründe bile yapılabilir. renk işin içine girince rakamlar artıyor
    benim verdiğim rakamlar 8 mm kalınlıkta akrilik için bütün işçilik dahil rakam. plexi olunca biraz daha ucuza geliyor. ama bence akrilik daha iyi. çünkü daha az esneklik payı var ve daha dayanıklı.

• quote:

valla ben yapacam kendime. tasarım da bu. bence değer. düşünsene takım taraftarıysan takımın armasında veya sevdiğin birşeyin şeklinde bir kasa. benim tasarım eski kasaya biraz sadık kalmak istediğim için böle olacak. ama sadece gitar figüründe bile yapılabilir. renk işin içine girince rakamlar artıyor
    benim verdiğim rakamlar 8 mm kalınlıkta akrilik için bütün işçilik dahil rakam. plexi olunca biraz daha ucuza geliyor. ama bence akrilik daha iyi. çünkü daha az esneklik payı var ve daha dayanıklı.

Alıntıları Göster
    abi sen bi tane yap görelim önce sonra biz senden alırız

• quote:

Orijinalden alıntı: ee iyi o zaman

abi sen bi tane yap görelim önce sonra biz senden alırız

Alıntıları Göster
    yapacam yapacam merak etmeyin yapınca da buraya koyacam fotoları. merak etmeyin
  • quote:

yapacam yapacam merak etmeyin yapınca da buraya koyacam fotoları. merak etmeyin

Alıntıları Göster
    tasarım güzel ama yapmak biraz zor!
  • quote:

Orijinalden alıntı: overclock38

Alıntıları Göster
    +1
    quote:

Orjinalden alıntı: overclock38

• quote:

Orijinalden alıntı: BySerkan

+1
    quote:

Orjinalden alıntı: overclock38

Alıntıları Göster
    cızımı olmussta boyle zor bı ıs olur dıye dusunuyorum yanı bu cızımı gercege dokunce cok ugrastırır hacı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: knsk11

cızımı olmussta boyle zor bı ıs olur dıye dusunuyorum yanı bu cızımı gercege dokunce cok ugrastırır hacı..

Alıntıları Göster
    şuanda kullandığım kasa zaten buna benzer bir kasa. ayrıca bütün detaylarını ayarladım. sadece lazere girecek ve birleştirilecek. hiç uğraşmayacam. sadece nakit sorunu var. biraz bekleyecek bu proje. bu sene ortaları gerçekleşebilir ancak.
  • quote:

şuanda kullandığım kasa zaten buna benzer bir kasa. ayrıca bütün detaylarını ayarladım. sadece lazere girecek ve birleştirilecek. hiç uğraşmayacam. sadece nakit sorunu var. biraz bekleyecek bu proje. bu sene ortaları gerçekleşebilir ancak.

Alıntıları Göster
    tasarım super olmus
  • quote:

Orijinalden alıntı: SuperGuezmer

tasarım super olmus

Alıntıları Göster
    ben bole bi kasa alacagım. internetten. senden almayı planlardım ama şimdi korkuyorum derin bi çizik oldu diyelim birleştirirken ondan filan ve çok pahalı diyorsun internette 150 ytl ye şeffaf alacağım malesef. eger ucuz dersen belki sana yaptırabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lunatic. MRR

ben bole bi kasa alacagım. internetten. senden almayı planlardım ama şimdi korkuyorum derin bi çizik oldu diyelim birleştirirken ondan filan ve çok pahalı diyorsun internette 150 ytl ye şeffaf alacağım malesef. eger ucuz dersen belki sana yaptırabilirim

Alıntıları Göster
    paran varsa güzel tasarım ama bence 300 400 liraya çok deli görünümlü ve soğutmada etkili kasalar var ama sana kalan bişey saygılar
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.