Şimdi Ara

sehirfirsati.com-->ING Bank masrafsız 3000 TL kredi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
3.079
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Konu fırsat olarak açılmış, gerçek rakamlar ortaya düşünce biten sıcak fırsat olmuş diyerek geçmiş fırsatlara taşıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemal1414

quote:

Orijinalden alıntı: SamsClient

Kredinin fırsatı olmaz banka her türlü düdükler anlayın şunu.

doğru söylüyorsunuz da işte denize düşen yılana sarılıyor , pardon ing ye sarılıyor

ne kadar kızsak da sıkışınca borç verecek çevremizde kimse var mı ?

Bir arkadaşıma 4 sene önce borç vermiştim 1600 TL toplamda, halen alacağım.. ölüyorum diyen olsa borç vermem artık. Kendi kendime yemin ettim; çok yakınım olmadığı sürece kesinlikle borç vermem sonra düşman oluyorsun adamla !

• Bugün ing şubesi beni aradı, örnek hesaplama istediğim. Bilgiler şöyle:

3000 lira için 86 lira x 48 ay = 4128 lira toplam ödeme (Masraf yok, Sigorta var)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osmanyasar -- 12 Kasım 2012; 13:58:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: osmanyasar

Bugün ing şubesi beni aradı, örnek hesaplama istediğim. Bilgiler şöyle:

3000 lira için 86 lira x 48 ay = 4128 lira toplam ödeme (Masraf yok, Sigorta var)

Beni de aradılar, telefonu açmaya zahmet bile etmedim. Bunlar için çok güzel sinkaflı sözler var ama yazmayacağım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: erakan

quote:

Orijinalden alıntı: osmanyasar

Bugün ing şubesi beni aradı, örnek hesaplama istediğim. Bilgiler şöyle:

Beni de aradılar, telefonu açmaya zahmet bile etmedim. Bunlar için çok güzel sinkaflı sözler var ama yazmayacağım..

Kredi kullanmak zorunda olanlar için bence avantajlı

sehirfirsati.com-->ING Bank masrafsız 3000 TL kredi

• kredi konusunda acemiyim 3000 tl için 15 yada 18 ay için ne kadar ödemem lazım.
  • Çok değil 2 sene önce 5000 tl kredi çekmiştim. Faiz oranı yanlış hatırlamıyorsam 0.59 du. Herşey dahil toplam geri ödeme 24 ayda 5.650 tl.. Ne olduda faizler uçtu böyle anlamak zor. Bu duruma getirenlerin Allah cezalarını versin inşallah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ctrlshft -- 13 Kasım 2012; 20:33:39 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.