Şimdi Ara

sehirfirsati.com-->ING Bank masrafsız 3000 TL kredi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
3.079
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • -69 TL yerine 59 TL taksitle Masrafsız 48 aya varan vade
    -%1,19 faizli ve komisyonsuz kampanyanın üst limiti 3.000 TL olup maksimum vade 48 aydır.
    -Kredi başvurusu sadece 11 Kasım tarihinde yapılabilir.
    -Yukarıda yer alan kredi teklifi sadece 5 iş günü boyunca (16 Kasım 2012 tarihine kadar) ING Bank şubelerine yapılan başvurular için geçerlidir.

Örnek ödeme tablosuna bakıldığında 3000 TL için tüm herşey dahil 48x59= 2832 gibi bir rakam çıkıyor.

http://www.sehirfirsati.com/deals/tum-turkiye/ing-bank-comert-teklif/12867417

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi historical2012 -- 11 Kasım 2012; 12:34:20 >

• Nasıl hesaplıcaz anlamadım. Ben 24 ay olarak ödemek istiyorum mesela
  • quote:

Orijinalden alıntı: JeanCarlo

Nasıl hesaplıcaz anlamadım. Ben 24 ay olarak ödemek istiyorum mesela
    Hesabım doğruysa 48 ay sonunda 3.000 lira için toplam geri ödeme 4.163 lira oluyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Hesabım doğruysa 48 ay sonunda 3.000 lira için toplam geri ödeme 4.163 lira oluyor?

Evet,1,19 oranına göre öyle olması gerekiyor.Maliyet tablosu hatalı bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi historical2012 -- 11 Kasım 2012; 11:10:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: historical2012

quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Evet,1,19 oranına göre öyle olması gerekiyor.Maliyet tablosu hatalı bence.

Alıntıları Göster
    69'dan 59 TL'ye nasıl indiriyorlar o zaman?
  • quote:

Orijinalden alıntı: jemox

69'dan 59 TL'ye nasıl indiriyorlar o zaman?

Alıntıları Göster
    anladıysam arap olayım:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: bayguru

anladıysam arap olayım:)

Alıntıları Göster
    Reklam kokan hareketler bunlar, 59 değil 69 x 48 aydan verseler dahi alırım Başvurduk bakalım ne olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: erakan

Reklam kokan hareketler bunlar, 59 değil 69 x 48 aydan verseler dahi alırım Başvurduk bakalım ne olacak

bende başvurdum, bakalım hafta içi ne diyecekler bankadan...
  • quote:

Orijinalden alıntı: jemox

quote:

bende başvurdum, bakalım hafta içi ne diyecekler bankadan...

Alıntıları Göster
    48 aya ne kadar ödicez yardımcı olacak varmı acaba ? herşey dahil her ay ne kadar düşüyor ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Jon Kar

48 aya ne kadar ödicez yardımcı olacak varmı acaba ? herşey dahil her ay ne kadar düşüyor ?

Alıntıları Göster
    Kredi çıkması için ne yapmak gerekiyor? Sigortam yok mesela problem çıkarırlar mı?
  • 48 ay ödeme de her yıl ödeme yüzde 33 artıyormuş. Ilk 12 ay 59 tl sonraki 12 aylarda da sırasıyla 78-104-138 tl ödenecek bu durumda 3000 tl için 48 ayda 4548 tl ödeme yapılmış olacak. Benim hesabıma göre. Bu arada rakamlarda kusuratlar olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakan_80

48 ay ödeme de her yıl ödeme yüzde 33 artıyormuş. Ilk 12 ay 59 tl sonraki 12 aylarda da sırasıyla 78-104-138 tl ödenecek bu durumda 3000 tl için 48 ayda 4548 tl ödeme yapılmış olacak. Benim hesabıma göre. Bu arada rakamlarda kusuratlar olabilir

O zaman bir fırsatlık durumu yok, hatta Acurun maaşını toparlamaya çalışıyorlar demek ki.
  • quote:

quote:

48 ay ödeme de her yıl ödeme yüzde 33 artıyormuş. Ilk 12 ay 59 tl sonraki 12 aylarda da sırasıyla 78-104-138 tl ödenecek bu durumda 3000 tl için 48 ayda 4548 tl ödeme yapılmış olacak. Benim hesabıma göre. Bu arada rakamlarda kusuratlar olabilir

O zaman bir fırsatlık durumu yok, hatta Acurun maaşını toparlamaya çalışıyorlar demek ki.

Alıntıları Göster
    Kredinin fırsatı olmaz banka her türlü düdükler anlayın şunu.

• quote:

1548 TL Fark çok o zaman.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SamsClient

• quote:

• quote:

babasının hayrına verecek değil tabi
    önemli olan,alacak için, en az masraflısını bulmak
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

quote:

babasının hayrına verecek değil tabi
    önemli olan,alacak için, en az masraflısını bulmak

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar ama bu kredide masraf yok. O da bir avantaj. Bu krediyi çekip ayda 59 tl değilde 100 Tl öderseniz düzenli olarak sürekli anaparadan düşer zaten. Bu durumda toplam ödenen rakam da o kadar yükselmez. Hemde istediğiniz zaman kredinin tamamnını da kapattığınızda sadece kredi faizini ödemiş olursunuz masraflar keseye kalmamış oluyor.
    Ayrıca krediyi 4 yıllık bile çekseniz sigortayı yıllık yaptırmanız da avntajlı olabilir. Eğer krediyi kapatırsanız sigorta parasıda cebinizde kalmış olur. Almaya uğraşmanıza gerek kalmaz.
    Bu erken ödeme veya fazla taksit ödeme durumu bu kredide geçerli mi tam emin değilim onu sormak gerekiyor.

• quote:

Arkadaşlar ama bu kredide masraf yok. O da bir avantaj. Bu krediyi çekip ayda 59 tl değilde 100 Tl öderseniz düzenli olarak sürekli anaparadan düşer zaten. Bu durumda toplam ödenen rakam da o kadar yükselmez. Hemde istediğiniz zaman kredinin tamamnını da kapattığınızda sadece kredi faizini ödemiş olursunuz masraflar keseye kalmamış oluyor.
    Ayrıca krediyi 4 yıllık bile çekseniz sigortayı yıllık yaptırmanız da avntajlı olabilir. Eğer krediyi kapatırsanız sigorta parasıda cebinizde kalmış olur. Almaya uğraşmanıza gerek kalmaz.
    Bu erken ödeme veya fazla taksit ödeme durumu bu kredide geçerli mi tam emin değilim onu sormak gerekiyor.

Alıntıları Göster
    Böyle kredi başvurularına atlamamak gerekiyor. Nedeni ise her kredi başvurusunda kkb puanı düşüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ctrlshft

Böyle kredi başvurularına atlamamak gerekiyor. Nedeni ise her kredi başvurusunda kkb puanı düşüyor.

Bende dediğiniz gibi biliyordum, kredi değil ancak yaklaşık 3 ayda özellikle ziraat'e çok başvurum oldu 20ye yakın kredi kartı başvurusu yaptım.
    Bazı arkadaşlar 130 puan gider her başvuru başına dedi.
    20*130=-2600
    2007'deki HSBC kartını 2 ay ödedik kapandı sonra, her ay 50 puan veriliyormuş 100 puan yapar,
    Akbank'ta 4 kartım var.
    İkisini Temmuz, Birini Ağustos diğerini Ekim ayında aldım toplam;
    Akbank'a 11 kere ödeme yapmışım, 550'de oradan gelir. 650 Yapıyor ama Geçen gü 910 puanım olduğunu öğrendim Bankaya sorduğumda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadirekinci -- 11 Kasım 2012; 19:22:31 >

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.