Şimdi Ara

Sekreterimi neden mi işten çıkardım ? :) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
1.258
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Dereyi görmeden paçayı sıvamayı bırak onu da aşmış.
  • güzel
  • gzlll
  • korkunç birşey
  • Güzel Ve Büyük Rezillik Abi ya
  • helal yürü beee
  • YAW SEKRETER DEYİNCE YALNIŞ ANLIYOLAR SEKRETER VAR SECRETER VAR DEGİLMİ
  • Ahahahaha harika ya.
  • Dereyi görmeden paçayı sıvamamak lazım tabi
  • +1903
  • bu arada sekreter deyince aklıma sekreter diye bi film geldi psikopat patronla mazoşist sekreter süper di yaa
  • quote:

Orjinalden alıntı: CaN®

Dereyi görmeden paçayı sıvamamak lazım tabi

işte en güzel yorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: grotesque

sıradan dalacan Allah ne verdiyse

+1
  • quote:

Orjinalden alıntı: mehmetgunduzbey

bu arada sekreter deyince aklıma sekreter diye bi film geldi psikopat patronla mazoşist sekreter süper di yaa

abi bende biliyorum o filmi güsel filmdi birde olaydaki adamın karısının halini düşünemiyorum
  • ya salakça demiycem çünkü salağın önde gideni bir fıkra hangi kadın kocasınn sekreterine derki hade sen git bizim herifi bi içir içir ayartta getir bizim ewe ben sizi beraber yakalayım hem gülmüş oluruz hem party yaparız ne kadar hoş bir şey... walla bu noktaya kadar gelmişse bi durum adamın sekreteri ni kovmasına gerek yok karısı ve çocukları tarafından dışlanacağı için secreteriyle devam etmesi daha mantıklı...ama sonuçta orta ookul sewiyesinde bi fıkra yani..
  • @pinarymsc
    orda şeytani olan taraf kadın tarafı fark ettiysen adam ise sadece ailesi tarafından hatırlanmamanın üzüntüsüyle sekreterinde bunu kullanmasıyla içkininde etkisiyle ona bi gece geçirmeye itilmiş saf rolündeki adam çok masum oldu dimi
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.