Şimdi Ara

Sennheiser IE8 veya baska bir tavsiye?? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
1.672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhabalar benim tavsiyem sony mdr 7550 olur rock metal ağırlıklı olarak dinlenecekse saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: DrHolyday

turbine pro copper dnr da 850 lira civarı sanırım yabancı ülkede tanıdık varsa getirmen tek mantıklı yoldur bence ama pişman etmez bence forumdan birinin satmasını bekle veya getirt dediğim gibi :)

Ben ıstınye park dandr a cok baktım ama hıc gelmedı oraya..sen hangı dandr da gordun yaa:(
  • quote:

Orijinalden alıntı: Siyah Nur

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: vwTeam

turbine pro copper ın tipinede çok ısınmıştım aslında ue triplefi 10 da o tip yok =))

abi valla aynen bende öyle düşünüyordum hevesim kursağımda kaldı diye ama bugün deneme fırsatım oldu bass tiz mid sahne aklına ne geliosa kesinlikle triplefi ezer izolasyon da cabası tek sıkıntı kablosu sert bi kablo baya sağlam ama istemezsen de 50 liraya yaklaşık süper kablolar yapılıyor ki monster turbine de kablo koptu mu puff :) triplefi de değiştirebiliyorsun kabloyu ben bugün az kalsın alıyodum ama iki kulak deliğim birbirinden farklı tiplerde olunca iemlerden baya soğudum :D şu da var ki o kulaklıktan sonra kendi kafaüstü kulaklığımdanda soğudum yeni arayışlara girdim :D

Dedim ben sana TF10'dan sonra senin kulaklığın yüzüne bakmazsın diye.

Gerçi ben o arkadaşa teklif etmiştim TF10'u ama sağolsun cevap yazmaya tenezzül bile etmedi kendileri.

Sen bana satmadın TF10'u.

• Arkadaşlar bişi sorucam, kargo dahil 175$ a ebay den bir kulaklık alıcam.Gümrüğe takılmaması için ne yapmalıyım alsammı almasammı çok kararsızım gümrük yüzünden.
    Acaba satıcıya mesaj atsam faturaya 80$ yazsa birde hediye paketi yapsa gümrükte yinede sorun olurmu.Acil cevap yazarsanız sevinirim teşekkürler..
  • quote:

Arkadaşlar bişi sorucam, kargo dahil 175$ a ebay den bir kulaklık alıcam.Gümrüğe takılmaması için ne yapmalıyım alsammı almasammı çok kararsızım gümrük yüzünden.
    Acaba satıcıya mesaj atsam faturaya 80$ yazsa birde hediye paketi yapsa gümrükte yinede sorun olurmu.Acil cevap yazarsanız sevinirim teşekkürler..

Faturayı düşük yazdırabilirsen bişey olmaz, faturayı düşük yazıncada zaten gift yazsada bişey değişmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Faithléss

quote:

quote:

quote:

turbine pro copper ın tipinede çok ısınmıştım aslında ue triplefi 10 da o tip yok =))

abi valla aynen bende öyle düşünüyordum hevesim kursağımda kaldı diye ama bugün deneme fırsatım oldu bass tiz mid sahne aklına ne geliosa kesinlikle triplefi ezer izolasyon da cabası tek sıkıntı kablosu sert bi kablo baya sağlam ama istemezsen de 50 liraya yaklaşık süper kablolar yapılıyor ki monster turbine de kablo koptu mu puff :) triplefi de değiştirebiliyorsun kabloyu ben bugün az kalsın alıyodum ama iki kulak deliğim birbirinden farklı tiplerde olunca iemlerden baya soğudum :D şu da var ki o kulaklıktan sonra kendi kafaüstü kulaklığımdanda soğudum yeni arayışlara girdim :D

Dedim ben sana TF10'dan sonra senin kulaklığın yüzüne bakmazsın diye.

Gerçi ben o arkadaşa teklif etmiştim TF10'u ama sağolsun cevap yazmaya tenezzül bile etmedi kendileri.

Sen bana satmadın TF10'u.

• quote:

Orijinalden alıntı: Faithléss

quote:

Arkadaşlar bişi sorucam, kargo dahil 175$ a ebay den bir kulaklık alıcam.Gümrüğe takılmaması için ne yapmalıyım alsammı almasammı çok kararsızım gümrük yüzünden.

Faturayı düşük yazdırabilirsen bişey olmaz, faturayı düşük yazıncada zaten gift yazsada bişey değişmez.

hmm anladım bazı kişiler faturayı düşük yazınca sorun olmaz diyor ama yinede tedirgin oluyorum tabii.
    Aslında aldıgım ürün kulaklık oldugu için takılacagını bende çok dusunmuyorum çok büyük bişi de değil, peki senın daha önce ebay den bir alısverisin oldumu hangi kargoyu secmem lazım vs bir bilgin var mı??

• quote:

40-60 aralığında yazdır bence... Daha garanti olur...
  • Ben biraz inandırıcı olsun diye 80 $ diye düşünmüştüm zaten 75 euro ya kadar limitimiz var bildiğim kadarıyla.
    Satıcıya mesaj attım olmazsa birdaha yazarım.
  • quote:

Ben biraz inandırıcı olsun diye 80 $ diye düşünmüştüm zaten 75 euro ya kadar limitimiz var bildiğim kadarıyla.
    Satıcıya mesaj attım olmazsa birdaha yazarım.

Her satıcının kargo seçeneği çok geniş değil sanırım.
    Benim şu ana kadar aldıklarımın hepsi Standart Int'l Shipping ile geldi.
  • Ürünü aldım satıcıylada konustum istediğim gibi 70$ yazıcak ve hediye paketine koyucak. Bakalım biraz tırsıyorum insallah sorunsuz elime ulaşır =))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vwTeam -- 28 Kasım 2011; 0:37:20 >
  • quote:

Ürünü aldım satıcıylada konustum istediğim gibi 70$ yazıcak ve hediye paketine koyucak. Bakalım biraz tırsıyorum insallah sorunsuz elime ulaşır =))

Ne aldınız bu arada merak ettim?
  • quote:

quote:

Ürünü aldım satıcıylada konustum istediğim gibi 70$ yazıcak ve hediye paketine koyucak. Bakalım biraz tırsıyorum insallah sorunsuz elime ulaşır =))

ue triple fi 10 aldım ebay den.
  • quote:

quote:

quote:

Baya revaçta bu aralar. İnşallah fit sorunu yaşamazsınız...

Ekleme: Hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Siyah Nur -- 28 Kasım 2011; 1:34:42 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Baya revaçta bu aralar. İnşallah fit sorunu yaşamazsınız...

Ekleme: Hayrılı olsun, iyi günlerde kullanın.

Teşekkür ederim sagolun.. Kulaklıgı hiç denemedim birşey diyemicem ama uygun bir baslık bulunur heralde

• Uçtan değil de genelde kablodan yada kulağı küçük olanlar için kabinin iriliğinden kaynaklanıyor fit sorunu. Ama sesi çok güzeldir. Baya beğendiğim bir kulaklıktı. Fit sorunu olmasaydı bende sabit iem'im olurdu.
  • Hmm anladım gelince bakıcam artık yorumlarımı yazarım
  • quote:

Hmm anladım gelince bakıcam artık yorumlarımı yazarım

Ebaya gideceğinize buuradan alsaydınız ya 300liraya...
  • quote:

Orijinalden alıntı: baran88

quote:

Hmm anladım gelince bakıcam artık yorumlarımı yazarım

Ebaya gideceğinize buuradan alsaydınız ya 300liraya...

Burada 300 Tl ye sıfır ue triple fi 10 satıldıgını görmedim.İkinci elleri anca 300-350 arasında gidiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vwTeam -- 28 Kasım 2011; 11:55:39 >
  • Birde ben sıfır ürün alıp uzun süre kullanmak niyetindeyim kargo dahil 329 tl ye geldi.Eğer yurtdısından alma imkanı varsa çok daha mantıklı türkiyedeki 2. el fiyatına yurtdısından sıfır ürün alıyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vwTeam -- 28 Kasım 2011; 11:53:24 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.