Şimdi Ara

Sennheiser IE8 veya baska bir tavsiye?? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
1.672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: vwTeam

Birde ben sıfır ürün alıp uzun süre kullanmak niyetindeyim kargo dahil 329 tl ye geldi.Eğer yurtdısından alma imkanı varsa çok daha mantıklı türkiyedeki 2. el fiyatına yurtdısından sıfır ürün alıyorsun.

Ben ikinci el aldığınızı düşündüm paypalde 1,95dedim 350ye oradan alacağına 300e buradan almak aynı ürünü daha mantıklı dedim ama haklısınız 0 sa verilir o para hayırlı olsun....
  • Arkadaşlar merak edenler için yazıyım ürün bugun sorunsuz elime ulaştı yaklaşık 30 dk dır kullanıyorum.Yorumlarımı kulaklıga alıştıktan sonra ve iyice burn in olduktan snra yapıcam şimdi yanıltmıyım =))
  • quote:

Orijinalden alıntı: vwTeam

Merhaba arkadaslar, iyi kulaklık almaya niyetlendim şu anda geçen sene gittigidiyor dan 45 tl ye aldıgım sony mdr ex 300sl kullanıyorum.Ses kalitesi gayet güzel aslında ama sennheiser IE8 almaya niyetlendim.
    Daha çok rock ve yabancı pop şarkıları dinliyorum bu kulaklıgı kullananlardan bazıları bassların en düşük seviyede bile gereginden fazla yüksek çıktıgıbı rock müzik severlere göre olmadıgını falan söylüyorlar.Bu doğrumudur
    kullanan arkadaşlar beni aydınlatırsa sevinirim.Ayrıca bu kulaklıgın dışında tavsiye edebileceğiniz kulakiçi yine kalitesi hangi modeller var.Teşekkür ederim..

hocam, monster copper veya pro gold öneririm.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.