Şimdi Ara

!!!Server Aranıyo!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
691
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar exp,adena,drop rate i ortalama 30x olan ozellikle drop rate i en az 15x olan server arıyorum .
    Yardımcı olursanız sevinirim.

• ya ark bi kaç server biliyom ama drop raate sini falan bilmiyom.Revenge var sitesiwww.l2revengeserver.com/Ultimate var /Synergy var/Elite var/ Extreme vardı ama kapandı galiba/wold var/ Absys di galiba ismi o var bunlar işine yarar heralde, revenge gelirsen kasabilirim seni 3 charım var KaraPenche, xxJackasSxx ,Hanzoo bunlardan birini görürsen sen söle seni kasarım
  • Pardon arkadaş o wold diil World olacak okeytto?
  • Bilgi icin saol.Revenge pvp server i tarzina benziyo ben pvp serveri istemiyorum ama oylede cok dusuk exp rate indede olmasin.
    Dedigim gibi ortalama 30x olursa guzel olur
  • HA yok revenge pvp serverı diil pvp serverı arıyosan goo vs evil var ama fullllll dolu şimdi anladım revenge 35x yalan olmasın
  • Eternal Sin 45x adena yüksek

www.es-l2.com
  • banane banane banane revenge işte
  • 35 x var revengenin kardeşi işte site l2-forever.ucoz.ru ben oynadım gusel server ama zamanında yamuk yaptı bıraktım şimdi oynayanlara sordum guselmis sana tavsiye edebilirim sakın npclere vurma gm ler basında biter :) giran harborda bufferler flan var
    spoilci acarsan ii olur cunku mat e ihtiyac var ine de sen bilirsin
  • eternal sinde pvp server
  • Yokmu bildiginiz baska server yaw.Şöyle güzel kasılacak uzun vadeli bi server
    Keşke açılsaydı nightmare bunlara katlanmasaydık
  • L2Revenge bitmiş durumdadır kimseye tavsiye etmem Server donate lere kaldı yani 2.açılıştan itibaren sadece donate ler oynuo bence L2r oynamayın cok sacma elimde 16 ile 400 fln kuruom baya bi ... lar yani

her 4 kisiden 3ü donate idi server ?

L2forever L2vendetta | >>Türkler >>L2synergy<< 'de bekleriz<<
  • yok be bn oynuyom geçende yeni char açtım 4 günde 70 lvl non stop açık abissie
  • l2 synergye git iste 45 xx
  • yaw super bi server veriorum www.bfdr.eu 100x ve 5x 2 secenegi var lag yok enchant rate dusuk yani sole soliyim 100x de oynuorum sb 16 , ya 5 yada 4 tane vardir.Litvan serveri ama ingilizce bilio herkes top lineage server listelerinde gorebilirsiniz beklerim 100x reborndayim
  • Guzel biseye benzio indirip bakacam bir saol
  • reborndaym nickim HomerSimpson pm atarsaniz yardimci olurumGiranin ortasinda hepnizin amk dedigimde birinin cikipda hoyt ne dion sen demesini bekledigim bile oluo yaw 1 kisi bile yok turk
    bi ben varim bide benim bi arkadas 2 Turkuz nese hepinizi bekliyorum

• benim char var gecen msj attim gormedin sanirim (nickim banka) :D
    bu arada HomerSimpson mu yoksa TheHomerSimpson mu?:S
    yardiminiza ihtiyacim var sub olacam antharasın içinde bloody guardian lardan tek başına dwarfla blood fire quest itemini dusuremiyorum. (son quest itemi:)
    hafta sonu online olacam haberleşelim.

son zamanlarda gordugum en iyi server bfdr sakın sıralamadaki yerine aldanmayin lagdan eser yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Hakan. -- 12 Şubat 2007; 23:24:40 >
  • HomerSimpson sen bana pm at ayarlariz o gerev 5 dk lik bisi ben TURKEY clanindayken seni hatrliyorum gibi ben hic Turk yok saniyordum:)
  • (www.dragon-network.net) baya server var burada ben 15x de oynuyorum rumuzum SALADDIN ;)gelirsen yardımcı olurum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.