Şimdi Ara

Server Kurma Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • biz bi tane server kurmaya çalışıyoruz kurduk ama en yüksek lvl 60 oldu ve cz ile moradon yok bunları nası ekleyebiliriz. en son level i nasıl yükseltebiliriz onu sorcaktım. tecrübeli arkadaşlar yardım edebilir mi acaba ???

• cvp cvp cvp cvp cvp cvp cvp cvp cvp cvp cvp cvp
    biri yardımcı olsun yaw ben de 60+ adamımın olmasını istiyorum usko da yapamadık kendi server ımızda olsun bari cvp cvp cvp cvp cvp cvp cvp cvp cvp cvp cvp cvp
  • server i kurarken lvl sınırlaması yazıyo oradaki 60 ı sil 90 yap olur
  • arkadaşlar yardım lazım lütfen bilen biri cevaplasın.
    pysco senin dediğini bulamadım ben yaw hangi server ın neresinde naaperken soruyo onu biraz daha açıklayıcı yazabilir misiniz. ve acilen cz moradon map i lazım ben 70 lvl olmak istiyorum yaaaaaaa
  • sitede kim bilir kaç kişinin private server ı var bi tane yardım eden çıkmadı ya helal olsun.
  • slm miiler bizim arklar acayip bi server kurduk diyolkardı anlatıyım durund a
    ;)

şimdi maradonda 40 a kadar her solucanda 1 lvl atlıyosun sonra 55 e kadar 4veya 5 solucanda lvl atlıyosun sonra 70 lvl e kadar 3 ash de bi lvl atlıyosun sonra 90 lvl e kadar 9 dts de 1 lvl atlıyosun ve 100 lvl olmak için :D:D:D:D:D:D 10troll warrşorda 1 lvl atlıyosun herşey çok kolay itemler heryerden çıkıymuş.

meslaa shard silahcıda 5 m ye satıyıyomuş ve düşünün 1 solucandan 40k para çıkıyo :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.