Şimdi Ara

Server yokmu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
1.365
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ya beyler şöyle 50 - 150x arası official bi mid rate server yok mu 1 haftadır arıyorum bulamadm yada eğer çok düzgünse high ratede olabilr

• quote:

Orijinalden alıntı: VeYsHeLL

Ya beyler şöyle 50 - 150x arası official bi mid rate server yok mu 1 haftadır arıyorum bulamadm yada eğer çok düzgünse high ratede olabilr

Mid rate bilmiyorumda yok gibi fusion vardi oradada 17de bow patlatip biraktim.www.l2fame.net/www.l2vergo.com var acilcaklar önümüzdeki günlerde bekliyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ~SiD~ -- 21 Şubat 2012; 18:08:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~SiD~

quote:

Ya beyler şöyle 50 - 150x arası official bi mid rate server yok mu 1 haftadır arıyorum bulamadm yada eğer çok düzgünse high ratede olabilr

Mid rate bilmiyorumda yok gibi fusion vardi oradada 17de bow patlatip biraktim.www.l2fame.net/www.l2vergo.com var acilcaklar önümüzdeki günlerde bekliyoruz
    l2fame hesapta 1-2 hafta once aclkcaktı aclmadı ondan ümidi kestm ben :D
  • quote:

l2fame hesapta 1-2 hafta once aclkcaktı aclmadı ondan ümidi kestm ben :D

Alıntıları Göster
    L2six.com bu serverı daha öğlen buldum 140 onlinesi vardı. Balancesi güzel ortamda şikayet eden yoktu girdim. Vote medal gelsin diye towna koydum şimdi okuldan geldim.

Server Down.

Not: Temizim

• quote:

Orijinalden alıntı: Lucci

L2six.com bu serverı daha öğlen buldum 140 onlinesi vardı. Balancesi güzel ortamda şikayet eden yoktu girdim. Vote medal gelsin diye towna koydum şimdi okuldan geldim.

Server Down.

orası tam bi rezalet class blance diye birşey yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: QuickPlay

quote:

Server Down.

orası tam bi rezalet class blance diye birşey yok

Alıntıları Göster
    Beyler L2 fusion online baya dustu biz wearesufficent beklemedeyiz onereceginiz server warsa gelebiliriz.

• quote:

Server Down.

Server ilk acıldıgından veri oynuyorum gelmeyın bosuna değmez bıraktım bende cok değişik seyler oluuor serverde dewamlı bısıler degısıyor. Charlar dengeli deil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ka0sTR

quote:

Server Down.

Server ilk acıldıgından veri oynuyorum gelmeyın bosuna değmez bıraktım bende cok değişik seyler oluuor serverde dewamlı bısıler degısıyor. Charlar dengeli deil.

Alıntıları Göster
    www.l2balance.com. Biz şu an burdayız

• quote:

Orijinalden alıntı: eRcn.

Alıntıları Göster
    Bende yeni başladım oyuna oyüzdende sürekli yardıma ihtiyacım oluyor her konuda :D Türk serverı varsa bildiğiniz ratesi farketmez söylermisiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tarasque

Bende yeni başladım oyuna oyüzdende sürekli yardıma ihtiyacım oluyor her konuda :D Türk serverı varsa bildiğiniz ratesi farketmez söylermisiniz

Alıntıları Göster
    http://www.lineage2.ro/
  • quote:

Aksam buna bakıcam.
  • quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    official serverın ücretsiz olduğunu bilmediğini inkar etmedim zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: söny

Türk serverı değil anladıgım kadarıyla türk player cokmu ?
  • quote:

quote:

türk severi değil türk guildler var baya ama
  • quote:

quote:

quote:

türk severi değil türk guildler var baya ama

Alıntıları Göster
    Tamam çok sağol ben bi bakıyim buna :)

• quote:

Tamam çok sağol ben bi bakıyim buna :)

Alıntıları Göster
    www.l2balance.com. 1saatte 3.down olusu ve 10dkdan fazladir server yok :(( Ezraeil bu arada nickim diger swler dahil
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxSoykanxx

www.l2balance.com. 1saatte 3.down olusu ve 10dkdan fazladir server yok :(( Ezraeil bu arada nickim diger swler dahil

Alıntıları Göster
    Beyler türklerin ağırlıklı oldugu server l2balance'mı ?bende başlıcam ama 5000x swlerde oynamak istemiyorum oyuna yeni başladım ögrenmek için düşük ratelerde oynamayı düşünüyorum ama türklerin çok olduğu server hangisi bilmiyorum yardımcı olursanız :D
  • quote:

Beyler türklerin ağırlıklı oldugu server l2balance'mı ?bende başlıcam ama 5000x swlerde oynamak istemiyorum oyuna yeni başladım ögrenmek için düşük ratelerde oynamayı düşünüyorum ama türklerin çok olduğu server hangisi bilmiyorum yardımcı olursanız :D

Alıntıları Göster
    2 secenegin var..Officalda baslayip adim adim ögrenebilirsin.. yada Bizim gibi c6 ugruna server server gezebilirsin :))
  • quote:

Benim ilk serverım 2006 yılında l2hobby idi o zamanlar c3tü tabi. Biz adım adım öğrendik zar zor kastık zar zor item yaptık o zamanlar bırak a grade armoru bodd jewel görmedik. Ben sana şimdi high rate c6'da yani Interlude de başlamanı tavsiye ediyorum. Her class'ı istediğin kadar deneme şansına her itemi istediğin kadar tanıma şansına sahip olursun.
  • quote:

quote:

Benim ilk serverım 2006 yılında l2hobby idi o zamanlar c3tü tabi. Biz adım adım öğrendik zar zor kastık zar zor item yaptık o zamanlar bırak a grade armoru bodd jewel görmedik. Ben sana şimdi high rate c6'da yani Interlude de başlamanı tavsiye ediyorum. Her class'ı istediğin kadar deneme şansına her itemi istediğin kadar tanıma şansına sahip olursun.

Alıntıları Göster
    merhaba arkadaslar l2 invasion da olan varmı acaba?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.