Şimdi Ara

serverların online / offline görünümü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.knightempire.com/server/stats.php

*****serverların açık olup olmadığını görebilirsiniz şu an serverlar açık fakat girilmio öyle ko kapanacak çıkacak fln bunlara inanmıyorum emin olun ko bütün parayı türkiyeden kırıyo *****

Knighta girmemek gerçekten boşluk yaratıo sabahtan beri site site dolanıyorum

Gerçekten oyuna bağlanmış durumdayız bunuda kanıtı bi arkadaşımın ko kapanıo sözüne küfür eden

kullanıcılar . Evet kapanıo lafı sinir edio ama bunları yapmayalım er geç belli olucak yanlış görmediysem knight online nin form sitesinde saat 1:30 da başlayacak olan bakım olduğu ve saat 6 ya kadar süreceği yazıodu umarım gerçektir sıkıntıdan patlıom

• ewt inş. oyun kapanmaz bende pek sanmıyorum kapanacagını sonucta oyunu oynayanların %90ı turk ko turk iplerini banlarsa nerden para kazacanacak tum serverlar bos kalır bence turksuz oynun zevkide cıkmas
  • saat 18:17 ve hala tık yok
  • heralde sabancı bu kadar kazanıodu he ama gerçekten kapanacağını sanmıorum. Ne yani bug yapıosak koxp kullanıosak sadece türklermi kullanıo çok saçma bişi kendi kuruntumuz

*******bu oyun kapanmaz******* kapatırlarsa kesin salağlar
  • Bu Oyun Kapanırsa Bu Oyunu Yapanında Kapattıranında Vay Haline
  • kesinlikle katılıorum

******bu oyun türkler isterse kapanır türkler isterse açılır******
  • IxArCKaNxI kardeş adrese girdimde bi hepsi online bi hepsi offline bide karışık yapıyor eminmisin server statusu verdiğinden
  • öyle bi durumdaki şu an site serverlar kapanıo açılıo ne yapmaya çalıştıklarını anlamadım wala
  • pek anlamam ama login server önemli(türkçesi galiba serverlere giriş) kapalı diyor o açık olmalı
  • ben çıkıom wala dışarı biras dışarıyı dolanayım

hayata akalım nler varmış mahalle clanını toplim biras hepsi salağ gibi dolanıodur

• knightı yaratan su an dünya zenginleri arasındadır ve su an batıyodur türkler giremedii için
  • server online gözüküyo neden girmiyooooooo en son saat 12:40 suların da kapandı hala açılmadı bune be bırakıcam oyunu zaten koxp tan bıktım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.