Şimdi Ara

Ses kartı yükLenmiyor :(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
929
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşLar.. ßenim ses kartı realtek ac'97 audio format attım fakat cdsi yok yani driveri yükLeyemedim..
    internetten xp uyumLu oLanı indiriorm...fakat yükLerken xp sınamasından qeçemedi..uyumLu deiL..devam etmek istiyormusunuz dio..devam ediorm ve takıLıo pc reset atıo..yükLenmio..
    neden acaßa yaa...yardımcı oLursanız sevinirim...

• Adı üstünde : UYUMLU DEĞİL

Kartınıza uygun driveri bulmanız gerekmekte. Anakartınızın marka modelini belirtirseniz yardımcı olabiliriz
  • quote:

Orjinalden alıntı: PatRonx

arkadaşLar.. ßenim ses kartı realtek ac'97 audio format attım fakat cdsi yok yani driveri yükLeyemedim..
    internetten xp uyumLu oLanı indiriorm...fakat yükLerken xp sınamasından qeçemedi..uyumLu deiL..devam etmek istiyormusunuz dio..devam ediorm ve takıLıo pc reset atıo..yükLenmio..

hadi bazı harfleri yutmanı anladım ama neden q ß gibi yabancı karakterleri yazına ekleyip BiR BüYük BiR KüÇüK harfle yazıyorsun ?? Sence güzelmi bu ??

sorununa gelince büyük ihtimalle indirdiğin sürücü xp ye ait ama senin anakartının değil..Her realtek ac'97 birbirinin aynısi değil..Everest programıyla anakartın modeline tam olarak bakıp onu ara..yada yaz buraya yardımcı olalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi clarion -- 3 Nisan 2008; 8:49:20 >

• quote:

Orjinalden alıntı: clarion

quote:

Orjinalden alıntı: PatRonx

arkadaşLar.. ßenim ses kartı realtek ac'97 audio format attım fakat cdsi yok yani driveri yükLeyemedim..

hadi bazı harfleri yutmanı anladım ama neden q ß gibi yabancı karakterleri yazına ekleyip BiR BüYük BiR KüÇüK harfle yazıyorsun ?? Sence güzelmi bu ??

sorununa gelince büyük ihtimalle indirdiğin sürücü xp ye ait ama senin anakartının değil..Her realtek ac'97 birbirinin aynısi değil..Everest programıyla anakartın modeline tam olarak bakıp onu ara..yada yaz buraya yardımcı olalım

büyük küçük yazma konusu el alışkanlığı kardeş kusura bakma.
    ya anakarta baktımda onuda yüklememişim
    anakartın modeli asus p4p800-x

• arkadaşlar ses kartı yüklendi sorun yok tmm..
    fakat anakart hala yüklenmedi onu nerden indirebilirim yardım ederseniz sevinirim..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.