Şimdi Ara

Ses sitemi için acil yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • SA arkadaşlar B kasa vekra için ses sitemi toplamaya çalışıyorum ama kafam iyice karıştı ? Fazla bass ses istemiyorum sadece kaliteli sesleri ayrı ayrı duyabileceğim sistem bana yetecektir , Sesi fazla açmayan bass tan hoşlanmayan biriyim..
    Aracımda önlerde 16 cm lik yer ve tweter yeri var arka kapılarda ise 13 cm lik yer var . Sizce ne yapmalıyım ?

1- 4x50w lık güzel bir teyp + sadece ön kapılara kaliteli compenet takım
    2- 4x50w lık güzel bir teyp + önkapılara kaliteli compenet takım + arkaya 13 cm hoporlör
    3- 4x50w lık güzel bir teyp + önkapılara kaliteli compenet takım + arkaya 13 cm lik compenet takım
    4 4x50w lık güzel bir teyp + önkapılara kaliteli compenet takım + arkaya 13 cm lik compenet takım + anfi

Sizce nasıl bir ses sitemi yapmalıyım compenetler için anfi şartmıdır ? Yardım bekliyorum teşekkürler..

• Öne 16 cm arkaya 13 cm mid takımı ayrıca arka pandizota 1 takım oval. 6 kanal amfi 3 rca çıkışlı teyp. Böyle bir sistem kurarsanız daha iyi olur. Mid takimlarindan fazla bass sesleri alamazsınız oval koyarsaniz dengeler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet güzel sitem olmuş saolasın ama arka panzidotu delmek istemiyorum zaten delikte yok sadece kapilar da bosluk var on arka 16 cm mis yanlis yazmisim. peki önlere 1takim kaliteli compenet , anfi ve buferr taksam bass isini cozemiyiz acaba tabiki compenentler anfiye bağlanacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • upp up arkadaslar yardım eden yok mu ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.