Şimdi Ara

setup dpsyalarını toplu kurmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar ben genellikle pc fazla format atmaktayim ve kulladigim cok program var yaklasık 30 yakın exe dosyası..ben bu 30 tane exe dosyasini aynı anda kurmak istiyorum boyle bir program varmi yardim ederseniz sevinirim tsk ederim

• Bu şekilde oluşturulan sistem CD'leri var..! YAni kendiniz oluşturuyorsunuz..

Image almak her zaman daha iyidir..
  • kardes peki bu konuda bana yardimci olurmusun ..ben bir ara birinde gormustum 50 tane programı setup klasorune komus istedigin sekmeyi tikla o kendi otomatik olarak kuruyordu..
  • Senin bahsettiğin şekilde bir program bilmiyorum.. Forumda yardımcı olabilecekler vardır elbet..! Bulursan bizimle de paylaşmayı unutma programı..!
  • Senin istediğin şekilde bir program yok malesef. Keşke olsa da kullansak...
  • quote:

Orjinalden alıntı: feat

Senin istediğin şekilde bir program yok malesef. Keşke olsa da kullansak...

Vardır muhtemelen..! Artık ne isterseniz, bulunuyor..!
  • böyle bi program bende duydum var ama şu an adını bende bilmiyorum
  • Belki Autoplay Media studio işini görebilir. İsterseniz inceleyin. Program ücretlidir. 30 Günlük deneme sürümü mevcut. 34 Mb civarında.

Resmi Sitesi

Deneme Sürümü Yükleme Formu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ANUBIS -- 17 Mart 2007; 3:48:37 >

• quote:

Orjinalden alıntı: ANUBIS

Belki Autoplay Media studio işini görebilir. İsterseniz inceleyin. Program ücretlidir. 30 Günlük deneme sürümü mevcut. 34 Mb civarında.

Resmi Sitesi

emeğin içim sağolasın

• quote:

Orjinalden alıntı: Gereqsiz

quote:

Orjinalden alıntı: feat

Senin istediğin şekilde bir program yok malesef. Keşke olsa da kullansak...

Vardır muhtemelen..! Artık ne isterseniz, bulunuyor..!

Bulun o hâlde de, millet faydalansın .
  • quote:

Belki Autoplay Media studio işini görebilir. İsterseniz inceleyin. Program ücretlidir. 30 Günlük deneme sürümü mevcut. 34 Mb civarında.

Resmi Sitesi

bildiğim kadarıyla bu tip programlar cd-dvd menüsü hazırlamak içindir. yani tek tıklamayla bütün setupları çalıştırmak gibi bir işlevi yok...
    ztn bir programda öyle bir işlevin olması saçma olur. her setupın kendine ait lisans sözleşmesi vs. formaliteleri wardır. hepsini çalıştırsan bile yine de tek tek ilgilenmen gerekir. yukarıda da söylemişler, bu konuda en iyi çözüm image almaktır...

• Arkadaşlar bende böyle bir bilgiye sizin için ulaştım. Henüz kendim yapmadım ama işinize yarayabilir düşüncesiyle paylaşıyorum.

xp kurduktan sonra programları tek tıklamayla yükleyin
    arkadaşlar hepiniz windowskurduktan sonra toolklit programlarını (winamp, winrar, msn, skype, mirc vb.) tek tek yüklemekten sıkılıyorsunuzdur

ama bu programları tek tıklamayla yükleyebilirsiniz.

bunun için kurulumdan sonra yükleyeceğiniz programları bi klasöre kopyalayın ve
    başlat>çalıştır a iexpress.exe yazın
    açılan programdan yüklemek istediğiniz programları seçin ve tamam deyin program size bir exe dosyası oluşturacaktır bu dosyayı açtığınızda seçmiş olduğunuz programların hepsi yüklenecktir bilgisayara bu dosyayı iyi muhafaza edin çünkü her windows kurduğunuzda lazım olacaktır.

Alıntıdır.
  • CWaRRioR, Söylediğiniz gibi cd den auto run da yapılabiliyor fakat ben tek başına çalışabilen tek bir .exe ile yaptım. Örnek resim ekliyorum. Zaten arkadaşın tam istediği gibi olmasada (1 kere tıkla hepsi kurulsun) (ayrıca bu program la da yapılabilir ama bütün setuplar aynı anda çalışır ve kargaşaya sebep olur) bence yeterli olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ANUBIS -- 17 Mart 2007; 13:26:26 >
  • Hocam şu programdan ve yaptığın işlemden biraz bahsetsen. Ayrıca resime tıkladığında boş çıkıyor.

quote:

CWaRRioR, Söylediğiniz gibi cd den auto run da yapılabiliyor fakat ben tek başına çalışabilen tek bir .exe ile yaptım. Örnek resim ekliyorum. Zaten arkadaşın tam istediği gibi olmasada (1 kere tıkla hepsi kurulsun) (ayrıca bu program la da yapılabilir ama bütün setuplar aynı anda çalışır ve kargaşaya sebep olur) bence yeterli olabilir.

• quote:

Orjinalden alıntı: paraglidingpilot

Hocam şu programdan ve yaptığın işlemden biraz bahsetsen. Ayrıca resime tıkladığında boş çıkıyor.

quote:

CWaRRioR, Söylediğiniz gibi cd den auto run da yapılabiliyor fakat ben tek başına çalışabilen tek bir .exe ile yaptım. Örnek resim ekliyorum. Zaten arkadaşın tam istediği gibi olmasada (1 kere tıkla hepsi kurulsun) (ayrıca bu program la da yapılabilir ama bütün setuplar aynı anda çalışır ve kargaşaya sebep olur) bence yeterli olabilir.

Program kullanımı zor gibi görünsede kullanıldıkça bir kaç dakika içinde Standalone (kendi başına çalışabilen) uygulamalar hazırlanabiliyor. Mantık çok basit, Bir çalışma alanı belirliyorsunuz ve butonlar ekliyip bu butonlara link veriyorsunuz. Açılış müzikleri veya videoları koyabiliyorsunuz. butonlara verebileceğiniz hazır kodlar var. (çalıştır-müzik çal-sonrakini oynat-arkaplan resmi ekle) daha sonra projeyi kaydet dediğinizde iş bitiyor. (Çok kısa ve anlaşılmaz olduğunun farkındayım) Bu konuyu hazırlayıp tüm arkadaşlarla paylaşıcam ama biraz zaman lütfen. Şu anda Karışık olmayan Kodlar arasında boğulmadan Profesyonel Divx oluşturma rehberi üzerinde çalışıyorum.

Resim ekledim ama görünmemesi serverdan kaynaklanıyor sanırım. Tekrar ekliyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.