Şimdi Ara

Sevgililer Günü 1 LG L70 Alana 1 Tane de Bizden Kampanyası(Turkcell) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
153
Cevap
10
Favori
8.381
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar kontratlı değil peşin alınabiliyor.O taksite bölen yazının üstüne tıklayın altında pein fiyatı yazıyor sipariş geçtim öyle.Birde müş. hizmetlerini aradım teyit ettirdim hediyeside gelecek.
  • Bende almayı düşünüyorum fakat turkcell'li olma şartı arıyor sanırım
  • Siparişi verdim. Teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aeser -- 11 Şubat 2015; 8:58:09 >
  • Tanıdık turkcell faturalı bi hattan siparişinizi verebilirsiniz.
  • Faturalı olması şart mı ?
  • bende alacagım fakat turkcelli değilim...
  • Eğer faturasız hatla turkcelle giriş yapılıyorsa oda olur diye tahmin ediyorum fakat net bi bilgimde yok.
  • beyler bende almayı düşünüyorum ama bu dahili hafıza işi bozuyor harici sd karta program kurulmuyor sanırım bu da aşırı sinir bozucu oluyor
  • Sipariş veren arkadaşlar renk seçimi yapabildiniz mi bende öyle bir ibare çıkmadı
  • Sadece siyah gönderiliyor.Açıklamada öyle diyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayata İnat H kullanıcısına yanıt
    Hocam peki sende hediye telefonla ilgili bir bilgi çıktı mı sipariş özetinde?Bende bir adet gözüküyor hediyeyle ilgili bir ibare yok sıkıntı olmaz umarım
  • Gelir mi vs diye düşünmeden alın. Bu şekilde yazıp çizenler yüzünden xbox kaçırdık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • konu tutar, stok bugün biter. Geçen yıllar huawai vision 8850 bu fiyatlarda fazla sürmemişti.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam müşteri hizmetlerini aradım ürünü sepete ekledim bir adet yazıyor dedim.Kendiside kontrol ettikten sonra bana aynen yazıldığı gibi hediyeside beraber yollanır dedi.Yani tek görünüyor ama beraberinde hediye olan telefonda geliyormuş.

• Hayata İnat H kullanıcısına yanıt
    Sağolasın hocam.Hayırlı olsun bu arada sana da
  • Tşk ederim hocam sizede hayırlı olsun :)

• Data hattımla turkcell şifre alamadıgım için giremiyorum siteye

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kontorlu hatla verdim siparişi konuyu açana teşekkürler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: melih06

konu tutar, stok bugün biter. Geçen yıllar huawai vision 8850 bu fiyatlarda fazla sürmemişti.

O telefonda hediye vs yoktu, normal fiyattı. Ve insanı konser eden bir telefon oldu. Fiyatı da 280 300 TL civarındaydı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • O degilde 2. telefonu uzerine uygun bir kar koyarak satmak isteyen varsa bana mesaj atabilir talip olurum

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.