Şimdi Ara

Sevgililer Günü 1 LG L70 Alana 1 Tane de Bizden Kampanyası(Turkcell) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
153
Cevap
10
Favori
8.381
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konu hit bir konu olmalı ve çok teşekkürler hocam..Dayanamadım ve bende aldım..Bulunduğu segmentte göre ekmek kadar ucuz..Çok arayışta olmaya gerek yok..Bence bana göre yeterli..Çok kısa süre sonra millet uyanırsa stok anında biter..Dolar kurundaki duruma göre gerçekten eşsiz bir fırsat..Helal olsun sana Turkcell... :D :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sevdasokaqi -- 11 Şubat 2015; 8:44:03 >
  • Sipariş geçtim.
    Eğer kardeşim beğenmez ise birini herhangi bir kar almadan size satabilirim. Taş atıp kolumuz yorulmadı sonuçta.
  • Bnde aldim tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tcell hattımız olmadan alamıyormuyuz?
    bir yöntemi falan yokmu

stok bitmeden alsam bende

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir kez alma hakkımız mı var acaba ? Sizce 2.sini almalı mı?
  • Aldık bakalım ne yapacaksam zaten telefon da var, babamlar bile android kullanıyor

• Kaptık bir tane teşekkürler
    Aslında birikmişime acımasam ve satmaya üşenmesem annemin hattıyla da bir tane daha kapardım
  • Bende bitane sipariş verdim inşallah 1 tane gelmez :D renk falanda çok önemli değil zaten
  • Bu arada parafly'ın sevgililer günü kampanyasından mesaj gelmedi, dedim bir umut birleşebilir...

• Stok bittimi

• lg L90 DA böyle bir kampanya çıksa mükemmel olur.

1 yıldır LG L90 kullanıyorum . Çok zarif ince kullanışlı telefon.
  • Anneme alsam mı diye düşünüyorum ama yorumlar çok iyi değil sanırım. Ölü piksel sorunu falan demişler hep
  • Teknoray T kullanıcısına yanıt
    Stok hala mevcut hocam ama bir anda bitebilir de..Çoğu arkadaş yorum yazmadan alıyor direkt... :)
  • stevenashty kullanıcısına yanıt
    Ben 3 inceleme izledim de aldım..1,500 TL 'lik son model bir cihaz almıyoruz ki hocam..Orta düzey bir cep telefonu..General Mobile tarzı ama özellikleri ve hızlı geçişler gayet hızlı ve tasarımı da güzel..Foto çekim ve ekrana takılmazsan al derim..Stok bitince ah ah demeyin sonra..Nokia C5 almıştım 1 yıl öncesinde 250 küsürdü..Düşünün artık gerisini... :)
  • kardeşime telefon bakıyordum pederde nasiplenir iyi oldu 5,89 puan 10 tlde işbankasından 573e gelecek haber veren arkadaşa teşekkürler
  • Kaptım 1+1, haber veren arkadaşa teşekkürler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ya akşama kadar kalır mı sizce peder işte o gelmeden alamayız?
  • Kalmaz hocam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ablam ne zamandir telefon istiyordu. arkadasin hattan bir adet aldim. evdekilere 2isini de mi gondersem birini satsam mi bilemedim.

haber icin tesekkurler hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi voodoo child -- 11 Şubat 2015; 9:46:50 >
  • renk seçimi olmuyor di mi?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.