Şimdi Ara

Sevgilim ne demek istedi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar arkadaşlar kızla konuşurken benimle sevgili gibi konuşmuyosun dışardan gören arkadaş sanar bizi dedi ne yapmalıyım

• ona ilginç fikirlerinden bahset
  • Çıkar vur masaya ve bunun hakkında konuşun.
  • Beyler emmeli gömmeli konuşmakta istemiyorum daha erken zaten kız öyle bi kız değil
  • Ben seni arkadaş olarak görüyorum de

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sen benim hem sevgilimsin hem arkadaşımın hem karımsın sen benim herşeyimsin de zaten bunları duyunca şaşırır bide üstüne çıkartıp masaya vurursan ağzı açık kalır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RangerSkin2

Sen benim hem sevgilimsin hem arkadaşımın hem karımsın sen benim herşeyimsin de zaten bunları duyunca şaşırır bide üstüne çıkartıp masaya vurursan ağzı açık kalır

Deniycem üstat
  • Bi ss at da nasıl konuştuğunu görelim. Eminim ona göre ciddi cevap veren olacaktır(?)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teecem

Bi ss at da nasıl konuştuğunu görelim. Eminim ona göre ciddi cevap veren olacaktır(?)

Olabilir atarım,
    Konuşmamız gayet ciddi kankamla konuştugum gibi değiş tabiki günlük neler yaptın vs konu konuyu açıyor konuşuyoruz ama neden böyle dedi kafama takıldı
  • Kız basbaya sevgili olalım demiş işt

• quote:

Orijinalden alıntı: Pink Floyd

Kız basbaya sevgili olalım demiş işt

Zaten sevgiliyiz usta yeni yeni, şuan uzakta biraz 1 2 hafta buluşamıyoruz ama gelince buluşucaz büyük ihtimalle
  • quote:

Orijinalden alıntı: Foruma Atarlanan Adam

quote:

Orijinalden alıntı: Pink Floyd

Kız basbaya sevgili olalım demiş işt

Zaten sevgiliyiz usta yeni yeni, şuan uzakta biraz 1 2 hafta buluşamıyoruz ama gelince buluşucaz büyük ihtimalle

Yanlış okumuşum hacı, arada güzel kelimeler filan söyle hoşuna gidebilecek mutlu olur. Bide yeniysen normal, zamanla alışırsınız birbirinize.

• Çok özel olmayan normal konusmalarinizdan atabilirsin bro

• Çok düz konuşma. Arada sırada takıl, hatta dalga geç (abartmadan tabi). Konuşurken gözlerinin içine bak ve gülümsemekten çekinme. Bunlar aklıma ilk gelen şeyler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Emre0210

Çok düz konuşma. Arada sırada takıl, hatta dalga geç (abartmadan tabi). Konuşurken gözlerinin içine bak ve gülümsemekten çekinme. Bunlar aklıma ilk gelen şeyler.

Keşke bi buluşabilsek neler yapıcamda yok beklemem gerek :(
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.