Şimdi Ara

SEVİMLİ KIZIMIZ CANSU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
1.640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Bİ TEŞEKKÜRÜ ÇOK GÖRME (REP İSTEREM)

alıntıdır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zehir_hakan_devmc -- 10 Eylül 2007; 11:36:53 >

• ...Finali güzel olmuşşş
  • quote:

Orijinalden alıntı: pinkcrow7

...Finali güzel olmuşşş
    ben anlamadımkişisel iletide lezler vadisi yazıyo ama erkek ark arıyo biraz mantıklı, makul hack yöntemleri bulun hacu yav

ayriyetten senin şifreninde maşallahı var (nasty.gif)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrfgyhu -- 4 Eylül 2007; 18:25:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrfgyhu

ben anlamadımkişisel iletide lezler vadisi yazıyo ama erkek ark arıyo biraz mantıklı, makul hack yöntemleri bulun hacu yav

ayriyetten senin şifreninde maşallahı var (nasty.gif)

Alıntıları Göster
    23 okunma 2 cvp arkadaşlar emeğe saygı lütfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zehir_hakan_devmc -- 4 Eylül 2007; 18:27:36 >
  • can sucuk mu satıyomuş :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kursattekin

can sucuk mu satıyomuş :)
    hahahaha
  • quote:

Orijinalden alıntı: zehir_hakan_devmc

hahahaha

Alıntıları Göster
    kıza bak yaw öyle lamer mi olur benim olsun lamer olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: __BadblooD__

kıza bak yaw öyle lamer mi olur benim olsun lamer olsun

Alıntıları Göster
    koptum şaka gibi bi hack girişimi böyle safları kaldı mı hala merak ediorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: eko2005

koptum şaka gibi bi hack girişimi böyle safları kaldı mı hala merak ediorum

Alıntıları Göster
    lezboş mu la bu kişisel iletide bak ne yazıyor bana da olmuştu hakan diye bir arkadaş var ama onunkisi virüs al bak çıplak fotolarım var falan diye yolluyomuş millete virüsü bana yollayınca çok gülmüştüm

• quote:

lezboş mu la bu kişisel iletide bak ne yazıyor bana da olmuştu hakan diye bir arkadaş var ama onunkisi virüs al bak çıplak fotolarım var falan diye yolluyomuş millete virüsü bana yollayınca çok gülmüştüm

Alıntıları Göster
    Sonu süper. Adam iyi koymuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kinslayer

Sonu süper. Adam iyi koymuş.

Alıntıları Göster
    Way hıyara bak zehir_hakan_devmc iyi yakalamışsın bunun gibi bi kaç tanesinide böyle şişirmiştim ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PIERzig

Way hıyara bak zehir_hakan_devmc iyi yakalamışsın bunun gibi bi kaç tanesinide böyle şişirmiştim ben.

Alıntıları Göster
    hakkaten bu yaşanmış mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: celalcaner2

hakkaten bu yaşanmış mı?

Alıntıları Göster
    iyi güldüm he
  • quote:

Alıntıları Göster
    abi tam safları kandırcaklarmış bi kere de bnm arkadaşa demiş ama erkek 100 kontör yollarmısın diye arkadaşın bi tanıdıınn msnsinden bu da yememiş ama sen de ii yememişsin bunu yiycekler de wardır ama dalga geçmiyelim onlarla da

• quote:

Orijinalden alıntı: tupac__shakur

abi tam safları kandırcaklarmış bi kere de bnm arkadaşa demiş ama erkek 100 kontör yollarmısın diye arkadaşın bi tanıdıınn msnsinden bu da yememiş ama sen de ii yememişsin bunu yiycekler de wardır ama dalga geçmiyelim onlarla da

Alıntıları Göster
    sorunlu cansu :DD
    kişisel egolarında problem var galiba son gerçekten güzel şu erkek şeyi şifre olayı ince bi espri var

• quote:

Orijinalden alıntı: Caduceus

sorunlu cansu :DD
    kişisel egolarında problem var galiba son gerçekten güzel şu erkek şeyi şifre olayı ince bi espri var

Alıntıları Göster
    zehir_hakan_devmc YOKSA CANSU İLE KONUŞAN SEN MİYDİN?

• quote:

Orijinalden alıntı: MAD_TRAMP

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: mad_tramp75

• quote:

Orijinalden alıntı: zehir_hakan_devmc

quote:

Orjinalden alıntı: mad_tramp75

Alıntıları Göster
    Bu ney laaa bunu kim yer
    size bir hacker sırrı verem bari...
    Hiç öyle kız msnsi açıp kendinizi kasmanıza gerek yokkk...
    Eger Garanti Hack yapmak istiyorsanız iyi bir programcı olacaksınız ya da bir programcı tanıdıgınız olacak...
    önce ona Bir trojan veya keylogger yaptırın ama antivirüslere yakalanmayandan olsun. Ben kendim yazıyorum mesela...
    sonra kurbanla en az 1 hafta konuşacaksın böyle bir anda yaparsanız huylanırlar tabiki.. 3. günün sonunda kanka diyebilirsiniz ya da dostum...

Bu arada eger hack yapacaksanız sabırlı ve güvenilir olmanız lazım... Bu arada işinizden filan soracak... sizi camda görmek isteyecek veya merak edecek siz de Gerçekten güven saglamalısınız yaaa. Ona gerçek resimler atın yani sıkıştırmadan. Gerçek bir resim....
    sonra nasılım filan diye sorun. Muhabbet edin , dertleşin.... Kanka seni sevdim filan deyin...
    inanın kızlardan daha etkili olursunuz.... Tabi trojanınızı veya keylogerinizi msn üzerinden göndermeye kalkmayın. ( Tecrübeyle Sabittir... ) Kendinize bir host almanız gerek.... Yani yasal bir adres...www.xxx.com veya net gibi bir adresiniz bir de hostunuz olsun...
    Tabi önceden yine bir kaç yararlı program önerin. Bilgisayara iyi geliyo gibisinden....
    en son da ise zaten size güveniyor... Trojan antivirüslere de yakalanmıyor... Artık gönderirkende bir işe yarar program diye direk hostunuzdan EXE dosyasını indirmesini saglarsınız... EEEE olay bitti şifre elinizde...
    Bakın ben hack yapmayı pek sevmem hatta yapmam da kolay kolay... Beni sinir edipte daha alamadıgım msn şifresi olmadı.... Yani istemem yetiyo bir bakıma... Bu sadece basit bir yöntem Bende yöntem çooook... Üstelik bir kurbanın msn adresini çalmak için bu kişiyle msnde görüşme yapmadan bile alabilirim.
    (Tecrübeyle Sabittir) Ama sakın aklınıza hemen benim hakkımda kötü şeyler gelmesin. Sitedeki paylaşımlarıma filan bakarsanız asıl niyetimin ne oldugunu HackerCesur un sadece bir nick oldugunu anlarsınız...
    Bu yöntemle çok msn almıştım zamanında.... EEE Programcı olmak ayrıcalıktır... Yakında Assemby ögrenecegim sırf bu işlemciye fazla woltaj gönderip anakatı yakan bir virüs yapmak için

Bu arada baya güldüm konuya. Aklıma lamerler geldi...

• quote:

Orijinalden alıntı: hackercesur

Bu ney laaa bunu kim yer
    size bir hacker sırrı verem bari...
    Hiç öyle kız msnsi açıp kendinizi kasmanıza gerek yokkk...
    Eger Garanti Hack yapmak istiyorsanız iyi bir programcı olacaksınız ya da bir programcı tanıdıgınız olacak...
    önce ona Bir trojan veya keylogger yaptırın ama antivirüslere yakalanmayandan olsun. Ben kendim yazıyorum mesela...
    sonra kurbanla en az 1 hafta konuşacaksın böyle bir anda yaparsanız huylanırlar tabiki.. 3. günün sonunda kanka diyebilirsiniz ya da dostum...

Bu arada eger hack yapacaksanız sabırlı ve güvenilir olmanız lazım... Bu arada işinizden filan soracak... sizi camda görmek isteyecek veya merak edecek siz de Gerçekten güven saglamalısınız yaaa. Ona gerçek resimler atın yani sıkıştırmadan. Gerçek bir resim....
    sonra nasılım filan diye sorun. Muhabbet edin , dertleşin.... Kanka seni sevdim filan deyin...
    inanın kızlardan daha etkili olursunuz.... Tabi trojanınızı veya keylogerinizi msn üzerinden göndermeye kalkmayın. ( Tecrübeyle Sabittir... ) Kendinize bir host almanız gerek.... Yani yasal bir adres...www.xxx.com veya net gibi bir adresiniz bir de hostunuz olsun...
    Tabi önceden yine bir kaç yararlı program önerin. Bilgisayara iyi geliyo gibisinden....
    en son da ise zaten size güveniyor... Trojan antivirüslere de yakalanmıyor... Artık gönderirkende bir işe yarar program diye direk hostunuzdan EXE dosyasını indirmesini saglarsınız... EEEE olay bitti şifre elinizde...
    Bakın ben hack yapmayı pek sevmem hatta yapmam da kolay kolay... Beni sinir edipte daha alamadıgım msn şifresi olmadı.... Yani istemem yetiyo bir bakıma... Bu sadece basit bir yöntem Bende yöntem çooook... Üstelik bir kurbanın msn adresini çalmak için bu kişiyle msnde görüşme yapmadan bile alabilirim.
    (Tecrübeyle Sabittir) Ama sakın aklınıza hemen benim hakkımda kötü şeyler gelmesin. Sitedeki paylaşımlarıma filan bakarsanız asıl niyetimin ne oldugunu HackerCesur un sadece bir nick oldugunu anlarsınız...
    Bu yöntemle çok msn almıştım zamanında.... EEE Programcı olmak ayrıcalıktır... Yakında Assemby ögrenecegim sırf bu işlemciye fazla woltaj gönderip anakatı yakan bir virüs yapmak için

Bu arada baya güldüm konuya. Aklıma lamerler geldi...

Alıntıları Göster
    tarıh 12- 11- 2005
    demekkı ozaman tarıhlerınde baya yıyen varmıs bu numaraları

• quote:

Orijinalden alıntı: KUSCUM4283

tarıh 12- 11- 2005
    demekkı ozaman tarıhlerınde baya yıyen varmıs bu numaraları

Alıntıları Göster
    Çok güldüm ya sonuna. Güzel ya
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.