Şimdi Ara

Seviyorum ama sıkıldım, ayrılmakta istemiyorum (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
1
Favori
4.269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Isin acikcasi yaptigim bu tavirlar sonucu kiz benden sogudu ve kendisi bu iliskinin yurumedigini soyledi. O an anladim ki ben onsuz yapamam ama galiba gec kaldim bazi seyler icin. Su an hala devam ediyoruz ama aramiz kotu baya. Cok pismanlik duyuyorum ve iliskiyi toparlamaya calisiyorum. Yinede o soguklugu gecmedi. Sen de iyi düşün bir karar vermeden once. Bazen farkli heyecanlar ariyorsun, onsuz da yaparim daha iyisini bulurum diyorsun ama elinden kayip gittiginde bazi seylerin farkina variyorsun. Kaybetmeden anlasilmiyor bazi seylerin kiymeti malesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rumpelstilzchen -- 28 Mart 2015; 2:01:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayni yastayiz benimde 1 yil 4 aylik bi iliskim vardi ayni seyleri hissediyodum senin gibi ayrilinca kiz sapitti benden sonra her hafta biriyle cikmaya basladi bu durum basta uzulmene sebep olsada sonrsdan aci cekmeye alisiyorsun normal geliyor.

Elinde sonunda biticek iliskin, simdiden sikilmissin kendini derslerine sorumluluklarina vermeni oneririm

• quote:

Orijinalden alıntı: Rumpelstilzchen

Isin acikcasi yaptigim bu tavirlar sonucu kiz benden sogudu ve kendisi bu iliskinin yurumedigini soyledi. O an anladim ki ben onsuz yapamam ama galiba gec kaldim bazi seyler icin. Su an hala devam ediyoruz ama aramiz kotu baya. Cok pismanlik duyuyorum ve iliskiyi toparlamaya calisiyorum. Yinede o soguklugu gecmedi. Sen de iyi düşün bir karar vermeden once. Bazen farkli heyecanlar ariyorsun, onsuz da yaparim daha iyisini bulurum diyorsun ama elinden kayip gittiginde bazi seylerin farkina variyorsun. Kaybetmeden anlasilmiyor bazi seylerin kiymeti malesef.

Çok haklısın kardeşim. Ama şuan öyle bi durumdayımki keşke daha çok aşık olan ben olsam, o beni sevmeyip ayrılsada aşk acısı çeksem ama bu acıyı çekmesem diyorum. Aşk acısıda çektim nasıl birşey oldugunu iyi bilirim. Ama daha önce hiç böyle bi vicdan azabı çekmedim. Bunun adı vicdan azabımıdır yoksa sevdiğine kıyamamakmıdır onuda bilmiyorum. Hiç bişey bilmiyorum kafam darmadagınık

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.