Şimdi Ara

SGU geldi! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
1
Favori
1.998
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Stay With Me

quote:

Orijinalden alıntı: Villi Lapsi

Giriş ekranı, karikatür ve müzikler acayip epic. Udyr'e çok burun kıvıran olmuştu fakat hiçbir champ için bu kadar muhteşem iş yapılamazdı.

Bu 2. ultimate skin tabiki daha iyi olucak ve üstünde çalışacaklar sen bundan sonrakilerden kork.

Neyse, bu dönemi faydalı kullanıp eloboost yapmak lazım. Jungle'ı kimseye bırakmamalı, SGU oynamak için fail üstüne fail yapacaklar
  • quote:

quote:

Giriş ekranı, karikatür ve müzikler acayip epic. Udyr'e çok burun kıvıran olmuştu fakat hiçbir champ için bu kadar muhteşem iş yapılamazdı.

Bu 2. ultimate skin tabiki daha iyi olucak ve üstünde çalışacaklar sen bundan sonrakilerden kork.

Bir sonrakinde Theme Skin Loading ekranındada hareket eder artık [ Harbiden Nasıl fikir ? ]
  • quote:

Orijinalden alıntı: hydrogena

quote:

quote:

Bir sonrakinde Theme Skin Loading ekranındada hareket eder artık [ Harbiden Nasıl fikir ? ]

Tutar :) Ben monitörden çıkar diye korkuyorum ama :)

• çizgi roman çok iyi ya
  • türkiyede aktifmi satın alma ?
  • Şuan tatildeyim ve elimdeki laptonan en fazla 30 fps alıyor oda arada genelde 20 fps ile oynuyorum.İşin komik yanı SGU aldım ama sgu ile oyuna girsem zaten en düşükte olan ayarlarda bile 20 fps zor alırım SGU ile.Siz alamadınız diye üzülorsunuz ama ben oynuyamıyorum bile.
  • Ben de aldım sebepsizce Seyrek oynasam bile dursun değerli bir skin sonuçta
  • TR de TAkım simgeleri nerede?
  • oteldeyim alamıyorum şu anda :/ indirmiyor oyunda 300 ping maksimumda 10 fps görüyorum en düşük ayarlarda internet hızı zaten berbat yüklemiyor :/
  • ulan ne kaptırmışınız kendinizi. çıktı ya hemen almalısınız değil mi? niye çünkü ultimate skin. ultimate skin olunca bi maçta 10 penta atıyosun. ulan şunun çıkması için gün sayıp direk alanlar enayidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chromosty

ulan ne kaptırmışınız kendinizi. çıktı ya hemen almalısınız değil mi? niye çünkü ultimate skin. ultimate skin olunca bi maçta 10 penta atıyosun. ulan şunun çıkması için gün sayıp direk alanlar enayidir.

sevinme sebebi udyre yeni bir skin çıkması hocam ultimate falan olması umrumda değil benim
  • quote:

ulan ne kaptırmışınız kendinizi. çıktı ya hemen almalısınız değil mi? niye çünkü ultimate skin. ultimate skin olunca bi maçta 10 penta atıyosun. ulan şunun çıkması için gün sayıp direk alanlar enayidir.

Yahu sizide anlamıyorum. Alanlar sırf ultimate skinim olsun diyemi alıyorlar sanki. Adam bakıyor tipi hoş, oynarkende animasyonlar göze hoş geliyor. E udyr oynamayıda seviyorsa neden almasın.

Adamın parası çoksada sizene arkadaş ister alır, ister forumda hayrına 10 tane sgu dağıtır sizene kimene. Benzin olmuş 5 lira hala neyi konuşuyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MoneyTalks

quote:

Yahu sizide anlamıyorum. Alanlar sırf ultimate skinim olsun diyemi alıyorlar sanki. Adam bakıyor tipi hoş, oynarkende animasyonlar göze hoş geliyor. E udyr oynamayıda seviyorsa neden almasın.

Adamın parası çoksada sizene arkadaş ister alır, ister forumda hayrına 10 tane sgu dağıtır sizene kimene. Benzin olmuş 5 lira hala neyi konuşuyorsunuz.

ultimate skinim olsun diye alanlar var biliyorsun. tamam parası olan alıyor zaten. ben eleştirimi yaptım isteyen alır ister almaz. benim işim değil. ama ben sadece eleştirimi yaptım.

benzinin 5 lira olmasıyla konuyu bağdaştıramadım ama

sonuç olarak; skin almak normal birşey. bende skin aldım. ancak sgu çok abartıldı. günde 10 kere falan konusu açıldı. bu kadar abartılmamalıydı. sonuçta bu skin i alınca voyboy gibi olmuyorsun. ha alan alır birşey demem ancak bu da benim yorumum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chromosty -- 17 Temmuz 2013; 20:02:01 >

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.