Şimdi Ara

Shakes & Fidget Klan

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
4.588
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Oyuna yeni başladım. Eğlenceli geldi, zaman geçirmek için oynanabilecek bir oyun. Görselleri çok güzel :)
    Yeni bir klan kurdum. Katılmak isteyen arkadaşlar konu altına oyundaki isimlerini ve seviyelerini yazarlarsa davetiye gönderebilirim.

• Klanın adı ne?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nauihS -- 4 Mart 2011; 17:32:31 >
  • KaLSaR
  • Hmm... Bana da davet yollamıştın sanırım. Ben de kabul etmiştim.
  • S1? S2 ?
  • s1 de klan isteyen arkadaşlar varsa davet gönderebilirim minimum seviye 20 olan arklar.
    %36 fazla altın kazanma şansı:)
  • S1'de 35 level ustu arkadaslar klana gelebilir.

Blackeyed
    Klan : Nevermore
  • s1 de SUPER klan 30 lvl üstü arkadaşları beklerim.
  • 1. dünya 81 lwl büyücü char satılıktır. ilgilenen arkadaşlar için: thief_1983 hotmail.com
  • S2'de MED klanına 20+ oyuncular davetlidir. Direk bana mesaj atabilirsiniz. %30 ALtın %30 XP ekstra.
  • beyler ben 125 mantar aldm gecen sımdı 1 arkadası davet ettım normalde 1 altın 1 mantar vermesı gerekiyodu vermedı neden acaba bı kere altıktan sonra vermıyo mu ödülleri :l
  • =))) 45 Lv Ustu Kardeslerım GuLTaNeM Klanına Davetlısınız ;) İletişim İcin Ghostter
  • 27lwl ve 28lwl shakes fidget çarım var 4.dünyada ilk 50'yegirmiş klan arıyorum kullanıcı adlar: yahya facia ve zamanzingo1980 acilllll!!!!
  • LVL 100 ve üstü Anarşi klanına yeni savaşçılar aranıyor.
  • s1 de bLacqSea klanımız war isteyen yorumlara yazsın dawet atarım
  • S3 BLACK DEATH GELEN SONTUTSAK MESAJ atsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.