Şimdi Ara

Sıcak havada güneş altında kalan aracın ilk marşta zor çalışması (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
45
Cevap
4
Favori
24.458
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Rgurtus

aracımın sorununun kesin çözümünü bu yaz Allah'ın izniyle buldum.KARBON KANİSTER DEPO HAVALANDIRMA VALFİ (evap havalandırma valfi) arızasıymış.Şu an bir sorun kalmadı.
    Merhaba bu parçanın sanayideki genel adı nedir acaba? Benim aracım 2010 model focus bu parça tam olarak aracın neresinde bulunuyor? Benim usta karbon kanister ya da evap havalandırma valfi deyince anlamadı?yardımcı olursanız sevinirim.
  • anaconda41 kullanıcısına yanıt
    aracımın sorununun kesin çözümünü bu yaz Allah'ın izniyle buldum.KARBON KANİSTER DEPO HAVALANDIRMA VALFİ (evap havalandırma valfi) arızasıymış.Şu an bir sorun kalmadı . En sıcak havalarda bile sorunsuz çalışıyor.ayrıca bilgisayarda arıza kaydı vermeyen bir arıza

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rgurtus R kullanıcısına yanıt
    Hocam sıcak havalarda aracın ilk marşta çalışmaması tamamen geçti mi? Değişen parça evap valfi miydi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ACİİİL YARDIM!!!!

Arkadaşlar Ford Fiesta 2011 1.4 TDCİ aracım 1 aydır , bir çalışma problemi ile karşı karşıya , Aracım sabahları soğukta çalışıyor, ama işten eve giderken hava güneşli ve sıcak havaysa çalışmıyor marş basıyor ama çalışmıyor , marş basmadığı zaman aküyle aktarma yapıp denedim ama yine olamdı , beyaz dumanla birlikte marş basıyor ama araba çalışmıyor. 3 farklı ustaya gittim , aracın arızasını bulamadılar, pompa üzerindeki müşürler , ısıtma müşürü , reil (Yakıt yolu basınç müşürü ),mazot filtresi değişti, egr ve hava akış metresi temizlendi ama resmen dün aldım arabayı tamirciden yine bugün güneş açtı istanbulda yine aynı arıza yapıyor yine çalışmıyor. Bu konuyla karşılaşan ve problem için fikir verecek arkadaş varmıdır. Burda Benzinli Araçlar için Pompa çekvalfi yazılmış? benim aracım dize probelmin olma ihtimali nedir. ?

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.