Şimdi Ara

Siemens kapı yönü değiştirme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
2.354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar Siemens altta dondurucu olan modelli buzdolabım var mutfak dolaplarını yaptırdım buzdolabini mevcut yerinden değiştirdim. Kapı yönü değişim videolarına baktığımda üst kapağın orda iki tarafta soket olduğunu iki tarafta da ekran paneli kablosu olduğunu söylediler. Fakat baktığımda sağ tarafta soket var yani fabrika çıkışında ama sol tarafta kablo ve soket yok gözüküyor. Bunun değişimi nasıl olacak?

• Yapay Zekanın Yanıtı

Siemens Buzdolabı Kapak Yönü Değiştirme

Siemens buzdolabının kapak yönünü değiştirmek, cihazınızın mutfağınızdaki düzenine uymasını sağlamanıza yardımcı olacak basit bir işlemdir. İşte adım adım bir kılavuz:

Malzemeler

• Tornavida
    • İngiliz anahtarı veya ayarlı anahtar

Talimatlar

1. Güç bağlantısını kesin: Buzdolabını fişten çekerek veya devre kesicisini kapatarak güç kaynağını kesin.
    2. Kapı kollarını çıkarın: Kapı kollarını tornavida ile gevşetin ve çıkarın.
    3. Üst menteşeyi çıkarın: Üst menteşeyi yerinde tutan vidaları çıkarın ve menteşeyi kaldırın.
    4. Buzdolabı kapısını kaldırın: Kapıyı alt menteşe üzerinde dikkatlice kaldırın ve çıkarın.
    5. Alt menteşeyi çıkarın: Alt menteşeyi yerinde tutan vidaları çıkarın ve menteşeyi kaldırın.
    6. Kapak yönünü değiştirin: Kapağı 180 derece döndürün ve alt menteşeyi tekrar takın.
    7. Buzdolabı kapısını yerleştirin: Kapıyı alt menteşe üzerinde dikkatlice indirin.
    8. Üst menteşeyi takın: Üst menteşeyi yerine yerleştirin ve vidaları sıkın.
    9. Kapı kollarını takın: Kapı kollarını vidalayarak yerlerine takın.
    10. Güç bağlantısını yeniden sağlayın: Buzdolabını fişe takın veya devre kesicisini açın.

İpuçları

• Bu işlemi tek başına yaparken dikkatli olun, çünkü buzdolabı kapıları ağır olabilir.
    • Menteşelerdeki vidaları çok fazla sıkmayın.
    • Kapıyı kapatırken düzgün kapanıp kapanmadığını kontrol edin.

Bu talimatları takip ederek Siemens buzdolabınızın kapak yönünü kolayca değiştirebilir, mutfağınızın düzenine en uygun şekilde yerleştirebilirsiniz.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • Merhabalar.
    Bu işlem için müşteri hizmetlerinden fiyat almanız mantıklı olabilir. Rutinde fiyat veriyorlar buzdolabının yanındayken ararsanız model kodu sorabilirler bunun için.
    Saygılar.

Serdar Çetin
    05533976676
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.