Şimdi Ara

Siemens SL45 versiyon yükseltme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7
Cevap
0
Favori
629
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Siemens SL45 telefonun versiyonu yükseltilerek java desteği sağlandığı okumuştum internetten. Bende gittim verisyonu v54 olarak yükselttirdim. Fakat hala menude java kısmı yok. Multimedya karta java klasörünü ve onun içinede birkaç tane java oyun yükledim. Telefonun kart gezgini bölümünden java klasörünü görüyor fakat bu oyunları başlat veya yükle diye bir şecenek yok. Menüye java seçeneğini nasıl ekleyebilirim?. versiyon:54'de java desteği var mı? Ayrıca T9 türkçe sözlük dosyasını nereden bulabilirim(ldb uzantılı bir dosya olmalı).

• arkadasım ben buradaki serviste v54 versiyonu yoktu, internetten buldum fakat nasıl indirebilecegim kobusunda bir fikrim yok,yardımcı olursan sevinirim...
  • Mecidiyeköy'deki bir serviste yüklettim v54 ü. Ama adamlar java activation yapmamışlar, versiyonu yükselttikten sonra birde java activation diye bir programla menuye java diye bir kısım konuyormuş internetten öğrendiğim kadarıyla. Bu programın linkini buldum ama link çalışmıyor. Ayrıca siemensten öğrendiğim kadarıyla şu an v56 da varmış, bulabilirsen v56 yı yüklet.

Channex verdiğin linkler için sağol, sorunumu çözemedim ama yinede yardımcı oldu.
  • ve beklenen an...

HORRRRRRRRRRRRRRRRRTTTTTTTTTTTT...
  • hort ama bu telefonu 8-9 ay kullanmıştım inanılmazdı be heleki streo kulaklığı müthişti 9 yıl felan oldu ne günlerdi be
  • Bende size hatırlatmak için yaptım zaten
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.