Şimdi Ara

SIFIR KM 206+ MI YOKSA 2. EL 207 Mİ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.522
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Kararsız kaldım.Yardımcı olursanız sevinirim...

Teşekürler...

• Ben olsam sıfır 206+ alırdım 207 sonucta 2. el olucak..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deniz

Ben olsam sıfır 206+ alırdım 207 sonucta 2. el olucak..
    piyasada temiz 207 bulmak mumkun. 10 15 yillik arac degil yani bunlar. her turlu bulursunuz temiz bir 207.

bu sorunun cevabi sizin beklentilerinize gore degisir aslinda. estetige pek onem vermeyen biriyseniz, temiz 2. el arac aramak icin harcayacak zamaniniz yoksa, ambalajini ben acarim kafam rahat olur diye dusunuyorsaniz alin tabi 206+

sahsi fikrimi soracak olursaniz 207 derim. sadece aradaki tasarim farki yeter tercihimi yapmam icin.

bu paralari kazanmak icin emek harciyorsunuz sonucta. ne olursa olsun, baktiginizda pismanlik duymaniza sebep olmayacak bir arac alin derim ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -BoZ-

piyasada temiz 207 bulmak mumkun. 10 15 yillik arac degil yani bunlar. her turlu bulursunuz temiz bir 207.

bu sorunun cevabi sizin beklentilerinize gore degisir aslinda. estetige pek onem vermeyen biriyseniz, temiz 2. el arac aramak icin harcayacak zamaniniz yoksa, ambalajini ben acarim kafam rahat olur diye dusunuyorsaniz alin tabi 206+

sahsi fikrimi soracak olursaniz 207 derim. sadece aradaki tasarim farki yeter tercihimi yapmam icin.

bu paralari kazanmak icin emek harciyorsunuz sonucta. ne olursa olsun, baktiginizda pismanlik duymaniza sebep olmayacak bir arac alin derim ben.

Alıntıları Göster
    206 + ların kimisinde abs yok eger alacagınız araç 207 ile aynı donanımda ise sıfır alın derim.aklınızda soru işareti olmaz sıfır sonuçta

• quote:

Orijinalden alıntı: -BoZ-

Alıntıları Göster
    Yani 207 almak istiyorum aslında.Dediğiniz gibi tasarım farkı yeter.206+ sanki 207 nin çakması gibi duruyor yanyana koyduğunuzda.Yani doğan görünümlü şahin hesabı ama bir yandan da herşeyini kendinizin seçmesi gibi bir özgürlüğünüz olacak.Rengi donanımı vs.

• quote:

Orijinalden alıntı: son_of_sun

Yani 207 almak istiyorum aslında.Dediğiniz gibi tasarım farkı yeter.206+ sanki 207 nin çakması gibi duruyor yanyana koyduğunuzda.Yani doğan görünümlü şahin hesabı ama bir yandan da herşeyini kendinizin seçmesi gibi bir özgürlüğünüz olacak.Rengi donanımı vs.

Alıntıları Göster
    dizel olarak 206+ 28500
    clio 29500
    corsa 30000
    fiesta 31000
    polo 30200 benzinli

asagı yukarı donanımları aynı..secim yapamıyorum,tavsiyeleriniz?

• 207 estetik olarak daha guzel. Asil onemli olan guvenlik. 207 daha guvenli bir arac. Sifir 206+ alacaginiza 1.6 hdi 207 alabilirsiniz ki dort dortluk bir arac olur o zaman
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1AC549C12

207 estetik olarak daha guzel. Asil onemli olan guvenlik. 207 daha guvenli bir arac. Sifir 206+ alacaginiza 1.6 hdi 207 alabilirsiniz ki dort dortluk bir arac olur o zaman
    207
  • quote:

Orijinalden alıntı: darth90

207

Alıntıları Göster
    206 nın arkası hoşuma gitmior..ama 207 hoş bnce
  • quote:

Orijinalden alıntı: Panmordeczka

Alıntıları Göster
    şimdi arkadaşım çok klasik olacak ama 2. el var, 2. el var

km si düşük, bütün bakımları serviste yapılmış, hor kullanılmamış, kazasız belasız bir 207 almakta var, kimin altında nerelerde ne işlerde kullanıldığı belli olmayan, adam gibi bakımları yapılmamış, 4 tekeri birbirinden farklı 207 almakta var.

bence etrafındaki 207 leri takibe al, soyunu sopunu bildiğin temiz bir araç düşerse kısmetine 207 al, yok bulamazsan 206+ da iyidir

• quote:

Orijinalden alıntı: Panmordeczka

Alıntıları Göster
    bir 206+ kullanıcısı olarak biraz daha zorlanıp sıfır 207 alın derim.ikinci ele hiç bulaşmayın araba 3000-4000 dede olsa hor kullanıldıysa yeteri kadar zararı bu kadar kilometredede görür zaten.ve inanın kimse yeni aldığı cillop gibi arabasını 2000 km'ye gelince ev alıcam, arsa alıcam diye satmaz.netteki ilanlardaki riyakarlara bulaşmayın derim.ya sağlam bi çukura girmiştir yada hiç memnun değildir.

• quote:

Orijinalden alıntı: smoothtouchdown

bir 206+ kullanıcısı olarak biraz daha zorlanıp sıfır 207 alın derim.ikinci ele hiç bulaşmayın araba 3000-4000 dede olsa hor kullanıldıysa yeteri kadar zararı bu kadar kilometredede görür zaten.ve inanın kimse yeni aldığı cillop gibi arabasını 2000 km'ye gelince ev alıcam, arsa alıcam diye satmaz.netteki ilanlardaki riyakarlara bulaşmayın derim.ya sağlam bi çukura girmiştir yada hiç memnun değildir.

Alıntıları Göster
    207 bence daha iyi.

206+ garip geliyor bana, eski bir 206 kullanıcısı olarak.

• quote:

Orijinalden alıntı: alikum

şimdi arkadaşım çok klasik olacak ama 2. el var, 2. el var

km si düşük, bütün bakımları serviste yapılmış, hor kullanılmamış, kazasız belasız bir 207 almakta var, kimin altında nerelerde ne işlerde kullanıldığı belli olmayan, adam gibi bakımları yapılmamış, 4 tekeri birbirinden farklı 207 almakta var.

bence etrafındaki 207 leri takibe al, soyunu sopunu bildiğin temiz bir araç düşerse kısmetine 207 al, yok bulamazsan 206+ da iyidir

Aslında bir bakıma haklısın.Sonuçta 206+ ı kaçıracağım satılacak diye bir derdim yok.En iyisi 207 araştırmaya devam etmek sanırım.olmadı 206+
  • quote:

206+ dan memnun musunuz?
  • quote:

quote:

206+ dan memnun musunuz?

Alıntıları Göster
    Sıfır 207 alın.. 206'ların ismini duymaktan midem bulandı.

• quote:

Orijinalden alıntı: KaTiP_SoSe

Sıfır 207 alın.. 206'ların ismini duymaktan midem bulandı.

Alıntıları Göster
    206+ neredeyse 206 nın aynısı ve 1998 den beri yollarda.
    benim tercihim sıfır olmasada , daha güncel ve her açıdan daha iyi olan 207 olurdu.
    zaten sıfır 206+ parasına iyi durumda ve donanımlı çok rahat 207 bulunur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0C8FEE75E

206+ neredeyse 206 nın aynısı ve 1998 den beri yollarda.
    benim tercihim sıfır olmasada , daha güncel ve her açıdan daha iyi olan 207 olurdu.
    zaten sıfır 206+ parasına iyi durumda ve donanımlı çok rahat 207 bulunur

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar 207 aldım ama tropik sarı
  • quote:

Tebrikler abi, bence doğru kararı vermişsin, güle güle kullanmanı diliyorum Arabanın değerlendirmesini bekliyoruz.

Hiç 0 km araç almadık ama 2.el araba almanın da ondan eksik yanı olduğunu düşünmüyorum

0 km boşuna masraf gibime geliyor. Araba temiz oldukça ikinci elde de mutlu oluyorsunOnun yerine 50-1000 km yapmış, plakası çıkmış bir araba alırdım.

• quote:

Orijinalden alıntı: .:Power:.

quote:

Tebrikler abi, bence doğru kararı vermişsin, güle güle kullanmanı diliyorum Arabanın değerlendirmesini bekliyoruz.

Hiç 0 km araç almadık ama 2.el araba almanın da ondan eksik yanı olduğunu düşünmüyorum

0 km boşuna masraf gibime geliyor. Araba temiz oldukça ikinci elde de mutlu oluyorsunOnun yerine 50-1000 km yapmış, plakası çıkmış bir araba alırdım.

Teşekkürler.Daha iyisi senin olsun arkadaşım.Katılıyorum sana.Araştırldıktan ve vakit olduktan sonra eminim sıfır ayarında 2. el de bulunabilir.Nitekim benim arabam 25000 km de 2006 model.4 yıllık bir araç için iyi denebilecek bir düzeyde...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: .:Power:.

quote:

Teşekkürler.Daha iyisi senin olsun arkadaşım.Katılıyorum sana.Araştırldıktan ve vakit olduktan sonra eminim sıfır ayarında 2. el de bulunabilir.Nitekim benim arabam 25000 km de 2006 model.4 yıllık bir araç için iyi denebilecek bir düzeyde...

Alıntıları Göster
    Hayırlı olsun kazasız belasız kullanmanız dileğiyle... mahsuru yoksa kaça aldığını sorabilirmiyim.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.