Şimdi Ara

sigara bırakanların görüşleri..... (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
5.915
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • arkadaşlar şaka bir yana 1 ayı geçtim daha ağzıma sürmedim ama anladım ki bu zehir vucuttan hemem çıkmıyor son 2-3 gündür rüyamda sigara içiyorum gün içinde sıkıntı olmuyor ama bırakıp 2-3 ay sonra başlamak gerçekten kötü o kadar emek verdikten sonra başlamamalı....NE OLURSA OLSUN HERKEZ BIRAKABİLİR.....
  • sebep
  • bene bi ara sigara içiyodum ama baktım sarmadı millet iki tane içtikten sonra bağımlı oldum diyo ama yalan bir hafta durmadan içtim hiç canım istemiyodu zorla içiyodum sonra sıkıldım bıraktım dünyanın en boş şeyi çok gereksiz ve boşa giden milyonlarca dolar
  • quote:

Orjinalden alıntı: midye_tava

bene bi ara sigara içiyodum ama baktım sarmadı millet iki tane içtikten sonra bağımlı oldum diyo ama yalan bir hafta durmadan içtim hiç canım istemiyodu zorla içiyodum sonra sıkıldım bıraktım dünyanın en boş şeyi çok gereksiz ve boşa giden milyonlarca dolar

keşke herkes senin gibi düşünebilse dicem sigara düşünülerek bırakılan bir illet değilki BAĞIMLILIK yapıyo ya ne diyeyim daha (EK BİLGİ:SİGARA İÇİNDE 4000 tane elki daha fazla zehir var)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-3A899E719 -- 17 Temmuz 2008; 1:11:43 >

• quote:

Orjinalden alıntı: Sessiz@Saglıkcı

sebep

sağlıklı bir yaşam sürmek için......
  • bir arkadaşımıda sigarayı bırakması için akapuntura götürdük ama 2 gün sonra tek tük içmeye başladı yani insan önce beyninde bitirecek sigarayı ben gün geçtikçe vücudumda hissediyorum rahatlamayı....tekrar herkezin bırakması dileği ile.....
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.