Şimdi Ara

sigara bırakanların görüşleri..... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
5.915
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: oeste

Arasıra içmek lazım karizmaya karizma katıyo mesela sigara içen kızlar nedense çok ilgimi çeker ama tiryaki olmayacak sadece ortamında içecek ben içmiyorum ama arasıra içerim

haaa karizmaya karizma katıyo.ayaklı lagım çukuru gibi dolaşıyosun ortalıkta.bi sigara içen özel ders hocam vardı.2 saat ders verirdi sonra başıma agrılar girerdi o kokudan.ne karizma ama dimi
  • Sıkıntı stress olunca sıgarayı çok fazla içiyorum, günde 1 paketten fazla içiyordum, 3 haftadır 3günde bir pakete düşürdüm.

Bazen bırakabilecekmişim gibi geliyor ama ayaklarım beni sıgara almaya götürüyor. Dışarıda sıgara içenleri görünce dayanamıyor insan. yerdeki sıgara izmaritlerine bakıp duruyorum .

2,5 yil kadar oldu bende aç karna direk uyanır uyanmaz yakıyordum onuda 3 haftadır yapmıyorum
  • Normalde içmem ama geçen arkadaşlarla beraberdik,6-7 tane içtim.2-3 gün göğsüm tıkandı.Yokuştan çıkarken nefes alamıyordum sanki,kalbim pat pat pat.Allah'tan geçti.Daha ağzıma sürmem..
  • [Deleted by Admins]
  • 10 yıldan fazla sigara içtim.. 5 sene önce bırakmıştım...İçmiyordum bir hafta önce yine başladım....

quote:

Orjinalden alıntı: My_CaRizMa
    haaa karizmaya karizma katıyo.ayaklı lagım çukuru gibi dolaşıyosun ortalıkta.bi sigara içen özel ders hocam vardı.2 saat ders verirdi sonra başıma agrılar girerdi o kokudan.ne karizma ama dimi

Evet o konuda haklısın.. Devamlı sigara içen insan gerçekten kötü kokuyor... Bu sigaranın kokusu insanın elbiselerine sinince berbat bir koku çıkıyor meydana.. Bunu daha önce bilmiyordum.. Sigarayı bırakınca farkettim... Şimdi yine iğrenç kokacağım bunu biliyorum ama yine başladım işte....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BenCesur -- 30 Haziran 2008; 2:24:30 >

• Bende sabah aç karnına en az 3-4 sigara içiyorum.Daha sabahın köründe leş gibi kokmaya başlıyorum.Evden çıkmadan hemen önce hep duş alırım bu yüzden ama 2 saat sonra yine üzerimde aynı koku
  • Günde 2 tane içiyorum, bunun da fazla bi zararı olacağını düşünmüyorum...Eğer insan kendini bilip her şeye belli bi sınır koyabiliosa bence bi sorun olmayacaktır.

Saygılar...
  • 24 gün oldu içmedim içmemde arkadaşlar yanımda içiyor canım bile istemiyor hatta iğrenç geliyor kokusu tepki gösteriyor içenler sen içerken kokmuyormuydu diye içene koku fazla gelmiyor....

tekrar herkezin bırakması dileğiyle...
  • bende kullanmıyorum imdiye kadar tek tük içtim arkadaşlarımın yanında ama başlamadım başlamamda
    ayrıca sigaradan karizmamaı olurmuş be yerler öyle karizmayı
    cok karizma istiyosan git getir kübadan che prolarından alsana karizma
  • 01/03/2005 yılında bıraktım günde 1,5 paket sigara içerdim şükür bıraka bildim fakat hala bazen canım istiyor ama artık kesinlikle agzıma sürmem kararlıyım
  • Tamamiyle bırakılamıyor malesef. Beyin arada istiyor...

Herşey kafada bitiyor. Ocak 17 'den beri içmiyorum.
    Yardımci bişey kullamadım. 2-3 kendimle savaştım. Kilo aldım yüzüme renk geldi.
    Görebildiğim etkileri bunlar.

"Sigarayı bırakmak bir sonraki sigarayı içmemektir."

(:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BARIŞA ÖZLEM -- 3 Temmuz 2008; 12:53:05 >
  • Ahh Ahh Kaç kere denedim yaa bi bırakamıyorum off
  • quote:

Orjinalden alıntı: Bellatrix

Bırakalı bu gün 7 gün oluyor, çok rahatım

Teşekkürler ve tebrikler...
  • quote:

Orjinalden alıntı: ner0_06

24 gün oldu içmedim içmemde arkadaşlar yanımda içiyor canım bile istemiyor hatta iğrenç geliyor kokusu tepki gösteriyor içenler sen içerken kokmuyormuydu diye içene koku fazla gelmiyor....

nefse hakim olmak lazım, bunu iyi başarmışsın. İçen arkadaşlardan çok dinliyorum, içenin yanında içmemek gerçekten büyük başarı. Devamını dilerim
  • quote:

Orjinalden alıntı: matrix_neo

quote:

Orjinalden alıntı: oeste

Arasıra içmek lazım karizmaya karizma katıyo mesela sigara içen kızlar nedense çok ilgimi çeker ama tiryaki olmayacak sadece ortamında içecek ben içmiyorum ama arasıra içerim

bana göre sigarının karizmaya karizma katmasına inanan bir insan maça 3-0 yenik başlaması gibi bir durumdur

katılıyorum.bende içiyorum ama bırakmayı istiyorum ben iki günde bir paket ama bazen bir günde 5 tane falan

• ALLAH Korusun beni
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kulak Misafiri

quote:

Orjinalden alıntı: ner0_06

24 gün oldu içmedim içmemde arkadaşlar yanımda içiyor canım bile istemiyor hatta iğrenç geliyor kokusu tepki gösteriyor içenler sen içerken kokmuyormuydu diye içene koku fazla gelmiyor....

nefse hakim olmak lazım, bunu iyi başarmışsın. İçen arkadaşlardan çok dinliyorum, içenin yanında içmemek gerçekten büyük başarı. Devamını dilerim

hocam sağolasın eminim kararlı olan herkez bırakabilir...
    rahmetli hasan doğan'ın kalp krizinden ölme sebeplerinden biride sigaradır buda hepimize ibret olsun...,

• arkadaşlar ben içmiyorum içmediğim zamanda eksikliğini hissetmiyorum ileride her türlü sağlık sorunları nedeniyle vücudun her hangi eksik bir organını hissetmektense içmemek daha iyisisaygılar...
  • bodybuldıng benı hayata bagladı gercekten dötdörtluk yapamasamda benı en kötu halımde bıle sıgaraayı azaltırdı ve daha sonrasında sıgarayı bıraktım ve yaklasık 6 ay oluyo ve cok rahatım bı kac sene sonra hıc etkısı kalmıcak ve öle bırsey oluyokı sıgara ıcen bırı yanıma yaklastımı uzaklasıyorum dokunuyo dumanı artık cok tiksindim bence sıgara spor ıle bırakılabılır bırde kendıne söz gecırmen lazım bırakılan sıgaradan sonra alınan kılolara dıkkat edın body yapan bırı ıcın bu kılo cok ıyı gıder sıra sızde
  • Fütursuzca ve severek sigara içiyordum, sonra Ekim 2006'da bir sabah idrarımdan az da olsa kan geldiğinin farkına vardım, önce önemsemedim ama durmayınca doktora gittim, doktorlar sigara içtiğimi duyunca mesanede kitle olduğundan şüphelendiler, sistoskopi (erkeklik organından girilerek gerçekleştirilen tetkik) yaptılar ve 1 cm.'lik bir kitle buldular, sonuçta ameliyat olduk, kitle patalojiye gitti ve temiz çıktı, böylelikle şimdilik yırttım. şimdilik diyorum çünkü halen altı ayda bir sistoskopi oluyorum. Söyleceğim şudur, mesane kanseri sadece sigara içilen ve gelişmiş ülkelerde görülen ölümcül bir hastalık, öyle sporumu yaparım, sebze meyve yerim, sigarının zararından böylelikle kurtulurum dememek lazım. vucudun nereden bu merede tepki vereceği belli olmuyor. amacım moral bozmak değil, benim de ancak böyle bir olaydan sonra kurtulduğum sigaranın zararlarına dikkatinizi çekmek. hepinize sağlıklı günler diliyorum.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.