Şimdi Ara

silindi (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
0
Favori
2.582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bi ayım bide aslan var isteyene verebilirim çok ucuza
  • açıldı oyun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dogujans -- 10 Mayıs 2007; 15:05:22 >
  • patch yüklüyo geldi galiba
  • oyun açıldı dalın

daha girerken deiştiği belli oluyor çok güzel
  • Oyuna giren var mı biraz yorum yapabilirmi varsa ben hala patch yüklüyorum da bu bağlantıyla uzun sürecek gibi
  • INVENTORY NIN SAĞ ÜSTTEKİ İTEMLER BUGDA KULLANAMIYORUM İNŞ DÜZELİR BİDE YENİ GELEN PATCHLE CHAR EKRANA AZCIK DAHA YAKIN OK TUŞLARI İLE İLERLEME GELMİŞ OTOMATİK ATACK KALKMIŞ HER VURUŞU SİZ YAPCAKSINIZ A'YA BASINCA SADECE 1 KERE VURUYO ÇOK KÖTÜ OLMUŞ
  • TAM OLARAK ANLAMADIM AMA DEĞİŞLİKLER VARMIŞ

DEĞİŞİKLİK YAŞAYAN ARKADAŞLAR

OYUNDAN SSS GÖRÜNTÜLERİ ATSIN
  • beyler bırılerı ss koysun bızde bakak yaa hadın
  • hadi birleri ss koysunnnnnn

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxx_Hero_online_xxx -- 10 Mayıs 2007; 16:29:03 >
  • oyun hata verio giremiom şimdi son patchlerden sonra
  • yaa bızdemı gıremıcez sımdı sana ne hatası verıyo acontunu gunceledıjnmı
  • accountu dün güncellemiştim zaten ben sanırım bot programıyla ilgili bir sorun benm ki diğer arkadaşlar girmiş çünkü
  • quote:

Orjinalden alıntı: dogujans

accountu dün güncellemiştim zaten ben sanırım bot programıyla ilgili bir sorun benm ki diğer arkadaşlar girmiş çünkü

BOT HARAMDIR!!!!!!
  • quote:

accountu dün güncellemiştim zaten ben anırım bot programıyla ilgili bir sorun benm ki diğer arkadaşlar girmiş çünkü

DİĞER ARKADAŞLAR GİRMİŞ DİYOSUN onlar atsın o zaman SS çok merak ettim nasıl şuan hero

SS pls

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxx_Hero_online_xxx -- 10 Mayıs 2007; 17:08:59 >
  • Bende yeni geldim başlıyorum yüklemeye yanlız heroyu sildim 32 yama en baştan başlıyo :( gece yarısı biitecek gibi duruyo :(
  • onalr su anda oyunun havasına kapılmış durumdalar oyuna giriş mükemmel armorlar falan çok güzelmiş arkadaşın dediğine göre ama hala oyuan giremiorum oyunu sildim yukledim yok yok yok

quote:

Orjinalden alıntı: xxx_Hero_online_xxx

quote:

accountu dün güncellemiştim zaten ben anırım bot programıyla ilgili bir sorun benm ki diğer arkadaşlar girmiş çünkü

DİĞER ARKADAŞLAR GİRMİŞ DİYOSUN onlar atsın o zaman SS çok merak ettim nasıl şuan hero

SS pls

• Bİ SS ATAMADINIZ
  • grafikler güzel olmuş yalnız ilk girdim ekran bozuldu ve dondu niyedir anlamadım ekran kartı drivelarınızı güncellemek lazım galiba
  • yav anladık grafıkler guzelmıs sagolda bı ss koy be hadı işyerınde olmasam ben koyacam da ısteyımm hadın plss beyler
  • aşırı derecede bende donma yapıyo pcyi kitliyor .

dosya koyduk göstermiyo n eiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qtek -- 10 Mayıs 2007; 17:36:11 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.