Şimdi Ara

silindi (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
0
Favori
2.582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • evet cocuksu ama degısıklıkler var yaratıklar cogalmıs tıgerlardan kıtaplar dusebılıyor degısık ıtemler duseblıyor ornek blood eagle gıbı 16 def verıormus +0 40 lvl in sonrasında sitede guıld nasıl yapılır ayrıntılı anlatmıs ss li biras siteye bakın derım sonra party sys temı degısmıs , degişik bir savas systemi geliyor coming soon bayrak kapma savası sanırım flagwar yazıyor bunda ise %20 exp alıcaklarmıs bı kac sey daha alıcaklarmıs ama bılmırum ıste ing. cem az vede en guzel olan bolumu mobların cok olması ve daha fazla slot acılması 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 olmus skill koyma yerleri clana tamamıyle kac kısı alabılıyoruz onu bılmıyorum tabi :) bilen varmı ?
  • Çocuksu... Oyunun orjinalliği bana göre gitti.
  • biraz degısıklık olmus iste idare eder dedıgın gıbı Oyunun orjinalliği gitti.. ama degısıklıkte gerekti
  • İnternetim yeni geldi.Şuan packleri indiriyorum.Eğer accountumu yenileyemediysem yeni char açıcam(maden bu kadar yenilik var oyunu bırakmaya gelmez ama umarım yenilemişimdir çünkü güzel itemlerim vardı)Bu arada siteyle aramızdaki saat farkı 10 saat.Onlarda sabah saat 5 ken bizde öğlen 3 oluyo :D
  • SS YOLLAYIN GÖRELİM ÇOCUKSU DİYONUZ DA BENDE GÖRMEK İSTİYORUM
  • bu olay en cok benim gibi g. soruyu bilmeyenlere yariyacak 69 lewel charin g. sorusu buldum... allah razi olsun oyunu yenileyenlerden :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: ronaldo718

bu olay en cok benim gibi g. soruyu bilmeyenlere yariyacak 69 lewel charin g. sorusu buldum... allah razi olsun oyunu yenileyenlerden :)

cok ballisin
  • Ekran cözünürlügününü ayarlayın 1280 miydi neydi, ozman görüntü cillop gibi oluyor:))
  • npc ler manyak olmuş tam karizma hepsi hatunlar çok sexi bence görselliği fazla ön plana atmışlar. fena olmamış. daha henüz ayrıntılı inceleyemedim.
  • yaw sabah saat 5 de kalk tım fazla kişi olmadan biraz kasayım diye okadar yaratık bir andan saldırınca yatıp duruyom sinir oldum ama yaratığın çok olması iyi olmuş ama 15 - 20 tanede yaratıkların gelip sana vurması kötü bir olay ama genede iyi ama görellik dediğim gibi çocuksulaşmış ben biradaha 3 boyuta geçilmesini isterdim (yani gerçekçileşmesini)

• quote:

Orjinalden alıntı: qtek

npc ler manyak olmuş tam karizma hepsi hatunlar çok sexi bence görselliği fazla ön plana atmışlar. fena olmamış. daha henüz ayrıntılı inceleyemedim.

Önemli olan dış güzellik değil Önemli olan iç güzellik
  • quote:

Orjinalden alıntı: qtek

npc ler manyak olmuş tam karizma hepsi hatunlar çok sexi bence görselliği fazla ön plana atmışlar. fena olmamış. daha henüz ayrıntılı inceleyemedim.

HATUNLAR ÇIPLAK OLSA BEN DRAGON CASTLEDEN DIŞARI ADIMIMI ATMAM
  • çok iiiiiiiiiiiiiiiiiiii
  • bunker sunny e aşık oldum
  • tavern clerk shoa da benim
  • yarın biz sunny le o farmer dayımın arkasındaki güzel köprüyü hemen geçtikten sonra ordaki çay bahçesine gidiyoz sizde gelin o zman tavern clerk shoa yla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qtek -- 15 Mayıs 2007; 13:10:56 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.