Şimdi Ara

SİLİNEBİLİR...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taskang -- 1 Nisan 2015; 22:41:37 >

• Yanında telefon da var sanırım.
    Hayırlı satışlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyat uygun hayırlı satışlar
  • Şu hayal dünyasından çıkın artık. Kimse bu köye 1250 lira vermez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eskiden gidiyordu bu fiyatlara, populerliği düştü oyunun ama 1000 lira civarı eder diye düşünüyorum. İyi satışlar..
  • Mantıklı yorum yapan arkadaşlara teşekkürler . Beni hayal dünyasında olmakla itham eden arkadaşa da teşekkürler.

• Fahiş fiyatlara alıcı bulabilecek ender oyunlardan biri Knight Online'dır. Ortada iki yıllık bir emek olsa da fiyatın çok fazla olduğu düşüncesindeyim. Taktir tabiki sizin hayırlı satışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akke4323 -- 13 Şubat 2015; 13:28:43 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam siz o fiyat faLa diyen arkadaşlara bakmayın. Kendileri böyle bir köy kasıp koysunlar 500 tl ye o zaman onlara hak veririm. Bence fiyat uygun bayağı emek var o ortada haliyle. 1000 rahat ederi var. O fiyatlar etmez diyen arkadaşlar gidip kendi düşündükleri fiyata bulsunlar , o zaman konuşuruz. Ha çok ta mecbur kalıp satan olursa bilemem . Gerçi öyle biri olacağını da sanmıyorum :)

• techniquest35 kullanıcısına yanıt
    Hocam teşekkür ederim. Sizin de söylediğiniz gibi yılların emeği var .Gerçi oyuna başlarken kimse 2-3 sene oynayayayım sonra 1250 Lira'ya satarım diye düşünmez .) Ama artık zaman ayıramıyorum ve terk edilmiş köy olmasına da razı değilim. O yüzden oynamayı düşünen keyif alacak birisi alırsa sevinirim. Son olarak fiyatı 1250 Lira yazdım diye o paraya vereceğim diye birşey yok mantıklı teklifle gelene kapım her zaman açık.

• Buna denk koyu 6 ay evvel 600 liraya 3 hafta ugrasarak zar zor sattim 6 ayda oyununda ne kadar degistigini kolaylastigini ve bir cok bu tarz hesabin oldugunu var sayarsak 450-500 liraya alici bulabilirsin diye tahmin ediyorum.

Aci ama gercek bu.Dalga da gectigimi dusunme.. Bende ilk 1100lerdne actim kapiyi ama ensesi kalin mekan sahibi godoman 55 yasinda ki bir amcaya ancak 600e satabildim

• fiyat normal
  • Sallama Özer senin duvar siyahtı.

• Sa ustam almayı düşünüyorum güncelse bana 530 395 85 75 numaradan ulaşabilirmisin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sa ustam almayı düşünüyorum güncelse bana 530 395 85 75 numaradan ulaşabilirmisin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fotolar ve fiyat güncellendi. Köy 134 SEVİYE oldu. 2000 YEŞİL TAŞ mevcuttur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taskang -- 21 Şubat 2015; 21:36:15 >
  • Güncel..

• Güncel..

• İlan güncel ...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.