Şimdi Ara

Silinebilir (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
1
Favori
2.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Hocam netlerinizi atar mısınız?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • fearlesslad kullanıcısına yanıt
    Ulan sjajs 60k da 52 k gelmedi bana ama asıl istediğim yer geldi o yüzden mutluyum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fearlesslad -- 28 Haziran 2020; 15:18:14 >
    Ah bee azıcık ayt çalışsam ben de hukuktaydım. Tyt 143 bin benim de. Gerçi senin obp de yüksek ama netlerinin çok iyi olmamasına rağmen hukuk kazanmışsın. Hayırlı olsun diyeyim.
  • Obp çok ilginç bir şey mesela ben 34ten 38e düşüyorum o ise 39dan 37ye iniyo hayat garip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya Sabr kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fearlesslad -- 28 Haziran 2020; 15:47:12 >
  • Maitre07 M kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fearlesslad -- 28 Haziran 2020; 15:40:37 >
    Aynen seni türkçeyle edebiyat kurtarmış, ayt tmcilerin genel olarak kötü. Tebrikler tekrardan.
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fearlesslad -- 28 Haziran 2020; 15:44:35 >
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fearlesslad -- 28 Haziran 2020; 15:41:42 >
    Tyt benim de 143 bin. Ama ayt çalışamadım iste, 23 sosyal, 10 matematik netim vardı. Sosyal 35 felan olsaydi belki çok daha farklı olurdu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fearlesslad -- 28 Haziran 2020; 15:41:11 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.