Şimdi Ara

Silinebilir - Konu amacına ulaşmıştır. - Silinebilir (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
495
Cevap
3
Favori
10.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Soruyu çok yanlış yerde sorduğunuzu düşünüyorum. Buradaki kullanıcılar Note 9 satın alıpta siparişi henüz teslim edilmeyen kullanıcılar. Yani her gün Samsung’a kin ve nefret kusan insanların buluştuğu bir sayfada kimseden Samsung için övgü dolu sözlerle bahsetmesini yada size cihaz tavsiyesinde bulunmasını beklemeyin bence. Buradaki forumdaşlar bu telefonu çok beğendi, siparişini verdi fakat teslim alamadı. Eminimki çoğu kullanıcı benim yapmayı düşündüğüm şeyi yapacak ve cihaz teslim edilir edilmez satıp farklı arayışlarda olacak, şahsen ben kuvvetle muhtemel öyle yapacağım. Çünkü Samsung küstürdü, soğuttu bizi. Olurda siz Note 9 alırsanız güle güle kullanın, hayırlı olsun şimdiden.
  • bu haftadan da geçti artık ve bu hafta listedeki kimseye telefonları ulaşmadı maalesef.. Ürünün stokta olmadığını artık saklamıyor müşteri temsilcileri zaten. Biz ikinci partiye kaldık kesin 01.10.2018 den sonra ilk bizim telefonlar dağıtılacak anlaşılan. Yani bence en az 2 hafta daha telefonlarımız gelmeyecek maalesef :(
  • Arkadaşlar ben biraz önce samsungu arayıp yeni müşteriymiş gib note 9 512gb almak istediğimi söyledim. Telefon ne zaman gelir diye sordum. Arkadaşım aldı 25 gündür bekliyor ben de okadar bekleyeceksem almayacağım dedim. Hayır telefon şuan stoklarda olmadığı için arkadaşınız bekliyor, eylül sonu ekim başı gibi ürün stoklara girecek ve ekim başında o arkadaşınızla belki de aynı gün telefonunuzu alırsınız dediler
    ulan telefonda ağzıma geleni söylememek için kendimi zor tuttum resmen... Yani kısacası arkadaşlar ekimin ilk haftası gelir bizim telefonlar, her gün sms beklemeye gerilmeye gerek yok anlaşıldı :(

• arkadaşlar 512 gb olanı şuan en ucuz kaçtan aldınız ve nereden bende almak istiyorum ama vatanda 7500 tl en düşüğü
  • mrsavas02 kullanıcısına yanıt
    8.300 TL'ye gear icon X ile birlikte kapalı kutu gelir gelmez satabilirim hocam
  • Kim ne yapmak istiyorsa ,yapsın. Isteyen kızıp, satabilir ama ne alacaksınız? Bende çok düşündüm bunu. Gelir gelmez satıp, iphone alayım dedim ama Android kullanmak istiyorsanız Note 9 , piyasadaki en iyi cihaz her yönüyle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Hocam kampanya 8000 kulaklık dahil :) var mı düşüren

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • chakra7o C kullanıcısına yanıt
    Ben daha düşmem hocam, satarsam o fiyata satarım satmazsam kullanırım.. Çünkü Xs MAX da bana 8600 gibi bir fiyata gelecek, değmez...
  • Arkadaşlar Samsung'a attığım maillere cevap geldi ben de şaşırdım.

Değerli Müşterimiz,

Siparişinizdeki ürün stoklarımıza ulaşmıştır. En kısa sürede adresinize gönderilecektir.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Bana aynen bu maili atmışlar, inşallah yaa
  • Ve sipariş kargoya verilmiş

Hocam ciddi misiniz? Ben sizden 2 gün önce sipariş vrmişim ama bana kargo sms i gelmedi hala :( Ama samsung'tan ürünün stoklara girdiği ve ürünün kargolanacağı maili geldi. Hayırlı olsun şimdiden
    Zart zurt hediye form vs. uğraşmak istemiyorsanız vatandan alın geçin. Aradaki farka da istediğiniz aksesuarı alırsınız. iconx zaten kronik sorunlu bir ürün, işinize yarayacak tek şey kablosuz şarj aleti ki piyasada zilyon tane alternatifi mevcut. En uygun da şuan vatan da bildiğim kadarıyla.
    Bir de hocam nerede ikamet ediyorsunuz? İstanbul diye mi acaba sizinkini önce verdiler? Benim telefonum da inşallah bugün ya da yarın kargoya verilir
  • Şimdi samsung'dan bir mail daha geldi ürünüm yarın çıkışı olacakmış =) darısı hepimizin başına.. Kargo sms'i gelir gelmez buraya yazacağım
    Ayın 27 si sabah namazında sipariş ettim

Sizin siparişiniz nasıl bizimkilerden önce gönderilir anlam veremedim şimdi.

Neyse bi umut ışığı yandı inşallah yarın bizede mesaj gelir.

• dupont81 kullanıcısına yanıt
    Evet hocam nihayet bekleme bitti ama hevesim kaçtı o ayrı kullanır mıyım şuan hayır ama belli de olmaz hani hoş en nihayetin de x le mutluyum Apple Music ile apayrı mutluyum aylık 6.99 ses kalitesi spotify dan hem daha kullanışlı hem daha kolay o yüzden yüksek ihtimal satacağım çünkü bu bekletme olayı hakikaten uzun zaman aldı heves filan bırakmadı ayrıca ekstra bir bunca zaman bekletme için bir hediye ben olsaydım gönderirdim özür mahiyetinde olmaz o ayrı elbette

• emocan21 kullanıcısına yanıt
    Hocam kısmet mi diyelim :) ben saat sanırım 9 - 10 gibi sipariş verdim İstanbul Bahçeşehir de ikamet ediyorum ama ben tam 6 adet 128 almıştım :)

Ha İstanbul

İstanbul da olanlara öncelik var zaten muhtemelen bu gün kurye size teslim eder...

Yarına bırakmazlar hayırlı olsun

• Yok bugün gelmez hocam benim kurye biraz arızalı orta bir yerde buluşup alırım büyük ihtimalle

• Dediğim gibi info@samsung.com.tr den ilk yazdığım mail geldi stoklarımıza girdi diye ben de cevap yazdım en yakın zamanda gönderir misiniz diye yarın kargolanacak diye tekrar mail atmışlar. Yani artık samsung'a inanmak istiyorum inşallah sözlerinde durup yarın cihazımı kargolarlar
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.