Şimdi Ara

silinen excel dosyasını kurtardım ancak?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

ilginç ve zor bir sorunum var Hesaplar isminde bir excel dosyasını silmişim .yanlışlıka tabi .bunu Restoration programı ile geri getirdim.lakin geri getirdiğim excel dosyasını açmaya kalktığımda "bu dosya uzantısı excele uygun olmaya bilir "hata mesajı veriyor hata mesajına tamam dedikten sonra aılıyor ancak yazılar ,karakterler tam anlamıyla belirgin deyil.Bir kaç keliem okunaklı gerisi belirsiz karakterlerle dolu.

şimdi bu hususta ne yapabilirim. gerçi olan olmuş ama son bir şanla şansımı denemek istiyorum .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kamer40 -- 5 Kasım 2006; 23:58:21 >

• Dosya uzantısı ne ?
    Dosyanın bir kısmı uçmuş. Sen dosyayı kurtarmadan önce başka bir program dosyanın bulunduğu sector'lere yazmış. o yüzden dosyayı tam göremiyorsun. Ama dosyanın açılıyor olması bile güzel.
  • quote:

Orjinalden alıntı: KaptanDulit

Dosya uzantısı ne ?
    Dosyanın bir kısmı uçmuş. Sen dosyayı kurtarmadan önce başka bir program dosyanın bulunduğu sector'lere yazmış. o yüzden dosyayı tam göremiyorsun. Ama dosyanın açılıyor olması bile güzel.

• dosya uzantısı xls .
  • açtığımda görüntü şu şekilde
    http://www.imgadd.com/show.php/18788_adsz.JPG.html
  • office recovery diye bir program var ,
    böyle kurtarılan fakat bozuk olan excel word v.s. dosyaları düzeltiyor,
    microsoftun kendi yazılımı bulabilirsen buyuk ihtimalle sorunun ortadan kalkar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.