Şimdi Ara

Silinsin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baryum01 -- 17 Ekim 2018; 2:12:17 >

• Başının ağrımasının sebebi uykusuzluk değil sigara
  • Karanfil kokulu cigaram cigaram
  • TheYips kullanıcısına yanıt
    ciddi misin ilk defa böyle bir şey oluyor
  • boşver kardeşim ülkeye serseri de lazım
  • Dediğin kadar sigara tüketiyorsan derdin sınav değil bu bağımlılığın olsun, tüm vücuduna kalıcı büyük zararlar vereceği için pek bir anlamı kalmayacak.
  • sigara içince serseri mi olunuyor artist kötü alışkanlık kabul ediyorum da dediğin saçma
  • Yarınki sınava kadar sakin kal. Sonuçlar gelene kadar da kendini hırpalama, bunun bir faydası yok. Soğukkanlı kalan kazanacak yarın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: baryum01

sigara içince serseri mi olunuyor artist kötü alışkanlık kabul ediyorum da dediğin saçma
    Sınavı boş ver gardasim yah bi cuğara
  • Nothingloser N kullanıcısına yanıt
    delikanlıysan normal hesabınla gel yerim olum seni akıllı ol maytap zamanı değil
  • O kadar cok icmeseydin keske . Bugun iradeni koru en kotu 1 tane ic bari . Bu kadar cok icmek hem akla hem vucuda zarar tabii dikkatin dagilir .
  • İrisEymen kullanıcısına yanıt
    hocam öyle çok içen bir insan değilim 3-4 güne bir paket bitiririm.Sınav bittikten sonra tribe girdim siz 3.seneye kalmıştınız bende bu gidişle kalıcam özelden tavsiye verebilir misiniz sınavdan sonra
  • baryum01 kullanıcısına yanıt
    Tabi ki istediginiz zaman konusuruz ama kotuyu cagirmayalim bence . Bu sinav boyle diye illa yarin olan sinav kotu olacak diye birsey yok . Umarim kolayimiza gelir istedigimiz sonucu aliriz .
  • Yapam yaptı Adam gibi çalışsaydın sende ağlamanın zırlamanın bir anlamı yok seneye daha çok çalış kendini kontrol etmesini öğren heyecan yapma abi tavsiyesi
  • Aynisi bendede oldu la uykusuzluktan mi acaba (4 saat uyudum )
  • not aldım seneye kullanırım
  • Hocam ilacı nasıl aldın? Doktora gitmekten çekiniyorum sadece stres olmadığını biliyorum ama böyle bir başımada daha da kötüye gidiyorum her geçenn gün
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.