Şimdi Ara

silinsin (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.078
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Açık ara Atletico Madrid. Liverpool sene başından beri her hafta tek maç yaptı neredeyse. Atletico hem kendi liginde zirvede hem ŞL de yarı finalde. Transfer bütçeleride Liverpoola göre fazlasıyla düşüktü üstelik.

Bu takımlardan hiçbiri Atletico'nun başardığıyla boy ölçüşemez, eşit şartlarda değiller.
  • Atletico madrid çok çok az farkla liverpool dan önde bu kıyaslamada.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sıralamaya Villarreali koymaman beni çok örseledi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aeigis41

Sıralamaya Villarreali koymaman beni çok örseledi.

Takip etmiyorum pek hocam ondan. Zaten düşmeleri büyük salaklıktı çıkıp o sıralamaya gelmek pek zor değil gibi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Roma için 2.'liğin çok büyük bir başarı olduğunu düşünmüyorum. Roma zaten geçmişi çok başarılı bir klüp, onların bu seneki 2.'liklerini başarı olarak görmek onların geçmişlerini küçültmek demek bana kalırsa. Ancak geçen seneki durumlarından 2.'liğe yükselmek tabii ki takdire şayan, önemli bir başarı.

Onun dışında Atletico en zorlu olanı başardı diye düşünüyorum.
  • Düşmesi salaklıktı haklısın ama lige yeniden yükselene kadar birçok oyuncusunu kaybetti. Nilmar, Rossi, Diego Lopez...
  • Kesinlikle Atletico Madrid..

Beyler.. Olaya şöyle de bakın.. Dünyanın en iyi forvetlerinden birini satıyorsunuz. Yerine kimseyi almıyorsunuz. Birde içeriden onun kadar iyi bir forvet çıkarıyorsunuz Vov..

Sadece Ligde değil.. ŞL'de Barcelona'yı eliyorsunuz.. Yarı Finaldesiniz.

Özet: ATLETICO MADRID KESINLIKLE..
  • manu ölmüş, arsenal ondan bundan 6 yiyor, tottenham bale ı satmış, geriye kaldı city ile chelsea. city isteneni veremedi, chelsea bu durumda şampiyonluğa giderken bombok forvet hattı ile bi anda birşeyler oldu ve meydan liverpool a kaldı.

atm cl maçları da yaptı, barça yı deplasmanda yeniyordu az daha, madrid derbisini deplasmanda kazandı. sezonu 90 küsur puanla tamamlayacak. cl de ilk 4 de.

bence atm in yaptığı iş daha büyük liverpool a göre.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 01001101 -- 20 Nisan 2014; 18:24:58 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • iki komik bireysel hata ile chelsea ye kaybettiler, man city eksik maçını kazanırsa liverpool un işi baya zorlaşacak.

atm valencia yı demplasmanda yendi. levante yi demplasmanda ve malaga yı evinde yenerse ligin son maçı öncesi (barça demplasmanı) şampiyonluğunu ilan edecekler.
  • liverpool belki de son 30 yılda kendine sunulmuş en büyük ve bir daha bulamayacağı bir fırsatı elinin tersi ile itmiş gibi görünüyor.

atm in durumu son maçta belli olacak. beraberlik yetiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 01001101 -- 8 Mayıs 2014; 7:59:06 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • En zoru Liverpool başardı (şampiyon olamayarak)
  • Atletiko tabiki de

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.transfermarkt.com.tr/tr/liverpool/transfers/verein_31_2013_default_default_alle_a_default.html

Bu paraları harcayan Liverpool mu yürekle şampiyonluğa oynadı? 60 milyondan az harcanan sezon yok, paraları sokağa atıp kötü kadroyla şampiyonluğa oynamak ayrı bir şey, gerçekten parasız olup şampiyonluğa oynamak ayrı.

Benim cevabım açık ara Atletico Madrid. İspanya'daki başarı Real ve Barça'nın büyük düşüşüyle de bağlantılı ama Şampiyonlar Ligi'nde de finale çıktı bu takım.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.