Şimdi Ara

silinsin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrekarabas1997 -- 6 Temmuz 2018; 18:59:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• gemleri çar çur etmişsin
  • silinsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrekarabas1997 -- 6 Temmuz 2018; 18:59:30 >
  • Cok acemice hocam iksir deposu cok disarda ve koyunuz bi okcu ordusuna bakiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Dr.Ryzz

Cok acemice hocam iksir deposu cok disarda ve koyunuz bi okcu ordusuna bakiyor
    silinsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrekarabas1997 -- 6 Temmuz 2018; 18:59:34 >
  • Kara iksir deposundan bahsetti sanırım arkadaş. Şuan senin için önemi olmayabilir ama köy binan 8 olsun. Sırf kara iksir uğruna yapılan savaşları görünce anlarsın değerini
  • quote:

Orijinalden alıntı: Demacia

Kara iksir deposundan bahsetti sanırım arkadaş. Şuan senin için önemi olmayabilir ama köy binan 8 olsun. Sırf kara iksir uğruna yapılan savaşları görünce anlarsın değerini
    silinsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrekarabas1997 -- 6 Temmuz 2018; 18:59:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kucukesim

quote:

Orijinalden alıntı: Dr.Ryzz

Cok acemice hocam iksir deposu cok disarda ve koyunuz bi okcu ordusuna bakiyor

daha önce hiç full okçu ile alınmadı ama bu arada iksir deposunu nereye koyayım ?

Kara iksir icin demistim hocam

• duvarların pembe kalmış kardeşim, aynı seviyedeyiz ama benim hepsi mor. Karşıma çıksan çok rahat alırım aynı seviye olmamıza rağmen
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aazam

duvarların pembe kalmış kardeşim, aynı seviyedeyiz ama benim hepsi mor. Karşıma çıksan çok rahat alırım aynı seviye olmamıza rağmen
    silinsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrekarabas1997 -- 6 Temmuz 2018; 18:59:43 >
  • Mor duvarı olunca bişey mi oluyor anlamadım nedir bu duvar takıntısı milletin herkes farklı bir şey söylüyor ben anladım en önemli şey asker seviyesi savunman kral olsun isterse köyüne giriliyor en mantıklı olanda köy binanın dışarıda olması kimse ganimete gitmiyor herkes kupa için yıkıyor alıyorsun korumayı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mustafa.Coskun

Mor duvarı olunca bişey mi oluyor anlamadım nedir bu duvar takıntısı milletin herkes farklı bir şey söylüyor ben anladım en önemli şey asker seviyesi savunman kral olsun isterse köyüne giriliyor en mantıklı olanda köy binanın dışarıda olması kimse ganimete gitmiyor herkes kupa için yıkıyor alıyorsun korumayı

ben de bilmiyorum nedenini. duvar yıkıcım seviye 5, pembe olsun 2 atıyor. mor olsun 2 atıyor. kurukafa olsun yine 2 atıyor. kuru kafanın üstündekine de 3 atıyor o kadar fark yok
  • quote:

quote:

Mor duvarı olunca bişey mi oluyor anlamadım nedir bu duvar takıntısı milletin herkes farklı bir şey söylüyor ben anladım en önemli şey asker seviyesi savunman kral olsun isterse köyüne giriliyor en mantıklı olanda köy binanın dışarıda olması kimse ganimete gitmiyor herkes kupa için yıkıyor alıyorsun korumayı

ben de bilmiyorum nedenini. duvar yıkıcım seviye 5, pembe olsun 2 atıyor. mor olsun 2 atıyor. kurukafa olsun yine 2 atıyor. kuru kafanın üstündekine de 3 atıyor o kadar fark yok

Yani herşeye eyvallahta köy binan 7 duvarın pembe sen eziksin biraz komik oluyor 8 tane değil 16 tane duvar yıkıcı basarım yine girerim avantajı varda 60m altın kasıp 200 tane duvar yükselteceğime neler basarım düşünemiyorum

• Mustafa.Coskun kullanıcısına yanıt
    ben de tüm savunma fullenince altın ile yapacak bir şey kalmayınca artık duvarı yükseltiyorum. mor ve kurukafa yapmak neyse de, bunun üstünü yapmak işsizlik artık
  • quote:

quote:

quote:

Yani herşeye eyvallahta köy binan 7 duvarın pembe sen eziksin biraz komik oluyor 8 tane değil 16 tane duvar yıkıcı basarım yine girerim avantajı varda 60m altın kasıp 200 tane duvar yükselteceğime neler basarım düşünemiyorum

Ben duvarları mor yapmak için çok da bir çaba harcamadım açıkçası ve 7. seviyedeyim duvarlarımın hepsi mor. Millete ganimet göstermemek için mor yapmıştım, elimde kalan fazlalık altını duvarlara yatırdım hepsi bu..

Bu arada duvar seviyesi ne kadar çok olursa o kadar iyi iş görüyor bence. Askerler duvarlarda çok oyalanıyorlar.

• Duvarları çok basite almışsınız en büyük yanlış burada zaten. Level aldıkça duvarların ne kadar önemli olduğunu anlayacaksınız. Şimdi belki sadece köyü dikdörtgen düzenlerde olan insanlarla savaşıyorsunuz ama köy düzenini iyi yapmış birisinin duvarları size çok çektirecektir:)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.