Şimdi Ara

silk alımı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
365
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • SilkRoad Online 50 Silk = 8 YTL ( Turkish e-pin )
    SilkRoad Online 100 Silk = 16 YTL ( Turkish e-pin )
    SilkRoad Online 300 Silk = 48 YTL ( Turkish e-pin )
    SilkRoad Online 500 Silk = 80 YTL ( Turkish e-pin )

50 silk 5$ = 6 ytl (silkroad Sitesi)
    100 silk 10$ = 12 ytl (silkroad Sitesi)
    300 silk 30$ = 36 ytl (silkroad Sitesi)
    500 silk 50$ = 60 ytl (silkroad Sitesi)

arkadaşlar sadece ben bi öneri olarak konuşuyorum lütfen kimse ters anlamasın yada hırsız vs gibi yorumlar yapmazsa sevinirim.
    ben bir çok kişiye oyunda silk ve gold almış bulunmaktayım tabiki sitesinden alınınca id ve pw istemekte size bi alternatif sunmak istedim sadece benim bankamatik hesabımla silk amak istiyenlere parasını yatırdıktan sonra silklerini alırım ama bankamatiklere para yatarken 2,5 ytl masarafı olmaktadır onun için ben sadec kendi karım olarak 2,5 ytl masraf ve 2,5 ytl komisyon şeklinde 5 ytl ek ücretle isteyene silk alırım yada gold goldu sadeceteh power level sitesinden alıyorum. isterseniz olympus serwerında 38erci,EstaticFear ve asew arkadaşlara sorabilrsiniz. sizlere adresimi ve telefonumuda rahatlıkla yaza bilirim bu sadece bir öneridir lütfen kimse farklı düşünmezse sevinirim şimdiden yorumlar için teşekkürler isteyen olursa bana mail atsın banaka hesap nosunu yolarım adres kontrol etmek isteyenlere telefon numarımıda verebilirm ayrıca bot ve gold alımı da yapabilirm arkadaşalar.
    mail adreslerim : sleeper74@gmail.com - slepeer74@yahoo.com.tr
    adresim Belkıs sokak 27/2 K.Esat/ANKARA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi slepeer -- 26 Şubat 2008; 1:19:55 >

• Kankü hayırlı işler
  • pahalı bence..

bende baska serverlara sizin şubeniz olabilirm işortaklıgı düşünürseniz tabi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.