Şimdi Ara

Silkroad Awrupa Charı Acıcakların Buluşma Noktası (15 kişiyiz)büyümeye devam (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
146
Cevap
0
Favori
4.684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: GoldTime

Evet habire tg kesiyo tg beklerken o ordaysa kesin bi tartışma çıkıyo.

1-2 hafta önce bu bnm 21. tg kesişim herkesi guildime bekliorm diodu
  • benide ekleyin ben str açarım
  • Ekle Beni Wizard 4ever

Nerkez Nie Int Açıyor STR Charlarda Var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omerfarukcan -- 20 Haziran 2007; 22:30:18 >
  • Cleric accam ama olympusta
  • bot kullanmaya gelince agalar chine kareklerter aynı kullanırsın agam awrupa karekterde kullanırsan geriye dogru kasar potion sınır oldugu için sürekli ölür
  • beyler yeni serveri gecmek le hata edersiniz bakin orta halli 60 lvl ustu oyucularin yogunlukta yada azda olsa bulundugu serveria gecin cun bu oyunda party yaratiklari geldigi icin ginayt gibi party please muhabbetleri olacak yuksel lvl arklar sizi kasacak ama varsa arkin
  • Kardeş bende gleliyorum Wizarad olcam
    server olrak hangi server seçcez ?
  • bende varım AEGEDE OLURUM KASACAK ADAM DA VAR KENDİ CHARIM
    HARD+CLERİC YADA WARLOCK + CLERİC
  • okçu/asas karışık oluyosa öyle yapçam çünkü aynı mastery. yaz beni de.
    edit: fikrimi değiştirdim warrior olcam ve büyük ihtimalle de persiada oynayacağım.(kimse olmadığı için.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi can_aksoy -- 22 Haziran 2007; 9:09:29 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: küçük JoeY

karakterlerin hepsi yuwarlak nesneye benzio

Yuvarlak Nesne = Homoşakşuka
  • bende gelcem warrior +cleric yada cleric+warlock olucam yeni serverda gelicekmi?
  • arkadaşlar ardapa'nın söglediği cok dogru bişey benimde 40+ adamlarımı ksroda 60+ koreliler penonlarda kasmıştı .. onun icin eski serverlenden birini secelim .... içinizde benim 60+ 2-3 tane arkdaşım bizi kasabilir diyen olursa onun serverine gidelim bizi anca en 2-3 kişi kasabilir awrupa charlarda lvl 30za kadra biraz zordur skil az oldugu için (wizardlarda skil çoktur h yoktur onlar içinde zor yani ) onun için 2-3 tane 60+ kişi bizleri 1-2 saatte penonlarda rahat 30+ yapar geriside kolay hep birlitede kasarız.

ben aegede oynuyorum aegede 3-4 kişi bulurum kasıcak ama aegeye girmesi zor beni delirdiyor kimsenin benim gibi klavye parcalamasını istemem .... grecee , babel , aege (sro nun şuanki en kazık 3 serverisaat 7,30 dan sonra crowded oluyor, saat 10dan sonra girmesi imkansız ) bu 3 serverden başka serverler önceliktir olmazsa bunlardan birinide olabilir
  • wizard yeni server açılırsa orda yada açılmassa çoğunluk nerdeyse orda

bide wizard sikillerini nasıl açıcaz ben bi b*k anlamadımm açılan konulardan wizar yapılandırması nasıl olucakkk
    iyi bilen biri anlatsınn plzz

skilleri türkçe çevirin plzzz
  • Beyler uzun süredir süredir sro oynamıyorum (fos daha çıkmamıştı bıraktığımda).Arkadaş çok ısrar ettide bende başlamışken eu charı açayım dedim mesela rome da eu charı açılabilir mi?olmazsa iki char açıcm.
  • Wizard a bulaşmayın hiç 30 levelken white tiger gianta yatmak istediğiniz sanmıyorum

4eveRR KLARİK
  • quote:

Orjinalden alıntı: HeaVen eviL

Wizard a bulaşmayın hiç 30 levelken white tiger gianta yatmak istediğiniz sanmıyorum

4eveRR KLARİK

ii de parti şeklinde kasarken tüm aggroyu warrior üstünde tutcak gidip niye tek başıma gianta dalıymki?? bu yeni sro yla partisiz kasılmaz artık bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Good Bye Lenin -- 22 Haziran 2007; 0:35:11 >
  • aga warior olsa tutacak ama 16 kişi yazdım herkez int 2-3 tane str var yok

wizard skillerine gelince wizrad skileri için yukardan 2. GRUBUN 1. bölümdeki skilleri wizard skilleridir 6 satır skill vardır

1.satır 4tane pasif buf vardır fire mastery ,water ( yada cold ) mastery, lininght mastery, aerth mastery bunları kullanazagmız nukerli acmak için uplamak zorundayız ve kendi türündeki nukelerin atacklarını artırılar

2. satır ise butun mastery skillerindeki nukerleri etkileyen master skilleridir

3.earht türündeki skillerdir bunların 3 atak 1 buf 1ise takıbı yere yapıştırma buyusudur

4. satır fire türündaki skiller bunların 4 atak 1 buf

5. satır water skilleridir 3atak 1 buf 1 tanede sadecem playerler ile savaşılırken kullanılıyor ne oldugunu tam olarak bende bilmiyordum

6. satır linight 3atack 1 buf 1 de düşmanın sersemleştiren düşman sersemleştiğinde belirli bi süre size atack yaoamıyor

şimdi türleri biraz anlatayım

fire türü atacklar güçü en fazla olanlardır . t alansal deilde direk tek yaratıga saldırlar.

water türü atackler gucu fazla olmasada rakibbi dondur veya yavaşlaştırdıgı için tercih edilerbilir ataklarından 2tanesi direk tek yaratıga 1tanesi alansal ataktır.

earth türü atacklar fireden sonra en guclu ataklardır 3 atagıda alansaldır.

lininght türü atacklar atagı en zayıf olanıdır 3 atagıda alansaldır

wizard bildiğim kadarıyla anlatttım eksiğim olabilir şimdiden özür dilerim eksiklerim için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi korsan06 -- 22 Haziran 2007; 8:37:44 >

• pardon yanlış mı anladım? global server avrupa charlarını destekleyen versiyona mı geçti? Geçtiyse biri bana sadece launcher ini atsın. littlecaner@gmail.com
  • kardeş ewt şuanki oynanan sroya eklencek temmuzda
  • bi de temmuzda mı client indircem yav?? çin sro nun clienti fln da bu sürümle aynı mı ki? aynıysa sadece media.pk2 dosyası ve bi launcher lazım.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.