Şimdi Ara

Simit tankta gösterge garipliği?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar, 3 gün önce lpg ye geçtim, şu 4 haneli lpg göstergesi en ufak bi tümseğimside değişken forma giriyo..

Mesela 1. ışık yanıyo, tümsekten sonra 1. 2. 3., 2. 3., 1. 2. 3., sürekli değişip duruyo, ve bu biraz garibime gitti..

Şimdi size sorum, bu bütün simit tanklarda aynımıdır, yoksa benim şamandıra ayarım mı çok hassas?..

Ben bu şekilde ne kadar kaldığını bilememki, doğalgaz sebebiyle memlekette düz yol kalmadı..

• MALESEF BU SİMİT TANKTADA SİLİNDİR TANKTADA AYNIDIR ARACINIZDAKİ GAZ SEVİYE KONTROLÜNÜ DÜZ BİRYERDE VE ROLANTİDE ÇALIŞIRKEN BAKARSANIZ NET GÖRÜRSÜNÜZ...
    quote:

Orjinalden alıntı: miskinn

Arkadaşlar, 3 gün önce lpg ye geçtim, şu 4 haneli lpg göstergesi en ufak bi tümseğimside değişken forma giriyo..

Mesela 1. ışık yanıyo, tümsekten sonra 1. 2. 3., 2. 3., 1. 2. 3., sürekli değişip duruyo, ve bu biraz garibime gitti..

Şimdi size sorum, bu bütün simit tanklarda aynımıdır, yoksa benim şamandıra ayarım mı çok hassas?..

Ben bu şekilde ne kadar kaldığını bilememki, doğalgaz sebebiyle memlekette düz yol kalmadı..

• aynı şey bende de oluyordu.lpg yi takan yere gittim . tanka bağlı bi sensör vardı . onu değiştirdiler ücretsiz. sorun halloldu.
  • bakalım ayara gittiğimde söylicem onu da
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.