Şimdi Ara

Sınav bitince zevki kalmadı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sınav varken izlenen filmler ne kadar zevk veriyordu şimdi hiç haz almıyo insan ne oynadığım oyundan ne dışarı çıkmaktan sınav varkenki gibi haz alınmıyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Sınavdan sonra zamanla bilgisayar oyunlarını bıraktım. Büyüyoruz galiba ama filmlere devam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen ya. Güya sürekli pc oynayacaktım. Sınav döneminde bile daha fazla açıyordum

• aynı.
    filmleri,dizileri falan her şeyi yarım bırakıyorum.
    bi de istediğim yeri kazandım he.sözde en iyi yaz bu yaz olacaktı
  • Burnumdan geldi (mezuna kaldı)

• Spora başlıcaktım hiç istemiyom şimdi
    Çok fazla yemek yiyordum artık midem almıyor
    Sınavdan sonra birsürü diziye başlıcaktım şimdi hepsi çok boş ve saçma geliyo geçen yeni bi diziye başladım çok güzel şimdi 3. bölümü tvde yayınladı ama ben 1.bölümü dün bitirdim daha (adı mutluluk)
    Değişik cidden

• sınav geçti gitti bu sınavla beraber galiba sürekli yatan bünyelerimizde değişti o kadar çok oyun oynamak istemiyorum bende
  • oyun dizi boş işler film bi nebze o da genel kültür açısından...en iyisi mi siz kitap okuyun hem kelime dağarcığınız gelişir hemde üniversitede kendinizi rahat ifade edersiniz sonra üniversitede okumuş iki kelimeyi bir araya getiremeyen insanlardan olmayın
  • Nefis işte, maksat ders çalışmak olunca aklına binbir türlü muzurluk getirir.Aynı gözünde uyku olmadığında, cin gibi olduğunda eline bir tesbih alıp bir namaza durunca hemen uykunun gelivermesi gibi bir şey.O yapmaman gereken şey hep cezbediyor.Bende de hep böyle olur.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.