Şimdi Ara

sınavdan sonra yapılacaklar listeniz neydi(cevap yaz üşenme :D)??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
4.049
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eminim sınav bitti ama kafanız sıralamam nasıl olur düşünceleriyle doludur.Ama sınavdan sonraki planlarınız neydi? Ben bir kızım ama istediklerim alışveriş yapıp iyice rahatlamak,aldığım kiloları geri vermekti :D

• Uyumak
  • gunde 13-14 saat uyuyabilmek huzurlu bi sekilde.Çok iyi geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: primadonnax

gunde 13-14 saat uyuyabilmek huzurlu bi sekilde.Çok iyi geliyor.
    Benim de kafamda Spora yazılmak var ama orucu bekleyecem :) Onun haricinde kitap okumak var şöyle 10 tane filn oruçta okursam iyi olur :)
  • quote:

gunde 13-14 saat uyuyabilmek huzurlu bi sekilde.Çok iyi geliyor.
    boşluğa düştüm
    tipim kaydı
    aynalara küstüm
    telefonum ötüp duruyor,kimse ile konumaş istemiyorum
    sadece doğru cevaplarımı öğrenmek istiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Half Moon Syndrome

boşluğa düştüm
    tipim kaydı
    aynalara küstüm
    telefonum ötüp duruyor,kimse ile konumaş istemiyorum
    sadece doğru cevaplarımı öğrenmek istiyorum

Alıntıları Göster
    Hayırlısıyla pavyona gidecem.
  • Durumum ikinizle de aynı galiba.millet kendi yaptığından çok benimkiyle ilgileniyo.onun dışında kilo vermek kolay bişey dostlar.azimli kızım yemeyince zayifliyorum
  • Elimdeki bütün felsefe ve sosyoloji kitaplarını okumak, spor yapmak, evdeki 11 yıllık viskiyi tek başıma içmek, tatile gitmek, gitarımla hasret gidermek...

Bunlar yerine yaptığım tek şey tüm gün oturup foruma girmek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi loftyrant -- 23 Haziran 2014; 15:02:24 >
  • İsteğim azaldı fakat bilgisayar almak,spora gitmek,basketbola dönmek,dostlarıma vakit geçirmek var idi
  • Hakikaten ya bir yıldır falan kitap okumadığımı farkettim şuan ben de :(
  • quote:

Hakikaten ya bir yıldır falan kitap okumadığımı farkettim şuan ben de :(
    Seneye inşallah

• quote:

Hakikaten ya bir yıldır falan kitap okumadığımı farkettim şuan ben de :(
    birsürü dizi kitap var planlarımda ama sırf öyle de geçmiyo zaman. çarşamba gün işe başlıyorum ben mühendisçilik oynicam yine :D 9-5 çalışırım sonra dizi mizi geçer vakit, 2 ay çalışırım. Sonra bi ara da kpss çalışcam, öyle şeyler. bi de dambıl aldım eve oyalanıyorum :D

bi de kilo alma planım var tabi. okulu bıraktığım için ufak psikolojik sıkıntılara girdim tam 10 kilo verdim :D 170 boyum 59 kiloydum, şimdi 49 kiloyum. Alamıyorum bi türlü. Bi diyetisyen kapısı çalmam gerekebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ellas -- 23 Haziran 2014; 14:10:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ellas

birsürü dizi kitap var planlarımda ama sırf öyle de geçmiyo zaman. çarşamba gün işe başlıyorum ben mühendisçilik oynicam yine :D 9-5 çalışırım sonra dizi mizi geçer vakit, 2 ay çalışırım. Sonra bi ara da kpss çalışcam, öyle şeyler. bi de dambıl aldım eve oyalanıyorum :D

bi de kilo alma planım var tabi. okulu bıraktığım için ufak psikolojik sıkıntılara girdim tam 10 kilo verdim :D 170 boyum 59 kiloydum, şimdi 49 kiloyum. Alamıyorum bi türlü. Bi diyetisyen kapısı çalmam gerekebilir

İşin vormuş valla hem çalışıp,hem de kpssye çalışmak falan.gercekten sinav yılı kilo vermek de ilginç :D
  • primadonnax kullanıcısına yanıt
    ben ilk dönem bitince okulu bıraktım, o zamanlar vermiştim kiloyu bir ayda filan. sonra alamadım :D
  • quote:

Eminim sınav bitti ama kafanız sıralamam nasıl olur düşünceleriyle doludur.Ama sınavdan sonraki planlarınız neydi? Ben bir kızım ama istediklerim alışveriş yapıp iyice rahatlamak,aldığım kiloları geri vermekti :D

Saçı bu gün ikindin 2 numaraya vurduruyorum. 3 te değil 2
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ellas

İşin vormuş valla hem çalışıp,hem de kpssye çalışmak falan.gercekten sinav yılı kilo vermek de ilginç :D

Alıntıları Göster
    Şuan boşlukta gibiyim geçen seneden biraz tecrübeliyim gerçi o zamanda boşlukta hissetmiştim kendimi,istediğiniz kadar planlar kurun sınav sonucu gelmeden insanın içi huzur bulmuyor.

• Ahah erkeklerin işi kolay valla.ben saç uzatma derdindeyim millet kazıtıyo.bu arada saat ikide kazıtmışsındır hayırlı olsun
  • bir sürü dizi ve kitap biriktirdim. sex and the city beni bekler
  • quote:

Orijinalden alıntı: ANTİ BUG

Şuan boşlukta gibiyim geçen seneden biraz tecrübeliyim gerçi o zamanda boşlukta hissetmiştim kendimi,istediğiniz kadar planlar kurun sınav sonucu gelmeden insanın içi huzur bulmuyor.

Alıntıları Göster
    Arada kaç bininci olurum, kaçıncı olursam nereye giderim diye düşünmüyor değilim. İçim çok da rahat değil.

Ama gene de yaz için hard core film dizi indiriyorum. Bu hafta da tatile giderim herhalde. Hedefler: Kilo vermek, bol bol dizi film kitap müzik, kafayı tamamen boşaltmak.

• quote:

Orijinalden alıntı: ANTİ BUG

Aynen öyle kardeş sınav psikolojisinden çıkamıyoruz ki malesef.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.