Şimdi Ara

sınır psp var ve ps2 olan varsa takasa acıgım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar bende sınır psp var ps2 olan kucuk kasa temiz olsun 2 tane orjinal kol en az 10 tane oyun ps2 cipli olcak üstüne para istiyorum 100 miyon pazarlıga cıgım bana ulasmak istiyenler cep numaramdan ulasabilirler tel: 0543 497 00 99

• BÖyle zor alırsın.Bİde 100 ytl istemişsin.Alacak kişi kafadan kontak olmalı ancak.
  • bu lafı banlanma uğruna Yazıyorum SENIN ANAN GÜZEL Mİ?
  • Üstüne bide 4+1 daire isteseydin ucuza gitmesin psp. Hatta Bende PS3 ver gel kafa kafaya takas edelim pspinle. Töbe Yarabbim ya
  • PM

• quote:

Orjinalden alıntı: bbr

Üstüne bide 4+1 daire isteseydin ucuza gitmesin psp. Hatta Bende PS3 ver gel kafa kafaya takas edelim pspinle. Töbe Yarabbim ya

ps3 ün üstüne 200 ister bide
  • quote:

Orjinalden alıntı: lonewarrior

bu lafı banlanma uğruna Yazıyorum SENIN ANAN GÜZEL Mİ?

• ben ps2 mim satiyim sana ama üstüne 200 ytl ver çünkü 5 orjinal oyun var sadece gerisini sayamam zaten çipli 90 ytlik chip var teknosa garantili da bi sene var 4 tane kol var ve çoğaltıcı 1 tane 16 mb hafıza kartı var 2 direksiyon var ve daha sayamadığım bir çok şey

ederdeme beyler bu kadar
  • arkadas en az 10 oyun istiyor sen takasa giremezsin 5 oyunun var :D
  • bu arada "sınır" psp ne? "sıfır" yazmaya mı çalıştı yoksa başka bişey mi ima ediyor?
  • evet arkadaslar sıfr işte ama siz takas ediceksinz arayın konusalım ps2 üstüne fazla para istemem veya paraya satarım 350 ytl
    quote:

Orjinalden alıntı: Nukem

bu arada "sınır" psp ne? "sıfır" yazmaya mı çalıştı yoksa başka bişey mi ima ediyor?
  • quote:

Orjinalden alıntı: zekeriya_66

evet arkadaslar sıfr işte ama siz takas ediceksinz arayın konusalım ps2 üstüne fazla para istemem veya paraya satarım 350 ytl
    quote:

bu arada "sınır" psp ne? "sıfır" yazmaya mı çalıştı yoksa başka bişey mi ima ediyor?

290'a sıfır satıyorlar, ince modeller de 340'a
  • quote:

Orjinalden alıntı: zekeriya_66

evet arkadaslar sıfr işte ama siz takas ediceksinz arayın konusalım ps2 üstüne fazla para istemem veya paraya satarım 350 ytl
    quote:

bu salağın piyasadan haberi yok milleti keklemeye mi çalışıo yoksa
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.