Şimdi Ara

SINIRSIZ BÜTÇEYE EN UYGUN LAPTOP TAVSİYESİ LÜTFEN -YARDIM-

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
768
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar. arkadaşım laptop alıcak. aşağıda kullanacağı programların listesini veriyorum. programların ne olduğunu, sistemi kasıp kasmayacağını bilmiyorum. bilen arkadaşlar o programlarla rahat rahat çalışabilecek şekilde güzel bi laptop tavsiyesinde bulunurlarsa çok sevinirim. bütçe 4000 liraya kadar çıkabilir ama kullanılacak programlar için o kadar para harcamaya gerek yok derseniz tabi ki daha ucuz olması daha iyi olur. güzel bi ürün tavsiye edin arkadaşlar. hani bu laptop u alacak olan arkadaşım da hoşlandığım kız. işte güzel bi tavsiyeyle karşısına çıkmam lazım anlamışsınızdır durumu

programlar: freehand
    corel draw
    adobe photoshp
    adobe illusttrator
    indesıgn

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi clubsoda -- 30 Ağustos 2010; 2:50:07 >

• Ne bu böyle dalga geçer gibi 3 tane ayrı bölüme de aynı konuyu açmışsınız..?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ManJaQ_Blade
    Ne bu böyle dalga geçer gibi 3 tane ayrı bölüme de aynı konuyu açmışsınız..?

+1 ama cevap verim o kadar butce varsa googla focus bilgisayar yaz monster laptoplara bak
  • Tek konu yeterli diğer konular kilitlendi.
  • beyler acil yardım arıyorum. en hızlı biçimde cevap alabilmek için diğer bölümelere de aynı konuyu açmıştım. forum kurallarına aykırı olduğunu bilmiyorudum. kötü bir niyetim yoktu. lütfen yardımcı olabilir misiniz. öneriniz var mı acaba? en azından kullanılacak programlar için çok mu güçlü bi sistem gerekli onun hakkında bilgi verin lütfen.
  • http://fokusbilgisayar.com/asp/index.asp

Bu siteye girip bi incele istersen çok sağlam ekran kartına sahip laptoplar var.. Dediğin programlardan anlasam ona göre bi seçim yapardım..

http://fokusbilgisayar.com/asp/product/24821/MONSTER-Q6W860CU870-15-6-Notebook

Çok iyi bi ekran kartı istiyosan HD5870 ile yapamıycağın iş yoktur diye düşünüyorum en düşük bu fiyattan başlıyo bu modeller gerisini sen seç :)

edit : ayrıca gtx285M ekran kartlı modellerde varmış her iki ekran kartıda her türlü işini fazlasıyla görür..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ManJaQ_Blade -- 30 Ağustos 2010; 19:32:47 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.