Şimdi Ara

Sınırsıza Gecenlere 1 Soru

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Az once 1 mbit 4 gb kotalı dan , 1 mbit limitsiz tarifeye gectim telefondaki kisi en gec 24 saat icinde gecilecegini soyledide aklımda birsey kaldı ..

Simdi benim gecen ay zaten kotayı 1 gb gectigi icin gecmeyi ayın basinda uygun gordum .. Herneyse fiyat konusunda konusurken bu ayki faturanın 45 tl gelip gelmeyecegini sordum .. Telefondaki elemanda:

Sizin mayıs ayı icin faturanız limitli kesilmis .. Limitli gibi gelicek fatura ama siz limitsiz olarak kullanacaksınız dedi .. Ve gelecek ayki faturada kisk ucreti olarak o ek paranın eklenecegini soyledi ..

Simdi kafama takılan olaya gelince hani 1 mbit sınırsızdan 2 mbit sınırsıza gecsem tamam derim ne de olsa limit vs yok.. Simdi faturanız limitli olarak kesilmis diyipte limitsiz olarak kullanacaksınız ne demek yani ? Simdi ben 2 gb download yapsam mesela bunun fiyata bir etkisi olurmu veyahut 5 gb download yapsam .. Neyse merak ettigim gecenlerin gelen faturaları ..

• Oluyor kardeşim. Çok kafa karıştırıcı bir işlem. Geçen ay ne sınırsıza geçtim. Ayın 8 inde geçtiğim zamana kadar aştığım kota ve ayki fatura tutarı, kist tutarı eklenince fatura kabardı. bu ay nasıl ödeyeceğimi düşünüyorum. TTneT Allah belanı versin diyorum
  • Olmuyor bende 3-4 ay önce geçtim sadece saçma sapan ek ücretler alıyorlar ki onuda kullansanda kullanmasanda alırlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.