Şimdi Ara

sıralama tahmini yardım tm

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • tahmini edebiyat 36net, coğrafya 19net, matematik 40net, geometri 23net ygs5 sıralama 33440 ygs6 25191
    tm2 sıralama kaç olur sizce?

• Buradan cevap gelmez puanza ya bak derim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • siralaman 20.000-23.000 arasi gelecek puaninda 405-415 civari gelecek bunlarin arasindan cikmaz basarilar tavsiyem istanbul maltepe hukuk yaz derim :)

• okul puanım 51 52 falan gelecek puan nasıl 405 oluyo anlamadım :)
  • he vay be ben onu unuttum hll siralaman okul puaniyla 3.000 -5.000 arasi oluyor :)

• Ham puan 11-12 k
  • korkuttun yav :)
  • hayir rabia yanlisin var benim abim diyer sene kazandi rehber hocasi kalin kitap vermisti siralamalar puan hesaplamalati filan ham puan 20.000-23.000 arasi okuldanda gelince 3000.5000 oluyo

• bencede 3000 5000 arası ama puanlar yükselebilir
  • ya bide ben seneye ygs icin hazirlaniyorum ama fizik konularini bilmiyorum orneyin 9.sinif maddenin ozelliklerini bitirdim bugun 10.sinifida bitiriyimmi cikacakmi orda dayaniklilik filan var ygsde ciktimi

• ben sayısalcıyım zaten fen bilimleri de iyi gecti ama edebiyat da iyi gelirse düşünebilirim yani ygs2 23k bu arada. konu bitirmenin faydası var ama bu seneki ygs biraz şaşırttı beni gecen senelere benzemiyordu. 4 yanlışım var fizikten ve denemelerde 2 3 geliyodu. ama her zaman full yapanlarda 4 5 yanlış çıkaran biliyorum. bence ygs için konudan ziyade soru çözmek daha mantıklı konu zaten az lys kadar yok
  • tmmda simdi ygs-lys ortak soru bankam var ama ben ayirt edemiyorum hangisi ygs konusu hangisi lys 9.sinifami calisiyim onami ona gore soru cozecem orneyin bu sene dayaniklilik varmiydi

• yoktu heralde tam hatırlamıyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.