Şimdi Ara

Sistem tavsiye+yorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar 1-2 gün içinde alacağım sistem:

İşlemci:Amd phenom2 x4 965 buradan 375 Lira
    Anakart:Gigabyte MA785GT UD3H buradan 185 lira(asus evo ları düşünmeli miyim?)
    Ram: Kingston 4GB dual 1600 mhz buradan 230 lira veya stok durumuna göre kingston 4gb ddr3 dual value 1333 mhz buradan (181 lira)
    PSU:Thermal take 750w [link=http://www.eksenbilgisayar.com/pinfo.asp?pid=12057 ] 241 lira
    Ekran kartı:HD 4870 Sapphire(Bunu bir arkadaş kargo ile gönderiyor sağolsun.Yani ücret yok)

Kasa monitor dvd rw benden

Yorumlarınızı bekliyorum,

sorum ise:1-Anakart 140w işlemciyi destekler mi? 2-Bu güç kaynağı beni 3-4 sene sonra yapacağım upgrade de taşır mı?

• 1-) Destekler
    2-)Taşır
  • sistem güzel
    anakart olarak asus v-evo da düşünülebilir ama seçtiğin kart da kötü değil..
    hangi markaya için ısınıyorsa onu al.
    anakartın işlemci destek listesine bak..tüm güncel işlemcileri desteklediğini görürsün zaten
    psu da gayet güzel.. istediğin kadar taşır..
    ama ben corsair 750w tercih ederdim..(modüler değil ama çok güçlü)
  • Fakat thermaltake 750w 240 lira 750 w muadilleri 300-350 den aşağı görmedim ben xsilence hariç....
  • ocz 600w alabilirsin . neden dersen nasılsa cross yapmayacaksın . upgrade derken en fazla ne yapabilirsinki . en fazla o.c basarsın bir de raid yaparsın . kısa vadede ileriyi düşünmek lazım sistem işinde . 750w fazla bence 550-600 w lık bir psu işini görür . arkadaşın dediği gibi asus evo alsan daha iyi . psu dan kıstığın parayla cl7 olan ram lerden al ..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.